Ogłoszenia duszpasterskie na XXI Niedzielę zwykłą – 23 sierpnia 2020 r.

  1. Za tydzień ostatnia niedziela miesiąca. Fundacja pod Damaszkiem rozdawać będzie cukierki z cytatami świętych – Boże Krówki zbierając ofiary na działania na rzecz życia i rodziny. Po mszy o godz. 12.30 spotkanie wszystkich zainteresowanych dziełem pielgrzymkowym Fundacji.
  2. We wtorek 25 sierpnia msza św. o godz. 17.00 w intencji poszanowania świętości życia i rodziny oraz za obrońców życia.
  3. 26 sierpnia uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msze św. o 16.00 i 17.00.
  4. Jutro, w poniedziałek zapraszam na spotkanie rodziców dzieci mających przystąpić do I Komunii św. 13 września. Próba dla dzieci we czwartek, 27 sierpnia.
  5. We czwartek adoracja pomiędzy 23.00 a północą.
  6. Zapraszamy na pielgrzymkę do Zabawy, Kalwarii i Wadowic. Programy w przedsionku kościoła. Można płacić „bonem turystycznym”. Biuro Frater oraz Fundacja pod Damaszkiem zapraszają również na pielgrzymki do Fatimy, na Sycylię i Maltę. Programy dostępne na Stronie Internetowej Fundacji i Parafii. Zainteresowanych proszę o osobisty kontakt ze mną lub Biurem Fundacji.
  7. Po mszach św. oraz drogą internetową lub telefoniczną można zamawiać intencje mszy św. Na wrzesień mamy jeszcze kilkanaście wolnych intencji. W Internecie na stronie Parafii są wypisane intencje i wolne intencje do końca roku. Jeśli chcielibyśmy zamówić w terminie, gdzie nie ma wolnych intencji, prosimy pytać osobiście, gdyż jest możliwość zaproszenia księdza do koncelebry.
  8. Przez sakrament chrztu do Kościoła włączony został Adam Górski. Przed Ołtarzem Pańskim ślubowali sobie: Tomasz Pasikowski i Emilia Szymczyk. Do Pana odeszli: śp. Krystyna Kowalska z Os. Snopków, Maria Sienicka.