Ogłoszenia Parafialne 13 września 2020 r., XXIV niedziela zwykła

  1. Dziś na mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się pierwsza Komunia św. dzieci z naszej parafii.
  2. Rocznica Pierwszej Komunii świętej 27 września na mszy św. o godz. 17.00
  3. Dziś na mszy św. o godz. 17.00 poświęcenie przyborów szkolnych i modlitwa o Boże błogosławieństwo na rozpoczęty rok szkolny i katechetyczny.
  4. Ofiary zbierane na tacę są dziś przeznaczone na cele inwestycyjne parafii. Przypomnę, że zamówiony został do kościoła konfesjonał, który będzie zamknięty i będzie posiadał zamontowany ozonator do gruntownej dezynfekcji.
  5. Pielgrzymka do Zabawy, Kalwarii Zebrzydowskiej, Wadowic i Łagiewnik została przeniesiona na pierwszą sobotę i niedzielę października. Przy zapisie dokonujemy wpłaty 350 zł. Zapraszam też na pielgrzymkę na Sycylię. Informacje na stronie parafii, Biurze Fundacji oraz u ks. Proboszcza.
  6. Intencje i wolne intencje aktualizowane są na bieżąco. Możemy sprawdzić sobie na stronie internetowej parafii. W celu zamówienia intencji proszę kontaktować się ze mną po mszach świętych osobiście lub w dogodnym czasie telefonicznie bądź internetowo.
  7. W poniedziałek święto Podwyższenia Krzyża Świętego, piątek święto św. Stanisława Kostki – patrona dzieci i młodzieży. Msze św. o 16.00 i 17.00. Ponadto 18 go, jak było to w minionych miesiącach o godz. 17.00 Msza św. o Miłość z katechezą o miłości i nabożeństwem ku czci bł. Karoliny Kózkówny – naszej patronki. Tematem katechezy o miłości będzie „zranieni samotnością”.
  8. W minionym tygodniu przez sakrament chrztu św. przyjęliśmy do Kościoła Szymon Kuwałek.