Ogłoszenia Parafialne 4 października 2020 XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Koło Gospodyń Wiejskich „Marysieńki” z Marysina prowadzi zbiórkę płodów rolnych dla osób ubogich i bezdomnych, podopiecznych kuchni św. Brata Alberta. Zbiórka prowadzona jest przed kościołem do godz. 13.00
  2. Proszę o spotkanie Radę Parafialną w piątek 9 października po wieczorowej mszy św.
  3. Przy wyjściu z kościoła możemy zaopatrzyć się w kalendarze na rok 2021. Dowolną ofiarę na pokrycie kosztów możemy wrzucić do puszki. Wszystko co zostanie, przeznaczone jest na cele parafialne.
  4. Za tydzień, od 9:00 do 14:00 na szkolnym parkingu będzie prowadzona akcja krwiodawstwa. Zapisy w zakrystii lub przez tel. bądź Internet.
  5. Nauki przedmałżeńskie dla narzeczonych we czwartek godz. 19:00.
  6. Od bieżącej niedzieli msza św. o 12:30 będzie prowadzona jako Msza z udziałem dzieci. Zapraszam szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii św.
  7. Różaniec codziennie, także w niedzielę o godz. 16:30.
  8. We czwartek, czuwanie z adoracją Najświętszego Sakramentu i rozważaniem Męki Pańskiej od 23:00 do północy.
  9. W sobotę 10 października mszą św. o godz. 17:00 rozpocznie się spotkanie ministrantów i lektorów. Po mszy spotkanie formacyjne.
  10. Wolne intencje mszy św. 16, 19, 20, 21 października. Jeśli chcemy zamówić msze św., można to uczynić po mszach św. w kancelarii lub drogą telefoniczną bądź Internetową.
  11. Msza o Miłość 18 października na dodatkowej mszy św. o godz. 17:00. Jest to msza św. zbiorowa, możemy dodawać do niej własne intencje.
  12. Do kościoła zostały zakupione kapy do nabożeństw. Fioletowa na okres pokutny i pogrzeby, oraz świąteczna – biała, którą używamy w kościele podczas nabożeństw. Również z rzeczy trwałych zakupiony został stojak do trybularza, który służył nam będzie w czasie nabożeństw z wystawieniem Najświętszego Sakramentu.