OGŁOSZENIA PARAFIALNE 11 października 2020 XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziś druga niedziela miesiąca. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę, przeznaczone na cele inwestycyjne parafii. Przeznaczone one będą na zamykany konfesjonał z ozonatorem – urządzeniem dezynfekującym. Firma produkująca te konfesjonały prosiła o wpłatę zaliczki w najbliższym tygodniu.
  2. Składam serdecznie Bóg zapłać wszystkim, którzy wzięli udział w zbiórce płodów rolnych dla osób ubogich i bezdomnych, podopiecznych kuchni św. Brata Alberta, jaka prowadzona była w zeszłym tygodniu
  3. Dziś na szkolnym parkingu obecny jest ambulans aby umożliwić oddanie krwi wszystkim, którzy chcą wziąć udział w akcji krwiodawstwa.
  4. Przy wyjściu z kościoła możemy zaopatrzyć się w kalendarze na rok 2021. Dowolną ofiarę na pokrycie kosztów możemy wrzucić do puszki. Wszystko co zostanie, przeznaczone jest na cele parafialne.
  5. Dziś w całej Polsce prowadzona jest zbiórka ofiar w ramach Dnia Papieskiego. Przy wyjściu z kościoła wystawiony jest koszyczek dla tych, którzy chcą wesprzeć zbiórkę.
  6. W tym tygodniu nauk przedmałżeńskich nie będzie. Zapraszamy na konferencję nr 2 za dwa tygodnie.
  7. Różaniec codziennie, także w niedzielę o godz. 16:30.
  8. We czwartek, czuwanie z adoracją Najświętszego Sakramentu i rozważaniem Męki Pańskiej od 23:00 do północy.
  9. Najbliższe wolne intencje mszy św. 20, 21, 22 i 23 października. Jeśli chcemy zamówić msze św., można to uczynić po mszach św. w kancelarii lub drogą telefoniczną bądź Internetową.
  10. Msza o Miłość 18 października na dodatkowej mszy św. o godz. 17:00. Jest to msza św. zbiorowa, możemy dodawać do niej własne intencje.