1. Dziś druga niedziela miesiąca. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę, przeznaczone na cele inwestycyjne parafii. Przeznaczone one będą na zamykany konfesjonał z ozonatorem – urządzeniem dezynfekującym. Firma produkująca te konfesjonały prosiła o wpłatę zaliczki w najbliższym tygodniu.
  2. Składam serdecznie Bóg zapłać wszystkim, którzy wzięli udział w zbiórce płodów rolnych dla osób ubogich i bezdomnych, podopiecznych kuchni św. Brata Alberta, jaka prowadzona była w zeszłym tygodniu
  3. Dziś na szkolnym parkingu obecny jest ambulans aby umożliwić oddanie krwi wszystkim, którzy chcą wziąć udział w akcji krwiodawstwa.
  4. Przy wyjściu z kościoła możemy zaopatrzyć się w kalendarze na rok 2021. Dowolną ofiarę na pokrycie kosztów możemy wrzucić do puszki. Wszystko co zostanie, przeznaczone jest na cele parafialne.
  5. Dziś w całej Polsce prowadzona jest zbiórka ofiar w ramach Dnia Papieskiego. Przy wyjściu z kościoła wystawiony jest koszyczek dla tych, którzy chcą wesprzeć zbiórkę.
  6. W tym tygodniu nauk przedmałżeńskich nie będzie. Zapraszamy na konferencję nr 2 za dwa tygodnie.
  7. Różaniec codziennie, także w niedzielę o godz. 16:30.
  8. We czwartek, czuwanie z adoracją Najświętszego Sakramentu i rozważaniem Męki Pańskiej od 23:00 do północy.
  9. Najbliższe wolne intencje mszy św. 20, 21, 22 i 23 października. Jeśli chcemy zamówić msze św., można to uczynić po mszach św. w kancelarii lub drogą telefoniczną bądź Internetową.
  10. Msza o Miłość 18 października na dodatkowej mszy św. o godz. 17:00. Jest to msza św. zbiorowa, możemy dodawać do niej własne intencje.

Parafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Snopkowie

ul. Kościelna 3, 21-002 Snopków

Telefon:
604 988 929

Adres e-mail:
kancelaria@karolinakozkowna.pl mircomat1@gmail.com

Kancelaria parafialna:

Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać po każdej Mszy świętej oraz telefonicznie z Księdzem proboszczem.