OGŁOSZENIA PARAFIALNE 13 grudnia 2020 III NIEDZIELA ADWENTU

  1. Dobiegają końca nasz adwentowe rekolekcje. Składam podziękowania Księdzu Rekolekcjoniście za posługę sakramentalną i ewangelizacyjną pośród nas. Niech Bóg błogosławi.
  2. 18 grudnia na mszy św. o 17.00 Msza o Miłość z katechezą o miłości i modlitwą ku czci bł. Karoliny. Temat katechezy: „W poszukiwaniu miłości?”
  3. . Roraty od poniedziałku do soboty o 6.00. Spowiedź przed i po mszach św. Codziennie od poniedziałku do soboty wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi pomiędzy mszami o 16 tej i 17 tej.
  4. We czwartek ostatnia w tym cyklu konferencja przedmałżeńska. Jednocześnie informuję, że kolejny cykl konferencji rozpoczniemy w lutym. Można już zgłaszać swój udział.
  5. We czwartek również adoracja z rozważaniem męki Pańskiej od 23.00 do północy.
  6. Trwa roznoszenie opłatków. Jeśli ktoś mógłby wesprzeć jeszcze Radnych – jest potrzeba rozniesienia opłatków w części „za Osiedlem” – kol. Snopków, będę wdzięczny za zgłoszenie się.
  7. Bóg zapłać wszystkim za ofiary składane na potrzeby Parafii. Te składane na tacę, przelewem na konto czy za pośrednictwem portalu „zrzutka.pl”.
  8. W związku z panującymi ograniczeniami, mając na uwadze, że tegoroczna Wigilia nie zgromadzi nas tak licznie jak dotychczas przy Wieczerzy, w dniu Wigilii, 24 grudnia Roraty o 6.00 rano odprawione będą jako msza św. zbiorowa za tych, których zabraknie przy wigilijnym stole. Żywych i zmarłych. Intencje do mszy św. zbiorowej można polecać w taki sam sposób, jak zamawiamy mszę św. indywidualną. W zakrystii, kancelarii i przez telefon lub Internet.
  9. W związku z odwołaniem przez Arcybiskupa Lubelskiego wizyty duszpasterskiej, msze św. w styczniu będą sprawowane również o 16.00 i 17.00 oprócz zaplanowanych już na godz. 7.00 Oznacza to, że pojawiło się na styczeń wiele wolnych intencji.