OGŁOSZENIA PARAFIALNE 27 grudnia 2020 NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY: JEZUSA, MARYI I JÓZEFA

  1. Dziś ostatnia niedziela miesiąca. Rozdajemy cukierki z cytatami Złotych Myśli Świętych– Boże Krówki. Święcimy i rozdajemy również wino św. Jana, przywiezione z Kany Galilejskiej, jakie Fundacja pod Damaszkiem podarowała do rozdania na dzień dzisiejszy. Przy tej okazji prowadzimy zbiórkę dobrowolnych ofiar do puszek na dalszą działalność Fundacji pod Damaszkiem. Fundacja również zwraca się z prośbą o przekazanie 1 % podatku na działalność statutową, z której pierwszym punktem jest wsparcie Parafii i rodzin. Przy okazji rozdawania cukierków i wina można otrzymać numer KRS Fundacji.
  2. 31 grudnia o godz. 17.00 msza św. ZBIOROWA wraz z nabożeństwem dziękczynno przebłagalnym za przeżyty rok. Po mszy św. nabożeństwo i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 18.30. Intencje do mszy św. Zbiorowej można zgłaszać w zakrystii, kancelarii lub drogą Internetową.
  3. 1 stycznia Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze św. w układzie niedzielnym wraz z dodatkową mszą św. o godz. 17.00. Od soboty 2 stycznia wracamy do sprawowania mszy. św. o 17.00 z niedzieli. Msze o 17.00 w niedziele i uroczystości zaplanowane są do końca stycznia, dalej w zależności od rozwoju sytuacji.
  4. Msza św. z katechezą dla kandydatów do bierzmowania 1 stycznia o godz. 17.00.
  5. Przez cały styczeń w dni powszednie będzie dodatkowa msza św. o godz. 7.00 rano. Będą też msze o 16.00 i 17.00.
  6. Jest wiele wolnych intencji na styczeń.
  7. Zgodnie z decyzją Arcybiskupa Lubelskiego nie będzie w tym roku wizyty duszpasterskiej. Jest natomiast możliwość poświęcenia nowych domów i wizyty u chorych. Każde spotkanie umawiane będzie indywidualnie. Pierwsze wizyty u chorych – tych, których odwiedzam w każdy pierwszy piątek miesiąca 1 stycznia od 14.00 tej do 16.00 tej.
  8. Korzystając z wolnego czasu, jaki był zarezerwowany na wizytę duszpasterską, Fundacja pod Damaszkiem deklaruję możliwość spotkania z księdzem lub psychologiem dla tych, którzy w tym trudnym czasie potrzebowaliby rozmowy, wsparcia czy chwili wspólnej modlitwy. Zarówno w domu parafialnym, jak i w gronie rodziny w Waszych domach. Termin spotkania z psychologiem do ustalenia pod numerem telefonu +48 69145293, na spotkanie ze mną można umawiać się po każdej mszy św. lub drogą telefoniczną bądź przez Internet.