OGŁOSZENIA PARAFIALNE 10 stycznia 2021 NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

  1. Przez cały miesiąc styczeń dodatkowa msza św. w niedzielę o godz. 17.00. W dni powszednie msze św. o godz. 7.00, 16.00 i 17.00.
  2. Dziś druga niedziela miesiąca. Taca na cele inwestycje Parafii. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na ten cel, jak również na inne potrzeby Parafii.
  3. We czwartek od 23.00 do północy adoracja Najświętszego Sakramentu z rozważaniem Męki Pańskiej.
  4. Biorąc pod uwagę brak możliwości odbycia wizyty duszpasterskiej w formie, jaką znamy z lat ubiegłych, zapraszamy do wspólnego kolędowania w innej formie: Dziś i w następną niedzielę rozdajemy wodę święconą w buteleczkach przy wyjściu z kościoła. Nasz „pakiet kolędowy” zawiera również film „Zerwany Kłos” a także „List do kobiet” św. Jana Pawła II oraz Informator wydany przez Fundację pod Damaszkiem, w którym są adresy i kontakty do ośrodków pomocy matce i dziecku. Za tydzień, o 18:30 prosimy o zebranie się w domach, jak zawsze robiliśmy to na Kolędę i połączenie się poprzez stronę internetową z naszą kamerą w kościele. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich wraz z Panem Organistą poprowadzą koncert kolęd, w który możemy włączyć się śpiewając kolędy w domach. Będzie też wspólna modlitwa z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski. Głowę rodziny poprosimy zaś o pokropienie wodą święconą obejścia i domu. Przypominam także, że możliwe są wizyty u chorych oraz poświęcenia nowych domów. W ramach Przystani Wsparcia Życia Rodzinnego odbywają się także rozmowy i konsultacje zarówno przy Parafii jak i w domach tych, którzy poproszą o takie spotkanie.