OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17 stycznia 2021 II NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Biorąc pod uwagę brak możliwości odbycia wizyty duszpasterskiej w formie, jaką znamy z lat ubiegłych, zapraszamy do wspólnego kolędowania w innej formie: Dziś jeszcze rozdajemy wodę święconą w buteleczkach przy wyjściu z kościoła. Nasz „pakiet kolędowy” zawiera również film „Zerwany Kłos” a także „List do kobiet” św. Jana Pawła II oraz Informator wydany przez Fundację pod Damaszkiem, w którym są adresy i kontakty do ośrodków pomocy matce i dziecku. Wieczorem o 18:30 prosimy o zebranie się w domach, jak zawsze robiliśmy to na Kolędę i połączenie się poprzez stronę internetową z naszą kamerą w kościele. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich wraz z Panem Organistą poprowadzą koncert kolęd, w który możemy włączyć się śpiewając kolędy w domach. Będzie też wspólna modlitwa z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski. Głowę rodziny poprosimy zaś o pokropienie wodą święconą obejścia i domu. Przypominam także, że możliwe są wizyty u chorych oraz poświęcenia nowych domów. W ramach Przystani Wsparcia Życia Rodzinnego odbywają się także rozmowy i konsultacje zarówno przy Parafii jak i w domach tych, którzy poproszą o takie spotkanie.
  2. Jutro 18 stycznia. 0 17.00 zapraszamy na Mszę o Miłość z katechezą o Miłości i modlitwą ku czci bł. Karoliny.
  3. We czwartek od 23.00 do północy adoracja Najświętszego Sakramentu z rozważaniem Męki Pańskiej.
  4. Przez cały miesiąc styczeń dodatkowa msza św. w niedzielę o godz. 17.00. W dni powszednie msze św. o godz. 7.00, 16.00 i 17.00.
  5. Ojcowie Biali – Misjonarze Afryki zawiadamiają o śmierci brata Wawrzyńca prosząc o modlitwę za zmarłego. Nabożeństwo żałobne z udziałem wiernych odbędzie się jutro o godz. 18.00.
  6. Zwracamy się z prośbą o przekazanie 1 % podatku na naszą Fundację pod Damaszkiem, wspierającą nasze dzieła parafialne. Prosimy również o rozpropagowanie wśród znajomych i przyjaciół KRS Fundacji i przekazanie prośby o wsparcie okazane nam w tej formie. KRS Fundacji pod Damaszkiem – 0000704557
  7. Za tydzień gościć będziemy w parafii wychowawcę Seminarium Duchownego w Lublinie, który powie kazanie i zbierze tacę.