OGŁOSZENIA PARAFIALNE 24 stycznia 2021 III NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Taca z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na Seminarium.
  2. Przy wyjściu z kościoła wystawiona jest puszka, do której można złożyć zbierane przez Caritas ofiary na pomoc poszkodowanym w Chorwacji.
  3. Jutro, w poniedziałek o godz. 17.00 Msza o poszanowanie świętości życia i rodziny oraz za obrońców życia z katechezą opartą na encyklice Evangelium Vitae
  4. Za tydzień ostatnia niedziela miesiąca. Rozdawać będziemy Boże Krówki, zbierając ofiary na działalność Fundacji pod Damaszkiem.
  5. Fundacja dziękuje za przekazywane datki i zwraca się z prośbą o upowszechnienie akcji przekazywania 1 % na jej działalność. KRS Fundacji to – 0000704557
  6. Bóg zapłać za wspólne kolędowanie. Operator naszej transmisji nazwał ten wieczór rekordem nad rekordami. Dziękuję Paniom z kół gospodyń wiejskich, panu Organiście i Wam wszystkim. Wciąż można zgłosić prośbę o poświęcenie nowych domów oraz wizytę u chorych. W ramach Przystani Wsparcia Życia Rodzinnego można też umawiać się na odwiedziny w rodzinie połączone z rozmową i modlitwą.
  7. Bóg zapłać za ofiary przekazywane na potrzeby parafii, Kościoła i Fundacji.
  8. Dodatkowe msze święte w niedzielę o 17.00 będą kontynuowane przynajmniej do 14 lutego, później w zależności od sytuacji.
  9. 14 lutego, będzie odprawiona o godz. 17.00 msza o miłość połączona z poświęceniem pierścionków zaręczynowych. W Dzień św. Walentego zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby poprzez modlitwę obradować ukochaną osobę uczestnicząc we mszy świętej. Gdyby okazało się, że jest para, która chce się zaręczyć w dzień św. Walentego przed relikwiami bł. Karoliny, proszę wcześniej o dyskretną informację.
  10. Kurs nauk przedmałżeńskich rozpoczniemy w czwartek 18 lutego br. Mogą zapisywać się także pary, które nie mają jeszcze daty ślubu, lub zawierają małżeństwo poza parafią.