OGŁOSZENIA PARAFIALNE 14 lutego 2021 VI NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Dziś II niedziela miesiąca. Taca na potrzeby inwestycyjne parafii.
 2. Również dziś o 17 tej dodatkowa msza o Miłość z poświeceniem pierścionków zaręczynowych. Serdecznie zapraszamy.
 3. Na szkolnym parkingu od 10 do 14 tej będzie trwała akcja poboru krwi.
 4. Kurs nauk przedmałżeńskich rozpoczniemy w czwartek 18 lutego br. Mogą zapisywać się także pary, które nie mają jeszcze daty ślubu, lub zawierają małżeństwo poza parafią. Również 18 lutego o godz. 17.00 Msza o Miłość z katechezą o Miłości.
 5. We czwartek od 23.00 do północy adoracja Najświętszego Sakramentu z rozważaniem męki Pańskiej.
 6. Bóg zapłać za ofiary przekazywane na potrzeby parafii, Kościoła i Fundacji.
 7. Fundacja prosi również o przekazanie 1% z podatków na działalność statutową, z której pierwszym punktem jest pomoc Parafii. KRS Fundacji to – KRS fundacji w formacie wizytówek wyłożony jest przy świeczniku przy wyjściu z kościoła. Bóg zapłać wszystkim, którzy angażują się w upowszechnienie tej akcji przekazując 1 % czy też upowszechniając tę akcję wśród swoich znajomych.
 8. Przy wyjściu z kościoła wyłożone są obrazki z Naszą Patronką oraz modlitwą Ruchu Czystych Serc. Zachęcam do zabrania i rozdawania obrazków bł. Karoliny, aby krzewić kult naszej niezwykłej patronki.
 9. We środę rozpoczynam okres Wielkiego Postu. Msze święte w Środę Popielcową z posypaniem głów popiołem o 16.00, 17.00 i 19.00.
 10. W okresie Wielkiego Postu nabożeństwo Gorzkich Żali w każdą niedzielę o godz. 16.30. Msze św. niedzielne o 17.00 zostają wydłużone aż do Wielkanocy. Drogi Krzyżowe w piątki o 17.30.
 11. Rekolekcje parafialne rozpoczniemy w piątek 26 lutego. Prowadził będzie o. Waldemar Gontarczuk CSSR. Szczegóły w następną niedzielę.
 12. Trwa nabór do powstającego Koła Przyjaciół Radia Maryja.