OGŁOSZENIA PARAFIALNE 7 marca 2021 III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

  1. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach Wielkopostnych. Drodze Krzyżowej w piątki o 17.30 i Gorzkich Żalach w niedzielę o 16.30.
  2. 19 marca na mszy św. o godz. 17.00 będzie uroczyste błogosławieństwo mężów i ojców w otoczeniu żon i dzieci. Wszystkich, którzy przyjmując to błogosławieństwo chcą otrzymać uroczystą pamiątkę, proszę o wcześniejsze zgłoszenie. Ta msza św. będzie odprawiana jako msza św. zbiorowa, można więc dołączyć do niej intencje za swoje rodziny. Zgłoszenia w zakrystii, telefonicznie lub przez Internet.
  3. Analogicznie 25 marca w uroczystość Zwiastowania będzie błogosławieństwo matek spodziewających się dzieci. Chętnych do dopisania intencji lub otrzymania pamiątki proszę również o wcześniejsze zgłoszenie.
  4. Za tydzień druga niedziela miesiąca. Taca na cele inwestycyjne parafii.
  5. Bóg zapłać wszystkim darczyńcom wspierającym parafię przez modlitwę, obecność i dary materialne. Te składane na tacę, wpłacane na konto parafii czy Fundacji pod Damaszkiem. Fundacja dziękuje za przekazywany 1 % podatku PIT przy rozliczeniu rocznym. Numer KRS Fundacji w gablocie przed wejściem do kościoła a także na stronie Parafii i Fundacji.
  6. We czwartek konferencja nr 3 dla narzeczonych przygotowujących się do małżeństwa.
  7. Również we czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od 23 ej do północy.
  8. Spotkanie dla ministrantów i kandydatów przygotowujące do Wielkanocy 20 marca po mszy o godz. 17 ej.