OGŁOSZENIA PARAFIALNE 14 marca 2021 IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

NA WSTĘPIE

  1. Gościmy dziś w parafii ojca misjonarza Afryki, o. Mariusza. Wygłosi do nas Słowo Boże i opowie nam o pracy misyjnej w Afryce. Po mszy w ramach wsparcia Misji będzie można u niego nabyć książki o tematyce misyjnej. Fundacja pod Damaszkiem natomiast oferuje przy wyjściu z kościoła „Kawę Misyjną”.
  2. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na cele inwestycyjne parafii.

 

 

NA KONIEC

  1. W najbliższy czwartek, 18 marca zapraszamy na Mszę o Miłości z katechezą o miłości i modlitwą ku czci bł. Karoliny. Temat katechezy „Ocalić „mamę” i „tatę”.
  2. W piątek uroczystość św. Józefa. Msze św. w godzinach: 16:00 i msza św. o godzinie 17:00 w czasie której będzie uroczyste błogosławieństwo mężów i ojców. Zgłaszać można się w zakrystii jak również drogą elektroniczną. Msza o 17.00 będzie mszą zbiorową, można więc zamawiać własne intencje.
  3. 25 go marca uroczystość Zwiastowania NMP. Na mszy o 17:00 uroczyste błogosławieństwo matek spodziewających się dzieci. Zgłoszenia podobnie jak na błogosławieństwo ojców.
  4. 20 marca, po mszy o 17:00 zbiórka ministrancka będąca przygotowaniem do Triduum i Wielkanocy.
  5. Jak było już powiedziane na początku mszy św., przy wyjściu z kościoła można za dowolną ofiarą nabyć kawę misyjną. Fundacja otrzymała kawę w cenie 10 zł za opakowanie. Jeśli ktoś zdecyduje się wrzucić więcej, wszystko to pójdzie na Stypendium Misyjne umożliwiające studia dziewczynce, która jest na etykiecie. Oferowana kawa jest zarówno mielona jak i ziarnista.
  6. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej (w piątki po mszy św. o 17 tej) oraz Gorzkich Żali w niedziele o 16:30.