OGŁOSZENIA PARAFIALNE 3 października 2021 XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziś po mszy św. o godz. 12:30 spotkanie Kół Żywego Różańca i zmiana tajemnic różańcowych.
  2. KGW w Snopkowie zaprasza po mszach świętych na kiermasz ciast po każdej mszy św. Dochód przeznaczony będzie na remont i wykończenie świetlicy w Snopkowie.
  3. Nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 16:30.
  4. Po ubiegłotygodniowym liczeniu wiernych odnotowaliśmy 461 osób obecnych na mszach św. (łącznie s sobotnią wieczorem) w tym 265 przystąpiło do komunii św.
  5. We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu z rozważaniem męki Pańskiej od 23:00 do północy.
  6. W przyszłą niedzielę Kościół w Polsce obchodzić będzie XXI dzień papieski pod hasłem „Nie lękajcie się”. Wracając do zwyczajów sprzed ograniczeń będziemy rozdawać za dowolną ofiarą wadowickie kremówki, zbierając ofiary na stypendia dla ubogiej a zdolnej młodzieży. Już dziś natomiast zachęcam do zabrania ze sobą i przeczytania publikacji „Wszystko o św. Janie Pawle II”., dostępnej przy świeczniku wotywnym. Jeśli nie możemy lub nie chcemy złożyć ofiary, prosimy jedynie o modlitwę. Ważne jednak, abyśmy ugruntowywali swą wiarę i poszerzali wiedzę, wszak świat w którym żyjemy po wielokroć chce pisać historię na nowo, niszcząc uznane autorytety i kreując własne.
  7. Najbliższe wolne intencje w miesiącu październiku to 23, 25, 26 października. Od listopada możemy też przyjąć intencje mszy św. gregoriańskich.
  8. Kandydaci do bierzmowania proszeni są o zaznaczenie swojej obecności na mszach św. Za tydzień na mszy św. o godz. 11:00 zostaną przedstawieni wspólnocie Parafialnej z prośbą o modlitwę.