OGŁOSZENIA PARAFIALNE 10 października 2021 XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Zapraszamy na kolejny różaniec Fatimski z procesją świata 13 października o 22:30.
  2. Dziś w Kościele w Polsce obchodzimy XXI Dzień Papieski pod hasłem „Nie lękajcie się”. Z tej okazji rozdajemy słodki upominek, wadowickie kremówki. Jednak jest to jedynie podziękowanie za waszą obecność, modlitwę i ofiary, jakie składacie nieustannie na potrzeby kościoła, Parafii i Fundacji. Także te ofiary, jakie zostaną złożone dziś do puszki przy stoisku z ciastkami i kawą przeznaczone będą po uregulowaniu rachunku za kremówki na stypendia dla ubogiej a zdolnej młodzieży. Zachęcam też, abyśmy ten dzień przeżyli równie a może przede wszystkim z odniesieniem do życia i nauczania św. Jana Pawła II. Na ławce przy świeczniku wotywnym są publikacje „Wszystko o św. Janie Pawle II”, modlitewniki do św. Jana Pawła II, „Wszystko o bł. Ks. Jerzym Popiełuszko i Wszystko o Matce Bożej”. Są one za dowolną ofiarą. Za darmo do wzięcia i do rozdania jest prasa „Miłujcie się”. Na potrzeby Stypendium Misyjnego mamy też „kawę i herbatę misyjną”. Za wszelkie wsparcie i ofiary z serca Bóg zapłać!
  3. Ofiary zbierane na tacę są dziś przeznczone na cele inwestycyjne Parafii. Po zakupie nowego konfesjonału i zbudowaniu Szopki na zewnątrz kościoła minęło nieco czasu, aby zaoszczędzić pieniędzy na dalsze prace. Już na wtorek umówiona jest ekipa do impregnacji podłogi. Oczekujemy od tego samego wykonawcy wyceny rekonstrukcji schodów z wykorzystaniem kamienia, który już mamy. Po konsultacjach z Radą Parafialną podejmujemy próbę sfinalizowania montażu paneli fotowoltaicznych. Za wszystkie ofiary z serca raz jeszcze dziękuję.
  4. We czwartek, możliwość osobistej modlitwy w Godzinie Świętej. Kościół będzie otwarty od 23:00 do północy.
  5. Nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 16:30.
  6. Najbliższe wolne intencje w miesiącu październiku to 27, 28, 29 października. Od listopada możemy też przyjąć intencje mszy św. gregoriańskich.
  7. Wyłożone są już kartki wypominkowe. Prosimy o zaznaczenie preferowanej daty, kiedy będziemy modlić się za poleconych zmarłych.

Kandydaci do bierzmowania zostaną przedstawieni dziś wspólnocie Parafialnej z prośbą o modlitwę na mszy św. o godz. 11:00.