1. Wizyta duszpasterska dobiega końca. Odwiedziłem z kolędą ponad 170 domów, łącznie około 200 rodzin. Daje to około 37 % Parafian. Składam serdeczne Bóg zapłać za zaproszenia, wspólną modlitwę, dzielenie się własnymi radościami, obawami i nadzieją. Gdyby ktoś jeszcze miał życzenie spotkania kolędowego, jestem otwarty na przyjęcie zaproszenia.
  2. W niedziele 30 stycznia i 6 lutego będą odprawione dodatkowe msze św. o godz. 17:00.
  3. We wtorek 25 go, wypada święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła. U nas jak 25 go każdego miesiąca msza św. o godz. 17:00 o poszanowanie świętości życia i rodziny. Obserwując wydarzenia w kraju i na świecie dołączamy do tej intencji także intencję o poszanowanie godności i wolności ludzkiej. W czasie mszy św. katecheza dotycząca tych wartości. Przypominam, że na tę mszę św. z katechezą zaproszeni są w sposób szczególny kandydaci do bierzmowania oraz wszyscy, którym te wartości są bliskie.
  4. W niedzielę za tydzień jak w każdą ostatnią niedzielę miesiąca rozdawać będziemy Boże Krówki zbierając ofiary na działalność Fundacji pod Damaszkiem.
  5. We czwartek Godzina Święta od 23:00 do północy.
  6. Przed kościołem dostępna kawa i herbata misyjna.
  7. W najbliższym tygodniu spośród naszych parafian obchodzić będą swoje urodziny: Jerzy Kapica, Andrzej Rysak, Emilia Górska, Agnieszka Kostera, Ksawery Ciesielski, Stanisław Michalak, Natalia Dudek, Mateusz Jabłoński, Jan Korczak, Piotr Szczepański, Tymon Suprewicz i Anna Ozdoba. Swoje rocznice ślubu obchodzić będą: Katarzyna i Tomasz Krawczyńscy, Patrycja i Krzysztof Kuzioła, Maria i Dariusz Berlińscy.

Parafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Snopkowie

ul. Kościelna 3, 21-002 Snopków

Telefon:
604 988 929

Adres e-mail:
kancelaria@karolinakozkowna.pl mircomat1@gmail.com

Kancelaria parafialna:

Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać po każdej Mszy świętej oraz telefonicznie z Księdzem proboszczem.