1. Dziś niedziela Chrystusa Króla Wszechświata. Za tydzień rozpoczynamy adwent. Nasze rekolekcje adwentowe rozpoczniemy w najbliższy piątek, zakończymy w pierwszą niedzielę adwentu. Tacę za tydzień przeznaczymy jako dar dla ks. Rekolekcjonisty. Posługę tę pełnił będzie o. Andrzej – redemptorysta. Nauki rekolekcyjne w piątek i sobotę o godz. 16:00 i 17:00, w niedzielę wg porządku niedzielnego.
  2. W związku z rekolekcjami wyjątkowo różaniec za zmarłych w najbliższy piątek i sobotę będzie odmówiony po mszy św. o godz. 17:00. Różaniec za zmarłych odbywał się będzie do końca listopada. Kartki wypominkowe można składać w zakrystii.
  3. Za tydzień ostatnia niedziela miesiąca rozdawać będziemy Boże Krówki zbierając datki na działalność Fundacji pod Damaszkiem.
  4. We czwartek Godzina Święta. Adoracja Najświętszego Sakramentu z rozważaniem męki Pańskiej od 23:00 do północy.
  5. Przypominam o zarządzonych przez ks. Biskupa wyborach do rad parafialnych. Druk – zgodę na kandydowanie można pobierać u mnie. Termin zgłaszania kandydatów upływa 26 listopada.
  6. Przed kościołem dostępna kawa i herbata misyjna.
  7. Przy wyjściu z kościoła najnowszy numer Gościa Niedzielnego za dowolną ofiarą. Inne czasopisma do wzięcia za darmo.
  8. Mamy wolne intencje mszy św. w grudniu oraz na nowy rok.
  9. W najbliższym czasie życzenia urodzinowe przyjmują: Marcel Kasiczak, Bartłomiej Szymczyk, Jerzy Kowalski, Marlena Sosnowska, Szymon Wolfram, Marek Czerwonka, Franciszek Frankiewicz, Maria Kula, Jan Mamcarz, Katarzyna Gutek, Aniela Górska, Katarzyna Prażmo, Zuzanna Szczepaniak, Krzysztof Wiater. Swoją rocznicę ślubu obchodzą: Marek i Grażyna Saneccy.

Parafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Snopkowie

ul. Kościelna 3, 21-002 Snopków

Telefon:
604 988 929

Adres e-mail:
kancelaria@karolinakozkowna.pl mircomat1@gmail.com

Kancelaria parafialna:

Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać po każdej Mszy świętej oraz telefonicznie z Księdzem proboszczem.