1. Dziś trzecia niedziela adwentu. Za tydzień będzie dodatkowa okazja do spowiedzi. Spowiedź w niedzielę na wszystkich mszach św. przedpołudniowych. W okresie adwentu zapraszam codziennie od poniedziałku do soboty na roraty o godz. 06:00.
 2. Bóg zapłać wszystkim, którzy wzięli udział w wyborach do Rady Parafialnej. Wymagane poparcie zdobyli: Kamil Kulczycki, Marzena Gontarz, Anna Gozdek, Paweł Pytka, Magdalena Olszak, Renata Podstawka, Barbara Sagan, Anna Poleszak, Stanisław Pytka, Monika Okoń, Agnieszka Pawłot, Mirosław Pawłot, Anna Ikwanty.
 3. We czwartek Godzina Święta. Adoracja Najświętszego Sakramentu z rozważaniem Męki Pańskiej od 23:00 do północy.
 4. Przy wyjściu z kościoła świece Caritas za dowolną ofiarą. Do diecezji odprowadzamy 9 zł za jedną świecę.
 5. Przy wyjściu z kościoła także najnowszy numer Gościa niedzielnego. Ze względu na pogodę intencje mszy św. można zamawiać dziś w zakrystii a kawę misyjną nabyć w kancelarii. Mamy wolne intencje w grudniu oraz od nowego roku kalendarzowego. Możemy od stycznia przyjąć Na mszę św. gregoriańską.
 6. Rekolekcje last minute od środy do piątku przed Wigilią. (21, 22, 23.12)
 7. W dzień Wigilii na roratach msza św. za tych, których zabraknie przy Wigilijnym stole. Żywych i zmarłych. Intencje do mszy św. zbiorowej można już zgłaszać.
 8. Bóg zapłać panom, którzy wczoraj zgłosili się do zestawienia szopki Bożonarodzeniowej. Dokończenie prac w najbliższą sobotę od 10:00, serdecznie zapraszamy do pomocy.
 9. Proszę o zgłaszanie się do sprzątania kościoła.
 10. Proszę o pomoc w rozniesieniu opłatków od pierwszego ronda w kierunku wiaduktu i za wiaduktem a także o pomoc w rozniesieniu opłatków w Marysinie.
 11. Od 16 grudnia zapraszamy na nowennę przed Bożym Narodzeniem. Codziennie o 16:30, w dzień Wigilii po mszy roratniej.
 12. Osoby zainteresowane pielgrzymkami do Ziemi Świętej – Jordanii i Egiptu w marcu oraz do Płn Włoch w maju proszone o kontakt i wpłatę zaliczek.
 13. Koło Gospodyń Wiejskich w Snopkowie zaprasza za tydzień w niedzielę 18 grudnia po każdej mszy na Kiermasz pierniczkowy.
 14. W najbliższym czasie życzenia urodzinowe przyjmują: Stanisław Gębala, Waldemar Matyjaszek, Anna Plewa, Oliwia Borzyszkowska, Anna Jarmuł, Adam Synderkiewicz, Alan Ciorgoń, Jakub Dąbrowski, Renata Krupa, Emilia Lipiec, Weronika Pałkowska, Józef Kuzioła, Jakub Żmuda, Beata Nakonieczna, Krzysztof Piątek, Edyta Gryglicka, Dominika Przychodzeń.

Parafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Snopkowie

ul. Kościelna 3, 21-002 Snopków

Telefon:
604 988 929

Adres e-mail:
kancelaria@karolinakozkowna.pl mircomat1@gmail.com

Kancelaria parafialna:

Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać po każdej Mszy świętej oraz telefonicznie z Księdzem proboszczem.