1. Dziś przed południem dodatkowa okazja do spowiedzi. Zapraszam wszystkich, którzy potrzebują skorzystania z tego sakramentu.
 2. Środa, czwartek i piątek zapraszam na Rekolekcje Last Minute.
 3. Przed nami ostatnio tydzień adwentu. Nowenna przed Bożym Narodzeniem codziennie o 16:30, w dzień Wigilii Bożego Narodzenia po mszy roratniej. Na roraty zapraszam codziennie o godz. 6:00.
 4. W dzień Wigilii Bożego Narodzenia msza św. roratnia sprawowana będzie jako msza św. zbiorowa za tych, których zabraknie przy wigilijnym stole. Żywych i zmarłych. Intencje można składać w zakrystii.
 5. Dziś po każdej mszy św. panie z KGW Snopków prowadzą kiermasz pierniczkowy. Serdecznie zapraszamy.
 6. Świece Caritas można nabywać przy wyjściu z kościoła.
 7. Trwa roznoszenie opłatków. W części Snopków Płn. Wkrótce zostanie rozniesiona reszta. Bardzo proszę o pomoc w rozniesieniu w części Snopkowa od pierwszego ronda w stronę Lublina.
 8. Bardzo dziękuję pannom, którzy zestawili szopkę Bożonarodzeniową przed kościołem. Zwracam się z prośbą o podarowanie sianka do szopki. Dziękuję także za odśnieżenie parkingu.
 9. Bardzo proszę o posprzątanie kościoła na Święta, najlepiej w piątek po wieczornej mszy św.
 10. Całościowy plan wizyty duszpasterskiej zostanie podany w dzień Bożego Narodzenia. Początek kolędy 28 grudnia. Na dziś dzień ustalone zostały daty: 31 grudnia Marysin, ul. Turkusowa od godz. 9:00, Snopków Płn. 7 stycznia od godz. 9:00.
 11. We czwartek Godzina Święta. Adoracja Najświętszego Sakramentu z rozważaniem Męki Pańskiej od 23:00 do północy.
 12. Osoby zainteresowane pielgrzymkami do Ziemi Świętej – Jordanii i Egiptu w marcu oraz do Płn. Włoch w maju proszone o kontakt i wpłatę zaliczek.
 13. W Boże Narodzenie wypada ostatnia niedziela miesiąca. Będzie także tradycyjny poczęstunek Bożymi Krówkami.
 14. Porządek mszy św. w Święta. Dzień Wigilii, msza św. o godz. 6:00. Nie ma mszy popołudniowych. Po zamknięciu kościoła nie będzie też możliwości nabycia opłatków bądź świecy wigilijnej.
 15. Boże Narodzenie. Pasterka o północy (wewnątrz kościoła), w ciągu dnia 9:00, 11:00, 12:30 i 17:00. Świętego Szczepana: 9:00, 11:00, 12:30 i dodatkowa 13:30. Nie będzie tego dnia msz św. o godz. 17:00. 27 grudnia, święto św. Jana. Msze św. z poświęceniem i rozdaniem wina 16:00, 17:00 i dodatkowa o 18:00.
 16. W najbliższym czasie życzenia urodzinowe przyjmują: Krzysztof Kuzioła, Marian Misztal, Ewa Szczepaniak, Wanda Makowska, Andrzej Bożemski, Hubert Bożemski, Jolanta Michalska, Adam Plewa, Tomasz Reszka, Maja Bednarczyk, Dawid Weskida, Michał Widomski, Jacek Gontarz, Gabriela Pitek, Jakub Pitek.

Parafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Snopkowie

ul. Kościelna 3, 21-002 Snopków

Telefon:
604 988 929

Adres e-mail:
kancelaria@karolinakozkowna.pl mircomat1@gmail.com

Kancelaria parafialna:

Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać po każdej Mszy świętej oraz telefonicznie z Księdzem proboszczem.