1. Dziś druga niedziela miesiąca. Taca na cele inwestycyjne Parafii. Za ofiary składamy serdeczne. Dzięki ofiarom wiernych spłaciliśmy remont schodów. Wykonawca jednak sugeruje dodatkowe wykonanie impregnacji, która zabezpieczy kamień przed warunkami zimowymi. Bóg zapłać.
  2. We środę, 13 go o zapraszam na Różaniec fatimski na 21.30.
  3. We czwartek święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Msze św. o godz. 16:00 i 17:00.
  4. Dziś na mszy św. o 12:30 poświęcenie przyborów szkolnych dla dzieci i młodzieży.
  5. Przypominam o zapisach na przygotowanie do I Komunii i Bierzmowania. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców za tydzień w niedzielę po mszy św. o 9:00.
  6. Za tydzień po mszy św. o 12:30 spotkanie popielgrzymkowe dla uczestników pielgrzymek do Ziemi Świętej, Italii i Francji, i Portugalii, które odbyły się w minionym roku.
  7. Mamy wolne intencje mszy św. także na najbliższy tydzień. Możemy także przyjąć intencję na mszę św. gregoriańską od listopada.
  8. Przed kościołem kawa misyjna, przy wyjściu z kościoła najnowszy numer Gościa Niedzielnego.
  9. Bractwo im. Św. Brata Alberta prosiło o zgodę na czasowe umieszczenie przed ogrodzeniem kościoła kontenera na używaną odzież. Odbiorca tej odzieży w zamian przekazuje Bractwu donację na działalność statutową.
  10. W najbliższym czasie życzenia urodzinowe przyjmują: Barbara Kania, Paulina Mazur, Natalia Szember, Paweł Danielak, Marlena Gamoń, Jakub Kuzioła, Izabela Dąbrowska, Leon Kassin – Lenik, Marcin Kucharzyk, Sylwia Niedźwiecka, Piotr Ciesielski, Weronika Chlebik, Alicja Godula, Tomasz Jenda, Aleksy Karpiński, Jolanta Kuryło, Jadwiga Kuzioła, Helena Olszewska, Katarzyna Siennicka, Marcin Struzik, Paulina Szymańska, Jerzy Biesak, Dariusz Flis, Agnieszka Jabłońska, Andrzej Kołtunik, Mikołaj Szymczyk, Tomasz Zawolski, Andrzej Kiliański, Renata Wilk. Swoje rocznice ślubu obchodzą: Bartłomiej i Magdalena Obara, Tomasz i Katarzyna Pietruszka, Marcin i Malwina Sienniccy, Adam i Anna Ikwanty, Maciej i Joanna Michalak, Zbigniew i Małgorzata Wróblewscy, Janusz i Teresa Walacz

Parafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Snopkowie

ul. Kościelna 3, 21-002 Snopków

Telefon:
604 988 929

Adres e-mail:
kancelaria@karolinakozkowna.pl mircomat1@gmail.com

Kancelaria parafialna:

Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać po każdej Mszy świętej oraz telefonicznie z Księdzem proboszczem.