1. Dziś Dzień Papieski. Wraz z naszą Stypendystką z Fundacji pod Damaszkiem rozdajemy za dowolną ofiarą wadowickie kremówki. Wszystko, co zostanie po uregulowaniu rachunku trafi na Stypendium Misyjne. Dla tych, którzy chcą wesprzeć Fundację Dzieło III Tysiąclecia wystawiona jest puszka w przedsionku kościoła.
  2. Jednocześnie składam Bóg zapłać za wszystkie ofiary, czy to składane na potrzeby Parafii czy Fundacji pod Damaszkiem. W Parafii wykonaliśmy impregnację schodów oraz zamówili poręcze. Wykonane zostały też konserwacja pieca gazowego w domu parafialnym i jesteśmy w trakcie konserwacji domofonu. Ponadto wykonamy w tym tygodniu podłączenie ogrzewania do salek parafialnych.
  3. Dziękując za okazane dobro dziękuję również prywatnym darczyńcom za ufundowanie posadzki do lokalu Fundacji, za ofertę wykonania instalacji elektrycznej oraz ścianek działowych. Przed nami będzie jeszcze wyposażenie toalety, wykonanie klimatyzacji i wykończenie pomieszczenia. Będzie ono służyło jako centrum korepetycji oraz gabinet psychologiczny. Za wszelkie możliwe wsparcie w imieniu własnym i Zarządu składam serdeczne Bóg zapłać. Zapraszam na poświęcenie związane z rozpoczęciem prac wykończeniowych za tydzień, we wspomnienie liturgiczne św. Jana Pawła II na godz. 14:00. L. Wyczółkowskiego 1.
  4. Dziękuję także za ufundowanie sprzętu do Klubu szachowego. Inaugurujemy go w sobotę, 21 października o 13:00.
  5. Za tydzień ruszamy też z naszą pielgrzymką do Kalwarii i Zabawy. Wyjazd spod kościoła sobota, godz. 4:45. Tego dnia nie będzie mszy o 7:00.
  6. We środę nabożeństwo ku czci naszej patronki po mszy o 17:00.
  7. Codziennie zapraszamy na różaniec o 16:30.
  8. Profesor zaprasza do oglądania reportażu jaki TV Lublin nada z jego udziałem 17 października o 17:45.
  9. Mamy wolne intencje na listopad i grudzień. Na grudzień możemy też przyjąć intencję mszy św. Gregoriańskiej.
  10. W najbliższym czasie życzenia urodzinowe przyjmują: Helena Karkosza, Rafał Przeździak, Sławomir Wójcik, Ewelina Ciesielska, Małgorzata Łakota, Robert Suski, Andrzej Warda, Mateusz Brodziak, Aleksandra Chołota, Nina Ciesielski, Kornelia Czech, Kacper Lewandowski, Urszula Kosior, Bianka Gawłowska, Zofia Kuzioła, Tomasz Lis, Michał Olszewski, Katarzyna Rychter, Agnieszka Widz, Tomasz Zgierski, Kajetan Cymbura, Ewa Dąbrowska, Katarzyna Głaz, Oliwia Kubik. Swoje rocznice ślubu obchodzą: Jacek i Maria Kowalscy, Damian i Iwona Wilk, Tomasz i Kinga Próchniak, Krzysztof i Izabela Pitek, Piotr i Celina Wężyk, Robert i Sylwia Żmuda.

Parafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Snopkowie

ul. Kościelna 3, 21-002 Snopków

Telefon:
604 988 929

Adres e-mail:
kancelaria@karolinakozkowna.pl mircomat1@gmail.com

Kancelaria parafialna:

Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać po każdej Mszy świętej oraz telefonicznie z Księdzem proboszczem.