1. Wczoraj odbyliśmy pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej oraz do Zabawy – do Patronki Naszej Parafii, bł. Karoliny. Składając Bogu dzięki za piękną pogodę oraz błogosławiony czas pielgrzymowania polecaliśmy miłosierdziu Najwyższego naszą Parafię, Fundację oraz całą Ojczyznę. Bóg zapłać wszystkim, którzy wzięli udział w tym pielgrzymowaniu.
  2. Bóg zapłać naszym darczyńcom i ofiarodawcom. Panu Grzegorzowi Pitkowi za wykonanie przyłącza elektrycznego do salek parafialnych. Panu Michałowi Rywackiemu za podarowanie zestawów do gry w szachy. Dzięki temu wczoraj zainaugurowaliśmy działalność Klubu Szachowego. Spotkania w soboty o godz. 13:00. Serdecznie zapraszamy.
  3. Bóg zapłać darczyńcom za ufundowanie płytek na posadzkę w nowej siedzibie Fundacji przy ul. Wyczółkowskiego 1. Dziś o 14.15 błogosławieństwo (tzw. poświęcenie budowy) na rozpoczęcie prac wykończeniowych. Wszystkich chętnych zapraszam.
  4. Zapraszamy chętnych wolontariuszy, którzy mogliby pomóc w poradnictwie psychologicznym oraz korepetycjach dla dzieci i młodzieży.
  5. Fundacja pod Damaszkiem zaprasza na pielgrzymki. Rekolekcje w Loreto wymagają potwierdzenia, abyśmy mogli dalej prowadzić zapisy. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt.
  6. Dziś odbywa się doroczne liczenie wiernych w kościołach.
  7. Codziennie zapraszamy na różaniec o 16:30. Są już wyłożone kartki wypominkowe. W listopadzie w modlitwie różańcowej polecać będziemy naszych bliskich zmarłych.
  8. Mamy wolne intencje na listopad i grudzień. Na grudzień możemy też przyjąć intencję mszy św. Gregoriańskiej.
  9. W dniu 28 października br. (tj. sobota) w Sali Ślubów Urzędu Gminy w Jastkowie odbędą się warsztaty z komunikacji dla małżeństw (program warsztatów zakłada udział obydwojga małżonków). Zajęcia są bezpłatne, trwają 4 godziny (od 14.00 do 18.00). Chętne małżeństwa prosimy o zapisy u organizatorów, numer telefonu podany jest na plakacie w gablocie z ogłoszeniami. Ilość miejsc ograniczona. Serdecznie zapraszamy.
  10. W sobotę o 18:00 spotkanie rodziców dzieci I komunijnych.
  11. W najbliższym czasie życzenia urodzinowe przyjmują: Monika Miącz, Natalia Dudek, Stanisław Frankiewicz, Julia Przeździak, Dorota Brodziak, Antonina Chocyk, Przemysław Klocek, Tomasz Pietruszka, Anna Widomska, Kazimierz Zawiślak, Roman Śpiewak, Tomasz Jakubiec, Lidia Kasprowicz, Urszula Matejko, Anna Pytka, Sławomir Synderkiewicz, Karol Czarnecki, Mariusz Duk, Monika Flis, Mateusz Ogrodnik, Franciszek Zielonka, Piotr Pytka, Kazimierz Skoczylas. Swoje rocznice ślubu obchodzą: Stefan i Barbara Poleszak, Paweł i Agnieszka Kludacz, Robert i Ewa Mielniczuk, Antoni i Elżbieta Duk, Jerzy i Elżbieta Smolińscy, Artur i Elżbieta Misztal, Jarosław i Magdalena Grządka, Eugeniusz i Zofia Józefczuk, Stanisław i Anna Michalak, Jerzry i Teresa Kapica.

Parafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Snopkowie

ul. Kościelna 3, 21-002 Snopków

Telefon:
604 988 929

Adres e-mail:
kancelaria@karolinakozkowna.pl mircomat1@gmail.com

Kancelaria parafialna:

Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać po każdej Mszy świętej oraz telefonicznie z Księdzem proboszczem.