1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po mszy św. o 11:00 zmiana tajemnic różańcowych.
  2. We środę święto św. Stanisława, głównego patrona Polski. Odpust w parafii p.w. św. Stanisława o godz. 18:00. U nas msze św. z uroczystości o 16:00 i 17:00
  3. W sobotę o 9:00 nabożeństwo pokutne i spowiedź dla dzieci I komunijnych oraz ich rodzin .
  4. W niedzielę I komunia św. na mszy św. o godz. 12:30. Ze względów organizacyjnych prosimy wiernych nie związanych z uroczystością o udział w mszach św. o pozostałych porach.
  5. 19 maja Rocznica I Komunii św. dzieci z klas IV na mszy św. o 12:30
  6. Sołectwo Marysin zaprasza wraz z Biblioteką Jastków na spotkanie autorskie z panią Moniką Oleksa jutro w poniedziałek 6 maja do Klubu Aktywności Mieszkańców w Marysinie, ul. Barwna 4 o godz. 17:30 przy kawie i ciastku.
  7. Przed kościołem kawa misyjna. Przy wyjściu Gość Niedzielny.
  8. Fundacja pod Damaszkiem. Poniedziałek konsultacje z j. hiszpańskiego 18:00- 19:00), środa z angielskiego i chemii (17:00). Czwartek klub bokserski, sobota siatkówka (10:00) i szachy (13:00). Zapraszamy na Zapraszamy na spotkanie informacyjno – edukacyjne dla rodziców, poświęcone komunikacji z dorastającymi bądź dorosłymi dziećmi. Jak poradzić sobie z konfliktem pokoleń? Czy bycie teściową skazuje nas na nieustanne waśnie i spory? Jak rozmawiać z zięciem czy synową? Słowem, zapraszamy na „Szkolenie dla obecnych i przyszłych teściów i teściowych”. Spotkanie poprowadzi Prezes Zarządu Polskiego Centrum Mediacji Oddziału w Lublinie – Pan Paweł Kłudka. 22 maja, godz. 18:00 – 20:00. Liczba miejsc ograniczona.
  9. W piątek konferencja dla narzeczonych godz. 19:00.
  10. Zapraszamy na pielgrzymki do Wilna, Fatimy, Rzymu, Medjugorie, Grecji, Wietnam Kambodża oraz Gwadelupe w Meksyku.
  11. W najbliższym czasie życzenia urodzinowe obchodzą: Kacper Banaszek, Róża Bochenek, Paulina Chybowska, Katarzyna Danielak, Wojciech Duma, Kacper Golec, Jakub Gorczyca, Łukasz Jurko Król, Łukasz Kozłowski, Katarzyna Krawczyk, Agnieszka Kuźniarska, Aneta Mamcarz, Marek Markowski, Weronika Misztal, Mikołaj Mrozik, Gabriela Obara, Barbara Poleszak, Paweł Rękas, Zofia Skrzypek, Iwona Sosnowska, Robert Szadkowski, Wiesław Szyszkowski, Magdalena Turek, Magdalena Włoch, Natalia Woźniak, Julia Zawolska. Swoje rocznice ślubu obchodzą: Mariusz Mariola Mrozik , Piotr Izabela Przeworscy, Michał Anna Rowińscy.

Parafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Snopkowie

ul. Kościelna 3, 21-002 Snopków

Telefon:
604 988 929

Adres e-mail:
kancelaria@karolinakozkowna.pl mircomat1@gmail.com

Kancelaria parafialna:

Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać po każdej Mszy świętej oraz telefonicznie z Księdzem proboszczem.