- Zapraszamy na nabożeństwa Wielkopostne – Droga Krzyżowa w piątki o 17:30, Gorzkie Żale w niedzielę o 16:30. We czwartek zapraszamy na Godzinę Świętą – adoracja z rozważaniem Męki Pańskiej od 23:00 do północy.
- We środę Uroczystość św. Józefa. Msze św. o 16:00 i 17:00.
- Przedszkole w Snopkowie prowadzi rekrutację i zaprasza do zapisów.
- Fundacja pod Damaszkiem zwraca się z prośbą o przekazanie 1,5 % podatku w rozliczeniu PIT. KRS Fundacji to 0000704557.
- Spotkania dla pielgrzymów udających się do Rzymu 25 marca oraz zainteresowanych pielgrzymką sierpniową: dziś w Snopkowie po mszy św. o 9:00 (około 10:00), W Fundacji w Lublinie o godz. 14:30.
- Można zgłaszać intencje do mszy św. zbiorowej jaką odprawimy w Rzymie w Katakumbach św. Kaliksta.
- Zapraszamy na pielgrzymki do Rzymu, na Sycylię do Barcelony, na Majorkę, a także samolotem na Bałkany i nad jeziora alpejskie. Szczegóły u ks. Proboszcza i na stronie internetowej.
- Mamy wolne intencje. Możemy też przyjąć intencje mszy św. gregoriańskiej.
- Przed kościołem nowa dostawa kawy i herbaty misyjnej.
- W najbliższym czasie życzenia urodzinowe przyjmują: Dariusz Berliński, Józef Bielak, Magdalena Blicharska, Oliwia Ciuraj, Zuzanna Czuba Kosior, Aleksander Danielak, Paulina Gawłowska, Katarzyna Golan, Kamila Ikwanty, Justyna Karkosza, Monika Kasperek, Arkadiusz Kowalski, Dawid Kowalski, Paweł Kuzioła, Dariusz Łakota, Jakub Momont, Robert Namięta, Zofia Rywacka, Edward Smoliński, Agnieszka Stolarska, Bartosz Suprewicz, Elżbieta Szatkowska, Edyta Szyba, Michał Szyba, Slawomir Taczała, Piotr Wężyk

Kategoria:Ogłoszenia duszpasterskie