Intencje mszalne

INTENCJE MSZY ŚW. 07/03/2021 – 31/12/2021

 

Niedziela 07/03/2021 III Niedziela Wielkiego Postu

Wspomnienie św. męczennic Perpetui i Felicyty

9:00 śp. Krystyna Supryn
  śp. Stanisław Paskudzki, greg
11:00 za zmarłych Marianna Ziętek ; Helena , Jan zmarłych z rodziny Szczepaniak
  śp. Jadwiga Żwirek, greg
12:30 śp. Elżbieta i Władysław Okoniewscy
  śp. Wanda Ławnik, Adam i Andrzej
17:00 O zdrowie duszy i ciała oraz Dary Ducha Świętego dla Katarzyny

Poniedziałek 08/03/2021

św. Beaty, dziewicy i męczennicy; św. Jana Bożego; św. Stefana z Obazine, opata

16:00 śp. Jadwiga Żwirek, greg
16:30 Ś. P. Bolesław Pachroń
17:00 śp. Stanisław Paskudzki, greg

Wtorek 09/03/2021

św. Franciszki Rzymianki; św. Dominika Savio

16:00 śp. Jadwiga Żwirek, greg
16:30 śp. Krystyna Misiejuk 30 dz. po śm.
17:00 śp. Stanisław Paskudzki, greg

Środa 10/03/2021

św. Czterdziestu Męczenników z Sebasty; św. Symplicjusza I, papieża; św. Makarego, biskupa

16:00 śp. Jadwiga Żwirek, greg
16:30 Dziękczynno błagalna w intencji uzdrowienia Karolinki
17:00 śp. Stanisław Paskudzki, greg

Czwartek 11/03/2021

św. Konstantyna, kapłana; św. Sofroniusza, biskupa

16:00 śp. Grażyna Wrona
16:30 śp. Jadwiga Żwirek, greg
17:00 ś.p. Marta Stadnik w r.śmierci
  śp. Stanisław Paskudzki, greg

Piątek 12/03/2021

św. Alojzego Orione, kapłana; św. Maksymiliana, męczennika

16:00 śp. Jadwiga Żwirek, greg
16:30 W intencji ochrony życia poczętego oraz o zaprzestanie barbarzyńskich praktyk
17:00 śp. Stanisław Paskudzki, greg

Sobota 13/03/2021

św. Krystyny, męczennicy; św. Patrycji z Nikomedii, męczennicy; św. Nicefora, biskupa

16:00 O łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie dla Krystyny Supryn
  śp. Jadwiga Żwirek, greg
16:30 W intencji ochrony życia poczętego oraz o zaprzestanie barbarzyńskich praktyk
17:00 śp. Stanisław Paskudzki, greg

Niedziela 14/03/2021 IV Niedziela Wielkiego Postu

św. Matyldy

9:00 O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Oliwii w 13 r. urodzin.
  śp. Jadwiga Żwirek, greg
11:00 W 18 rocznicę urodzin dziękczynna z prośbą o błogosławieńwstwo Boże dla Kamila Ikwanty
  śp. Stanisław Wiśniecki 17 r. śm.
12:30 Za Adama w dniu urodzin w podziękowaniu za wszystkie łaski i z prośbą o dalszą opiekę i błogosławieństwo
  śp. Stanisław Paskudzki, greg
17:00 Z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o dalsze, o błogosławieństwo Bożei opiekę Matki Bożej w rodzinie Kohut.

Poniedziałek 15/03/2021

św. Klemensa Marii Hofbauera, kapłana; św. Ludwiki de Marillac, zakonnicy; bł. Artemidesa Zatti, zakonnika

16:00 śp. Jadwiga Żwirek, greg
17:00 śp. Stanisław Paskudzki, greg

Wtorek 16/03/2021

św. Gabriela Lalemant, zakonnika i męczennika; św. Renata Goupil, kapłana i męczennika

16:00 śp. Jadwiga Żwirek, greg
17:00 śp. Stanisław Paskudzki, greg

Środa 17/03/2021

św. Patryka, biskupa; św. Gertrudy

16:00 śp. Jadwiga Żwirek, greg
17:00 śp. Stanisław Paskudzki, greg

Czwartek 18/03/2021

św. Cyryla Jerozolimskiego, biskupa i doktora Kościoła; św. Edwarda, męczennika

16:00 śp. Jadwiga Żwirek, greg
16:30 śp. Stanisław Paskudzki, greg
17:00 Msza o Miłość – ZBIOROWA

Piątek 19/03/2021

Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny; bł. Marcelego Callo, męczennika

16:00 śp. Józef Podstawka
16:30 śp. Stanisław Paskudzki, greg
17:00 Błogosławieństwo mężów i ojców – zbiorowa
  Ś. P. Jadwiga Żwirek

Sobota 20/03/2021

św. Maurycego Csak, męczennika; św. Aleksandry, męczennicy; św. Herberta, pustelnika; św. Wolframa, biskupa

16:00 śp. Stanisław Paskudzki, greg
16:30 W intencji ochrony życia poczętego oraz o zaprzestanie barbarzyńskich praktyk
17:00 śp. Jerzy Maj

Niedziela 21/03/2021 V Niedziela Wielkiego Postu

św. Benedykta od Bożej Opatrzności Cambiagio Frassinello; św. Mikołaja z Flue, pustelnika

9:00 śp. Stanisław Paskudzki, greg
11:00 Dziękczynna z okazji 18 r. urodzin Patryka, z prośbą o dary Ducha Świętego, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej, aby na swojej drodze spotykał dobrych ludzi, a co złe go omijało
  śp. Konstanty, Józef, Czesława, Lucyna, zm. z rodz. Chybowskich
12:30 śp. Henryk Swaczyna
17:00 O Miłosierdzie Boże dla Wandy i uleczenie relacji w rodzinie.

Poniedziałek 22/03/2021

św. Zachariasza, papieża

16:00 śp. Stanisław Paskudzki, greg
17:00 śp. Krystyna Kowalska 7 mies

Wtorek 23/03/2021

św. Turybiusza z Mongrovejo, biskupa, Apostoła Ameryki Południowej; św. Józefa Orioli, kapłana; bł. Metodego Dominika Trćka, kapłana i męczennika; św. Rafki, dziewicy

16:00 śp. Stanisław Paskudzki, greg
17:00  

Środa 24/03/2021

św. Katarzyny Szwedzkiej, zakonnicy

16:00 śp. Stanisław Paskudzki, greg
17:00 śp. Anna Zaręba

Czwartek 25/03/2021

św. Prokopa, kapłana; bł. Jozafaty Michaliny Hordaszewskiej, dziewicy

16:00 śp. Adam Szymczyk
16:30 śp. Stanisław Paskudzki, greg
17:00 W intencji poszanowania świętości życia i rodziny oraz za obrońców życia i głosicieli Ewangelii Życia.
BŁOGOSŁAWIEŃSTWO MATEK SPODZIEWAJĄCYCH SIĘ DZIECI

Piątek 26/03/2021

św. Dobrego Łotra (Dyzmy); bł. Tomasza z Costacciaro; św. Ludgera, biskupa; św. Brauliona, biskupa

16:00 śp. Stanisław Paskudzki, greg
16:30 W intencji ochrony życia poczętego oraz o zaprzestanie barbarzyńskich praktyk
17:00 śp. Stanisława Szałacka 2 r. śm.

Sobota 27/03/2021

św. Ernesta, opata i męczennika; św. Ruperta, biskupa

16:00 śp. Stanisław Paskudzki, greg
16:30 Ś. P. Kazimiera i Adolf Wróbel
17:00 W intencji ochrony życia poczętego oraz o zaprzestanie barbarzyńskich praktyk

Niedziela 28/03/2021 Niedziela Palmowa Męki Pańskiej

bł. Joanny Marii de Maille; św. Guntrama, króla

9:00 śp. Stanisław Paskudzki, greg
11:00 za ś.p. Kazimierz Szczepaniak w r.śmierci
12:30 śp. Józef 1 r. śm. i Leokadia 9 r. śm. Kamińscy
17:00  

Poniedziałek 29/03/2021

św. Wilhelma Temperiusza, biskupa; św. Stefana IX, papieża; św. Bertolda, kapłana

16:00 śp. Mirosława Matusiak
17:00 śp. Stanisław Paskudzki, greg

Wtorek 30/03/2021

bł. Amadeusza IX Sabaudzkiego; św. Leonarda Murialdo, kapłana

16:00 śp. Stanisław Paskudzki, greg
17:00 Ś. P. Henryk Stolarski, Katarzyna, Stanisław Skorupa

Środa 31/03/2021

św. Beniamina, diakona i męczennika; św. Balbiny, dziewicy i męczennicy

16:00 śp. Stanisław Paskudzki, greg
17:00 śp. Adam Henryk Komorowski 6 r. śm.

Czwartek 01/04/2021

św. Noniusza Alwareza Pereira, zakonnika; św. Hugo, biskupa

Wielki czwartek

17:00 śp. Eugeniusz Kozieł, greg

Piątek 02/04/2021

św. Franciszka z Paoli, pustelnika

Wielki piątek

17:00 LITURGIA WIELKIEGO PIĄTKU

Sobota 03/04/2021

św. Ryszarda de Wyche, biskupa

Wielka sobota

20:00 śp. Eugeniusz Kozieł, greg

Niedziela 04/04/2021 Niedziela Wielkanocna Zmartwychwstania Pańskiego

św. Izydora z Sewilli, biskupa i doktora Kościoła

Wielkanoc

6:00 śp. Bogusława, Bolesław, Michał, Krystyna, zm. z rodz. Supryn, oraz zm. Józef Szczepaniak.
9:00 śp. Krystyna Supryn
11:00 śp. Eugeniusz Kozieł, greg
12:30 śp. Wanda (6 r. śm.), Alfred, zm z rodziny Krasuckich i Dajków
17:00  

Poniedziałek 05/04/2021

św. Wincentego Ferreriusza, kapłana; bł. Julianny z Mont Cornillon, pustelnicy; św. Marii Krescencji Höss, dziewicy; św. Katarzyny Thomas, dziewicy

Poniedziałek wielkanocny

9:00 śp. Piotr Miąc
11:00 śp. Eugeniusz Kozieł, greg
12:30 W 25 rocznicę ślubu Joanny i Andrzeja Włoch.
17:00  

Wtorek 06/04/2021

św. Wilhelma z Paryża, opata; św. Prudencjusza, biskupa

16:00 Śp. Tadeusz Makowski w 5 rocznicę śmierci.
17:00 śp. Eugeniusz Kozieł, greg

Środa 07/04/2021

Wspomnienie św. Jana Chrzciciela de la Salle, kapłana

16:00  
17:00 śp. Eugeniusz Kozieł, greg

Czwartek 08/04/2021

św. Dionizego, biskupa i męczennika

16:00 śp. Zuzanna i zm. z rodziny.
17:00 śp. Eugeniusz Kozieł, greg

Piątek 09/04/2021

św. Gaucheriusza, kapłana; św. Marii, żony Kleofasa

16:00 W intencji ochrony życia poczętego oraz o zaprzestanie barbarzyńskich praktyk
17:00 śp. Eugeniusz Kozieł, greg

Sobota 10/04/2021

św. Fulberta, biskupa

16:00 W intencji ochrony życia poczętego oraz o zaprzestanie barbarzyńskich praktyk
17:00 śp. Eugeniusz Kozieł, greg

Niedziela 11/04/2021 II Niedziela Wielkanocna

św. Gemmy Galgani, dziewicy

9:00 Za śp.Tadeusz Kłos
11:00 Dziękczynno błagalna z okazji 6 r. ślubu Urszuli i Pawła
12:30 śp. Eugeniusz Kozieł, greg

Poniedziałek 12/04/2021

św. Juliusza I, papieża; św. Zenona z Werony, biskupa

16:00 W intencji Ursszuli i Pawła zprośbą o potrzebne łaski
17:00 śp. Eugeniusz Kozieł, greg

Wtorek 13/04/2021

św. Marcina I, papieża i męczennika

16:00 W intencji Ursszuli i Pawła zprośbą o potrzebne łaski
17:00 śp. Eugeniusz Kozieł, greg

Środa 14/04/2021

św. Waleriana, męczennika

16:00 W intencji Ursszuli i Pawła zprośbą o potrzebne łaski
17:00 śp. Eugeniusz Kozieł, greg

Czwartek 15/04/2021

św. Anastazji i Bazylissy, męczennic

16:00 W intencji Ursszuli i Pawła zprośbą o potrzebne łaski
17:00 śp. Eugeniusz Kozieł, greg

Piątek 16/04/2021

św. Marii Bernadetty Soubirous, dziewicy i zakonnicy; św. Benedykta Józefa Labre, wyznawcy

16:00 W intencji Ursszuli i Pawła zprośbą o potrzebne łaski
16:30 W intencji ochrony życia poczętego oraz o zaprzestanie barbarzyńskich praktyk
17:00 śp. Eugeniusz Kozieł, greg

Sobota 17/04/2021

bł. Baptysty Spagnoli, kapłana; św. Katarzyny Tekakwitha

16:00 W intencji Ursszuli i Pawła zprośbą o potrzebne łaski
16:30 W intencji ochrony życia poczętego oraz o zaprzestanie barbarzyńskich praktyk
17:00 śp. Eugeniusz Kozieł, greg

Niedziela 18/04/2021 III Niedziela Wielkanocna

bł. Marii od Wcielenia, zakonnicy; św. Ryszarda Pampuri, zakonnika

9:00 śp. Genowefa, Stanisław, Andrzej zm. z rodz.
11:00 śp. Eugeniusz Kozieł, greg
12:30 śp. Józef, Julia, Bolesław zm. z Kwatkowskich.
17:00 Msza o MIŁOŚĆ – ZBIOROWA
  W intencji Ursszuli i Pawła zprośbą o potrzebne łaski

Poniedziałek 19/04/2021

św. Leona IX, papieża; św. Ekspedyta, męczennika

16:00 W intencji Ursszuli i Pawła zprośbą o potrzebne łaski
17:00 śp. Eugeniusz Kozieł, greg

Wtorek 20/04/2021

św. Agnieszki z Montepulciano, dziewicy i zakonnicy

16:00 śp. Jerzy Maj
16:30 W intencji Ursszuli i Pawła zprośbą o potrzebne łaski
17:00 śp. Eugeniusz Kozieł, greg

Środa 21/04/2021

św. Anzelma z Canterbury, biskupa i doktora Kościoła; św. Konrada z Parzham, zakonnika

16:00  
17:00 śp. Eugeniusz Kozieł, greg

Czwartek 22/04/2021

bł. Idziego z Asyżu, mnicha; św. Agapita I, papieża

16:00 śp. Krystyna Kowalska 8 mies
17:00 śp. Eugeniusz Kozieł, greg

Piątek 23/04/2021

Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski

16:00 W intencji ochrony życia poczętego oraz o zaprzestanie barbarzyńskich praktyk
17:00 śp. Eugeniusz Kozieł, greg

Sobota 24/04/2021

św. Fidelisa z Sigmaringen, kapłana i męczennika; św. Jerzego, męczennika; św. Franki, dziewicy; bł. Teresy Marii od Krzyża (Manetti), dziewicy; Nawrócenia św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła

16:00 Msza Św. dziękczynna z okazji 19 rocznicy ślubu Magdy i Wojtka z prośbą o Błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla rodziny.
17:00 śp. Eugeniusz Kozieł, greg

Niedziela 25/04/2021 IV Niedziela Wielkanocna

święto św. Marka, Ewangelisty

9:00 Urodzinowa Krystiana
  O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej i Dary Ducha Świętego dla Michała
11:00 śp. Eugeniusz Kozieł, greg
  W dniu 19. urodzin Macieja. Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski.
12:30 śp. Adam Szymczyk
17:00 W intencji poszanowania świętości życia i rodziny oraz za obrońców życia i głosicieli Ewangelii Życia.

Poniedziałek 26/04/2021

Najświętszej Maryi Panny Matki Dobrej Rady; św. Kleta, papieża; św. Piotra Betancur, zakonnika; bł. Bonifacego i Emeryka, biskupaów

16:00 Ś.P. Barbara Maj (4 r. śm.)
17:00 śp. Eugeniusz Kozieł, greg

Wtorek 27/04/2021

św. Zyty, dziewicy; bł. Aszarda, biskupa

16:00  
17:00 śp. Eugeniusz Kozieł, greg

Środa 28/04/2021

św. Piotra Chanel, męczennika, misjonarza Polinezji; św. Ludwika Marii Grignon de Montfort, kapłana; św. Joanny Beretta Molla; bł. Luchezjusza z Poggibonsi

16:00 śp. Maria Mirurska 10 r. śm.
17:00 śp. Eugeniusz Kozieł, greg

Czwartek 29/04/2021

święto św. Katarzyny Sieneńskiej, doktora Kościoła

16:00  
17:00 śp. Eugeniusz Kozieł, greg

Piątek 30/04/2021

św. Piusa V, papieża; św. Józefa Benedykta Cottolengo, kapłana; bł. Marii od Wcielenia Guyard-Martin, zakonnicy; św. Gualfarda; św. Aldobranda, biskupa

16:00  
17:00 śp. Eugeniusz Kozieł, greg

Sobota 01/05/2021

św. Józefa, Rzemieślnika; św. Augusta Schoefflera, męczennika

16:00 Dziękczynno błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Danuty i Stanisława Przychodzeń z racji 40 rocznicy ślubu.
17:00 śp. Eugeniusz Kozieł, greg

Niedziela 02/05/2021 V Niedziela Wielkanocna

Wspomnienie św. Atanazego Wielkiego, biskupa i doktora Kościoła; św. Zygmunta, króla i męczennika

9:00  
11:00 O pomyślne zdanie matury dla Michała
12:30 śp. Zygmunt Jurkowski, greg

Poniedziałek 03/05/2021

Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski

9:00  
11:00 O pomyślne zdanie matury dla Michała i opiekę Matki Bożej
12:30 śp. Zygmunt Jurkowski, greg

Wtorek 04/05/2021

Wspomnienie św. Floriana, żołnierza i męczennika; św. Józefa Marii Rubio, kapłana

16:00  
17:00 śp. Zygmunt Jurkowski, greg

Środa 05/05/2021

św. Stanisława Kazimierczyka, kapłana; bł. Marii Katarzyny Troiani, dziewicy; św. Anioła, kapłana i męczennika

16:00  
17:00 śp. Zygmunt Jurkowski, greg

Czwartek 06/05/2021

święto św. Apostołów Filipa i Jakuba Młodszego

16:00  
17:00 śp. Zygmunt Jurkowski, greg

Piątek 07/05/2021

Najświętszej Maryi Panny, Matki Łaski Bożej; bł. Gizeli

16:00  
17:00 śp. Zygmunt Jurkowski, greg

Sobota 08/05/2021

Uroczystość św. Stanisława ze Szczepanowa, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski

16:00 śp. Stanisław i Stanisława Guch.
17:00 śp. Zygmunt Jurkowski, greg

Niedziela 09/05/2021 VI Niedziela Wielkanocna

św. Pachomiusza Starszego, pustelnika; św. Katarzyny Mammolini, dziewicy

9:00 śp. Krystyna Supryn
11:00 W intencji mojego siostrzeńca Wojtusia z okazji trzeciej rocznicy urodzin, z dziękczynieniem za dar jego życia i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo.
12:30 śp. Zygmunt Jurkowski, greg

Poniedziałek 10/05/2021

św. Antonina z Florencji, biskupa; bł. Beatrycze d’Este, mniszki; św. Jana z Avili, kapłana i doktora Kościoła

16:00  
17:00 śp. Zygmunt Jurkowski, greg

Wtorek 11/05/2021

św. Mamerta, biskupa; św. Ignacego z Laconi, zakonnika; św. Odona, Majola, Odylona i Hugona oraz bł. Piotra, opatów kluniackich

16:00  
17:00 śp. Zygmunt Jurkowski, greg

Środa 12/05/2021

św. męczenników Nereusza i Achillesa; św. Pankracego, męczennika; bł. Juty z Bielczyn; św. Leopolda Mandica z Hercegnovi, kapłana

16:00  
17:00 śp. Zygmunt Jurkowski, greg

Czwartek 13/05/2021

św. Serwacego, biskupa; Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej

16:00  
17:00 śp. Zygmunt Jurkowski, greg

Piątek 14/05/2021

święto św. Macieja Apostoła

16:00  
17:00 śp. Zygmunt Jurkowski, greg

Sobota 15/05/2021

św. Zofii, wdowy i męczennicy; św. Izydora Oracza; św. Małgorzaty z Kortony

16:00 ślub: Patrycja Niedźwiedź – Mateusz Kurowski
17:00 śp. Zygmunt Jurkowski, greg

Niedziela 16/05/2021 Wniebowstąpienie Pańskie

Wspomnienie św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona Polski; św. Szymona Stocka, zakonnika

Wniebowstąpienie

9:00 śp. Tomasz Staniak 1 r. śm.
11:00 śp. Stefan Jarmuł, zmarli z rodz. Jarmuł
12:30 śp. Zygmunt Jurkowski, greg

Poniedziałek 17/05/2021

św. Paschalisa Baylon, zakonnika

16:00  
17:00 śp. Zygmunt Jurkowski, greg

Wtorek 18/05/2021

św. Feliksa z Cantalice, zakonnika; św. Eryka IX Jedvardssona, króla; św. Jana I, papieża i męczennika; bł. Stanisława Papczyńskiego, kapłana

16:00 śp. Zygmunt Jurkowski, greg
17:00 Msza o MIŁOŚĆ – ZBIOROWA

Środa 19/05/2021

św. Piotra Celestyna, papieża i pustelnika; św. Urbana I, papieża; św. Iwo Helory, kapłana; św. Kryspina z Viterbo, zakonnika

16:00  
17:00 śp. Zygmunt Jurkowski, greg

Czwartek 20/05/2021

św. Bernardyna ze Sieny, kapłana

16:00 śp. Zygmunt Jurkowski, greg
17:00 śp. Jerzy Maj

Piątek 21/05/2021

św. Jana Nepomucena, kapłana i męczennika; św. Krzysztofa Magallanesa, kapłana i Towarzyszy, męczenników; św. Eugeniusza de Mazenod, biskupa; bł. Jacka Cormier, zakonnika; św. Iwo z Chartres, biskupa

16:00  
17:00 śp. Zygmunt Jurkowski, greg

Sobota 22/05/2021

św. Rity z Cascia, zakonnicy; św. Joachimy de Vedruna, zakonnicy

16:00 śp. Krystyna Kowalska 9 mies.
17:00 śp. Zygmunt Jurkowski, greg

Niedziela 23/05/2021 Zesłanie Ducha Świętego

św. Leoncjusza z Rostowa, biskupa

Zesłanie Ducha Świętego

9:00  
11:00 śp. Ryszard i zm. z rodz. Kuziołów i Stefaniaków.
12:30 śp. Zygmunt Jurkowski, greg

Poniedziałek 24/05/2021

Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych; św. Donacjana i Rogacjana, męczenników

NMP Matki Kościoła

16:00  
17:00 śp. Zygmunt Jurkowski, greg

Wtorek 25/05/2021

św. Bedy Czcigodnego, kapłana i doktora Kościoła; św. Grzegorza VII, papieża; św. Marii Magdaleny de Pazzi, dziewicy

16:00 śp. Adam Szymczyk
17:00 W intencji poszanowania świętości życia i rodziny oraz za obrońców życia i głosicieli Ewangelii Życia.
17:30 śp. Zygmunt Jurkowski, greg

Środa 26/05/2021

Wspomnienie św. Filipa Nereusza, kapłana

16:00 O dar nieba dla śp. Krystyna Supryn
17:00 śp. Zygmunt Jurkowski, greg

Czwartek 27/05/2021

św. Augustyna z Canterbury, biskupa

16:00  
17:00 śp. Zygmunt Jurkowski, greg

Piątek 28/05/2021

św. Germana z Paryża, biskupa; św. Marii Anny od Pana Jezusa z Paredes, dziewicy

16:00  
17:00 śp. Zygmunt Jurkowski, greg

Sobota 29/05/2021

Wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, zakonnicy

16:00  
17:00 śp. Zygmunt Jurkowski, greg

Niedziela 30/05/2021 Niedziela Trójcy Przenajświętszej

św. Jana Sarkandra, kapłana i męczennika; św. Zdzisławy Czeskiej; św. Joanny d’Arc, dziewicy

9:00 Śp. Leszek Kulczycki w 10 r.śm.
11:00  
12:30 śp. Zygmunt Jurkowski, greg

Poniedziałek 31/05/2021

święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny; św. Kamili Baptysty Varano, dziewicy i zakonnicy; 124 koreańskich męczenników

16:00  
17:00 śp. Zygmunt Jurkowski, greg

Wtorek 01/06/2021

Wspomnienie św. Justyna, męczennika

16:00  
17:00  

Środa 02/06/2021

św. męczenników Marcelina i Piotra; bł. męczenników Sadoka i Towarzyszy; św. Feliksa z Nikozji, zakonnika; Najświętszej Maryi Panny Krzeszowskiej, Matki Łaski Bożej

16:00  
17:00 Ś.P. Elżbieta (1 r. śm.), Krystyna, Jerzy

Czwartek 03/06/2021

Wspomnienie św. męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy; św. Klotyldy; św. Jana Grande, zakonnika

Święto Ciała i Krwi Pańskiej

9:00  
11:00  
12:30 śp. Czesław, Adam, Szymczyk. Leszek Piasecki

Piątek 04/06/2021

św. Franciszka Caracciolo, kapłana; św. Piotra z Werony, kapłana i męczennika

16:00  
17:00  

Sobota 05/06/2021

Wspomnienie św. Bonifacego, biskupa i męczennika

16:00  
17:00 Dziękczynno- błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Mateusza Solowskiego z racji urodzin

Niedziela 06/06/2021 X Niedziela Zwykła

św. Norberta, biskupa; bł. Marii Karłowska, zakonnicy; św. Marcelina Józefa Champagnat, kapłana

9:00 śp. Krystyna Supryn
11:00 śp. Jan Drozd
12:30 Urodzinowa Kariny

Poniedziałek 07/06/2021

św. Roberta z Newminster, opata; św. Antoniego Marii Gianelli, biskupa; bł. Anny od św. Bartłomieja, dziewicy

16:00  
17:00  

Wtorek 08/06/2021

Wspomnienie św. Jadwigi Królowej; św. Medarda, biskupa; św. Wilhelma z Yorku, biskupa; bł. dziewic Diany i Cecylii

16:00 Ś.P. Władysław (51 r. śm.), Paweł, Katarzyna
17:00  
   

Środa 09/06/2021

św. Efrema Syryjczyk, diakona i doktora Kościoła; św. Kolumego (Starszego) z Hy (Iona), opata; bł. Anny Marii Taigi, tercjarki; bł. Józefa de Anchieta, kapłana; bł. Mikołaja z Gesturi, zakonnika

16:00  
17:00  

Czwartek 10/06/2021

Wspomnienie bł. Bogumiła-Piotra, biskupa; bł. Jana Dominici, biskupa

16:00  
17:00  

Piątek 11/06/2021

Wspomnienie św. Barnaby, Apostoła; św. Paryzjusza, pustelnika; św. Pauli Angeli Marii Frassinetti, zakonnicy

16:00  
17:00 śp. Antoni, Maria zm. z rodz. Kwiatkowskich

Sobota 12/06/2021

św. Leona III, papieża; św. Onufrego Wielkiego, pustelnika; bł. 108 męczenników z czasów II wojny światowej; św. Kaspra Bertoni, kapłana; św. Benedykta Menni, kapłana; bł. Marii Kandydy od Eucharystii, zakonnicy

16:00  
17:00  

Niedziela 13/06/2021 XI Niedziela Zwykła

Wspomnienie św. Antoniego Padewskiego, kapłana i doktora Kościoła

9:00  
11:00 śp. Jan 8 r. śm., Władysław, Zofia
12:30  

Poniedziałek 14/06/2021

Wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika; św. Metodego Wyznawcy, patriarchy; bł. Gerarda z Clairvaux, mnicha

16:00  
17:00  

Wtorek 15/06/2021

Wspomnienie bł. Jolenty, księżnej, zakonnicy; św. Wita, męczennika; św. Bernarda z Menthon, zakonnika; św. Marii Michaliny od Najświętszego Sakramentu, dziewicy

16:00  
   

Środa 16/06/2021

św. Benona, biskupa; św. Lutgardy, dziewicy; bł. Floridy Cevoli, dziewicy

16:00  
17:00  

Czwartek 17/06/2021

Wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika; św. Aliny z Forest, męczennicy; św. Grzegorza Barbarigo, biskupa

16:00  
17:00  

Piątek 18/06/2021

św. Elżbiety z Schönau, dziewicy i zakonnicy

16:00  
17:00 Msza o MIŁOŚĆ – ZBIOROWA

Sobota 19/06/2021

św. Romualda z Camaldoli, opata; św. męczenników Gerwazego i Protazego; bł. Tomasza Woodhouse, męczennika

16:00  
17:00  

Niedziela 20/06/2021 XII Niedziela Zwykła

bł. Benigny, dziewicy i męczennicy; św. Wincenty Gerozy, dziewicy; bł. Jana Gavana, kapłana i męczennika

9:00  
11:00  
12:30  

Poniedziałek 21/06/2021

Wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika; Najświętszej Maryi Panny Opolskiej; Najświętszej Maryi Panny z Góry Iglicznej, Przyczyny naszej radości

16:00  
17:00  

Wtorek 22/06/2021

św. Paulina z Noli, biskupa; św. Jana Fishera, biskupa i Tomasza More – męczenników

16:00  
17:00 śp. Krystyna Kowalska 10 mies.

Środa 23/06/2021

św. Józefa Cafasso, kapłana

16:00 śp Wiesława Wanda Szymczyk
17:00  

Czwartek 24/06/2021

Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

16:00  
17:00  

Piątek 25/06/2021

bł. Doroty z Mątowów; św. Wilhelma z Vercelli, opata; Najświętszej Maryi Panny Gostyńskiej; bł. Marii Lhuilier, dziewicy i męczennicy

16:00 śp. Adam Szymczyk
17:00 W intencji poszanowania świętości życia i rodziny oraz za obrońców życia i głosicieli Ewangelii Życia.

Sobota 26/06/2021

św. męczenników Jana i Pawła; św. Josemar Escriv de Balaguer, kapłana; św. Zygmunta Gorazdowskiego, kapłana; bł. Andrzeja Jacka Longhin, biskupa

16:00  
17:00  

Niedziela 27/06/2021 XIII Niedziela Zwykła

św. Cyryla Aleksandryjskiego, biskupa i doktora Kościoła; Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy; św. Emmy z Gurk

9:00 Za śp.Marian Wanda Kania
11:00  
12:30  

Poniedziałek 28/06/2021

Wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika; bł. Jakuba z Ghaziru, kapłana

16:00  
17:00  

Wtorek 29/06/2021

Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła

16:00  
17:00  

Środa 30/06/2021

św. Pierwszych Męczenników Świętego Kościoła Rzymskiego; św. Władysława; bł. Rajmunda Lull, męczennika; bł. Januarego Marii Sarnelli, kapłana

16:00  
17:00  

Czwartek 01/07/2021

św. Ottona z Bambergu, biskupa; św. Teobalda z Provins, pustelnika

16:00  
17:00  

Piątek 02/07/2021

Najświętszej Maryi Panny Tuchowskiej; św. Bernardyna Realino, kapłana; Najświętszej Maryi Panny Kodeńskiej Matki Jedności; Najświętszej Maryi Panny Licheńskiej

16:00  
17:00  

Sobota 03/07/2021

święto św. Tomasza Apostoła

16:00 ślub Czarnecka – Biedacha
17:00  

Niedziela 04/07/2021 XIV Niedziela Zwykła

św. Elżbiety Portugalskiej, królowej; bł. Piotra Jerzego Frassatiego, tercjarza; bł. Marii od Ukrzyżowanego (Curcio), zakonnicy

9:00 śp. Krystyna Supryn
11:00  
12:30  

Poniedziałek 05/07/2021

św. Marii Goretti, dziewicy i męczennicy; św. Antoniego Marii Zaccarii, kapłana i zakonnika; św. Atanazego z góry Athos, opata

16:00  
17:00  

Wtorek 06/07/2021

Wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy i zakonnicy; św. Dominiki, dziewicy i męczennicy

16:00  
17:00  

Środa 07/07/2021

bł. Benedykta XI, papieża; św. męczenników Grzegorza Grassi biskupa, Herminii dziewicy i Towarzyszy; bł. Marii Romero Meneses, zakonnicy

16:00  
17:00  

Czwartek 08/07/2021

Wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana; św. Eugeniusza III, papieża; św. Edgara Spokojnego, króla; św. Kiliana, biskupa i męczennika

16:00  
17:00  

Piątek 09/07/2021

św. Weroniki Giuliani, dziewicy; św. męczenników Augustyna Zhao Rong i Leona Mangin, kapłanów i Towarzyszy; bł. Joanny Scopelli, zakonnicy; św. Jana z Kolonii kapłana, Jana z Osterwijk, Mikołaja Pick, Willada i Towarzyszy – męczenników z Gorkum

16:00  
17:00  

Sobota 10/07/2021

św. Antoniego Peczerskiego, opata; św. Jana Gwalberta, opata

15:00 ślub: Klaudia Jabłońska – Piotr Kaszewski
16:00  
17:00 za ś.p. Janina Szczepaniak w rocznicę śmierci

Niedziela 11/07/2021 XV Niedziela Zwykła

święto św. Benedykta z Nursji, opata, patrona Europy; św. Olgi Mądrej, księżnej

9:00 śp. Antonina i zm. z rodz Kuziołów i Stefaniaków.
11:00  
12:30 śp. Alina i Marian Makowscy

Poniedziałek 12/07/2021

Wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika

16:00  
17:00  

Wtorek 13/07/2021

Wspomnienie św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników; św. Klelii Barbieri, dziewicy

16:00  
17:00  

Środa 14/07/2021

św. Kamila de Lellis, kapłana i zakonnika; św. Henryka II; bł. Jakuba de Voragine, biskupa; św. Franciszka Solano, kapłana; św. męczenników Jana Jones i Jana Wall, kapłanów; bł. Angeliny Marsciano, zakonnicy

16:00  
17:00 Dziękczynno błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Anety i Mateusza Solowskich z racji 3 rocznicy ślubu.

Czwartek 15/07/2021

Wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła; św. Włodzimierza I Wielkiego; św. Pompiliusza Marii Pirotti, kapłana

16:00  
17:00  

Piątek 16/07/2021

Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel; św. Marii Magdaleny Postel, dziewicy; św. dziewic i męczennic z Orange

16:00  
17:00  

Sobota 17/07/2021

św. Aleksego, wyznawcy; bł. dziewic i męczennic Teresy od św. Augustyna i Towarzyszki; bł. Pawła Piotra Gojdi, biskupa

16:00  
17:00  

Niedziela 18/07/2021 XVI Niedziela Zwykła

św. Szymona z Lipnicy, kapłana

9:00  
11:00 za ś.p. Adam Szczepaniak w rocznicę śmierci
  śp. Rozalia, Wiktoria, Bolesława, Stanisław, Edmund, Edward, Andrzej.
12:30  
17:00 Msza o MIŁOŚĆ – ZBIOROWA

Poniedziałek 19/07/2021

św. Makryny Młodszej; bł. Ludwiki z Sabaudii, zakonnicy; św. Symmacha, papieża

16:00  
17:00  

Wtorek 20/07/2021

Wspomnienie bł. Czesława, kapłana; św. Małgorzaty z Antiochii Pizydyjskiej, dziewicy i męczennicy; św. Torlaka Thorhallsson, biskupa

16:00  
17:00  

Środa 21/07/2021

św. Wawrzyńca z Brindisi, kapłana i doktora Kościoła; św. Apolinarego, biskupa i męczennika

16:00  
17:00  

Czwartek 22/07/2021

Wspomnienie św. Marii Magdaleny

16:00  
17:00 śp. Krystyna Kowalska 11 mies.

Piątek 23/07/2021

święto św. Brygidy Szwedzkiej, zakonnicy, patronki Europy; bł. Wasyla Hopko, biskupa; św. Jana Kasjana

16:00  
17:00  

Sobota 24/07/2021

Wspomnienie św. Kingi, dziewicy; św. Krystyny z Bolseny, dziewicy i męczennicy; bł. dziewic i męczennic Marii Pilar, Teresy i Marii Angeles; bł. Marii Mercedes Prat, dziewicy i męczennicy

16:00  
17:00  

Niedziela 25/07/2021 XVII Niedziela Zwykła

święto św. Jakuba Starszego, Apostoła; św. Krzysztofa, męczennika

9:00 Za śp.Janina i Stanisław Gdula
11:00 śp. Adam Szymczyk 1 r. śm.
12:30 W 12 rocznicę ślubu REnaty i Piotra Podstawków
17:00 W intencji poszanowania świętości życia i rodziny oraz za obrońców życia i głosicieli Ewangelii Życia.

Poniedziałek 26/07/2021

Wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny

16:00  
17:00  

Wtorek 27/07/2021

św. Innocentego I, papieża; bł. Marii Magdaleny Martinengo, dziewicy; bł. Tytusa Brandsma, kapłana i męczennika; św. Celestyna I, papieża

16:00  
17:00  

Środa 28/07/2021

św. Wiktora I, papieża; św. Sarbeliusza Makhluf, kapłana; bł. Jana Soreth, kapłana; bł. Marii Teresy Kowalskiej, dziewicy i męczennicy

16:00  
17:00  

Czwartek 29/07/2021

Wspomnienie św. Marty; św. Olafa II

16:00  
17:00  

Piątek 30/07/2021

św. Piotra Chryzologa, biskupa i doktora Kościoła; bł. męczenników z zakonu bonifratrów: Brauliusza Marii Corres, Fryderyka Rubio – kapłanów i Towarzyszy

16:00  
17:00  

Sobota 31/07/2021

Wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, kapłana; bł. Zdzisławy Schelingowej, zakonnicy

16:00  
17:00  

Niedziela 01/08/2021 XVIII Niedziela Zwykła

Wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguori, biskupa i doktora Kościoła; św. Etelwolda, biskupa

9:00  
11:00 śp. Marianna Drozd
12:30  

Poniedziałek 02/08/2021

św. Euzebiusza z Vorceli, biskupa; św. Piotra Juliana Eymard, kapłana; Najświętszej Maryi Panny Królowej Aniołów; bł. Joanny z Azy, matki św. Dominika; bł. Augusta Czartoryskiego, kapłana; bł. Piotra Faber (Favre), kapłana

16:00  
17:00  

Wtorek 03/08/2021

św. Lidii; bł. Augustyna Kazotić, biskupa

16:00  
17:00  

Środa 04/08/2021

Wspomnienie św. Jana Marii Vianney’a, kapłana; św. Rajnera, biskupa

16:00  
17:00  

Czwartek 05/08/2021

Najświętszej Maryi Panny Śnieżnej; św. Oswalda, króla i męczennika

16:00  
17:00 śp. Krystyna Supryn 1 r. śm.

Piątek 06/08/2021

święto Przemienienia Pańskiego; bł. Oktawiana, biskupa; św. Hormizdasa, papieża

16:00  
17:00  

Sobota 07/08/2021

św. Kajetana, kapłana; bł. Edmunda Bojanowskiego; bł. Agatanioła i Kasjana, kapłanów i męczenników; św. Alberta z Trapani, kapłana

16:00  
17:00  

Niedziela 08/08/2021 XIX Niedziela Zwykła

Wspomnienie św. Dominika Guzman, kapłana

9:00  
11:00  
12:30  

Poniedziałek 09/08/2021

święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), dziewicy i męczennicy, patronki Europy; św. Ireny

16:00  
17:00  

Wtorek 10/08/2021

święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika; bł. Amadeusza Portugalskiego, zakonnika

16:00  
17:00  

Środa 11/08/2021

Wspomnienie św. Klary, dziewicy; św. Zuzanny, dziewicy i męczennicy; Najświętszej Maryi Panny Świętolipskiej

16:00  
17:00  

Czwartek 12/08/2021

św. Joanny Franciszki de Chantal, zakonnicy; bł. Innocentego XI, papieża; bł. Izydora Bakanji, męczennika; bł. Karola Leisnera, kapłana i męczennika

16:00  
17:00  

Piątek 13/08/2021

św. męczenników Poncjana papieża i Hipolita kapłana; św. Maksyma Wyznawcy; bł. Mare az Aviano, kapłana; bł. męczenników Filipa Munarriz kapłana i Towarzyszy; Najświętszej Maryi Panny Kalwaryjskiej

16:00  
17:00  

Sobota 14/08/2021

Wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbe, kapłana i męczennika; św. Meinarda, biskupa

16:00 ślub: Anna Walasz – Jarosław Jaśkowski
17:00  

Niedziela 15/08/2021 Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny; Najświętszej Maryi Panny z Rokitna; Matki Bożej Zwycięskiej; Najświętszej Maryi Panny z Kalwarii Pacławskiej; św. Tarsycjusza, męczennika

9:00 O błogosławieństwo Boże dla Jakuba w 11 rocznicę urodzin.
  śp. Teresa Siennicka 1 r. śm.
11:00 śp. Maria Bat
12:30 śp. Marianna ze Stachurów, Józef, Franciszka, zm. z Fijałkowskich
16:00 ślub: Tomasz Banach i Monika Piotrowska

Poniedziałek 16/08/2021

św. Stefana Węgierskiego; św. Rocha; bł. Marii Sagrario od św. Alojzego Gonzagi, dziewicy i męczennicy

16:00  
17:00  

Wtorek 17/08/2021

Wspomnienie św. Jacka, kapłana; św. Alipiusza i Posydiusza, biskupów; św. Klary z Montefalco, dziewicy; św. Joanny Delanoue, zakonnicy; bł. Augustyna Anioła Mazzinghi, kapłana

16:00  
17:00  

Środa 18/08/2021

św. Heleny; bł. Sancji Szymkowiak, zakonnicy; św. Alberta Hurtado, kapłana; bł. kapłanów i męczenników z Rochefort

16:00  
17:00 Msza o MIŁOŚĆ – ZBIOROWA

Czwartek 19/08/2021

św. Jana Eudesa, kapłana; św. Bernarda Tolomei, opata; św. Gweryka, opata; św. Ludwika, biskupa

16:00  
17:00  

Piątek 20/08/2021

Wspomnienie św. Bernarda z Clairvaux, opata i doktora Kościoła; bł. Władysława Mączkowskiego, kapłana i męczennika

16:00 Ś.P. Kazimiera (1 r. śm.), Józefa, Szymon
17:00  

Sobota 21/08/2021

Wspomnienie św. Piusa X, papieża; bł. Brunona Zembola, zakonnika i męczennika

15:00 ślub: Aleksandra Supryn – Andrzej Filipek
16:00  
17:00  

Niedziela 22/08/2021 XXI Niedziela Zwykła

Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej; św. męczenników Agatonika i Towarzyszy

9:00  
11:00 śp. Wiesław Czerwonka. Eugeniusz, Michalina, Krystyna, Ryszard
12:30 Za śp.Krystyna Kowalska w 1 rocznicę śmierci

Poniedziałek 23/08/2021

św. Róży z Limy, dziewicy; bł. Bernarda z Offidy, zakonnika; bł. Władysława Findysza, kapłana i męczennika

16:00  
17:00  

Wtorek 24/08/2021

święto św. Bartłomieja Apostoła; św. Emili de Vialar, dziewicy i zakonnicy

16:00  
17:00  

Środa 25/08/2021

św. Józefa Kalasantego, kapłana; św. Ludwika IX; bł. Marii (Baourdy) od Jezusa Ukrzyżowanego (Małej Arabki), dziewicy

16:00  
17:00 W intencji poszanowania świętości życia i rodziny oraz za obrońców życia i głosicieli Ewangelii Życia.

Czwartek 26/08/2021

Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej; św. Joanny Elżbiety Bichier des Ages, dziewicy; św. Teresy od Jezusa Jornet e Ibars, dziewicy

16:00  
17:00  

Piątek 27/08/2021

Wspomnienie św. Moniki

16:00  
17:00  

Sobota 28/08/2021

Wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła

16:00  
17:00  

Niedziela 29/08/2021 XXII Niedziela Zwykła

Wspomnienie Męczeństwa Świętego Jana Chrzciciela; bł. Beatrycze z Nazaretu, dziewicy; bł. Teresy Bracco, dziewicy i męczennicy

9:00  
11:00  
12:30  

Poniedziałek 30/08/2021

św. Małgorzaty Ward, męczennicy; św. Gwaryna i Amadeusza, biskupów; bł. Junipera Serra, kapłana; Przebicia serca św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła

16:00  
17:00  

Wtorek 31/08/2021

św. Rajmunda Nonnat, kardynała; św. Józefa z Arymatei; św. Nikodema; św. Arystydesa Marcjanusa, męczennika; św. Jan z Riły, pustelnika; bł. Piotra Tarrs y Claret, kapłana

16:00  
17:00  

Środa 01/09/2021

Wspomnienie bł. Bronisławy, dziewicy; św. Teresy Małgorzaty Redi od Najświętszego Serca Jezusa, dziewicy; Najświętszej Maryi Panny Królowej Pokoju; Jozuego, praojca

16:00  
17:00  

Czwartek 02/09/2021

św. Wilhelma, biskupa; bł. męczenników Jana Franciszka Burt, Apolinarego Morel, Seweryna Girault oraz Towarzyszy; św. Beatrycze z Silvy, dziewicy

16:00  
17:00  

Piątek 03/09/2021

Wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła; św. Marinusa, pustelnika

16:00  
17:00  

Sobota 04/09/2021

św. Rozalii, dziewicy; bł. męczennic z Nowogródka – Marii Stelli i Towarzyszki; Najświętszej Maryi Panny Matki Pocieszenia; bł. Jana Karola M. Bernard du Cornillet, Jana Franciszka Bonnel de Pradal i Klaudiusza Ponse, kapłanów i męczenników; Mojżesza, proroka i prawodawcy

15:00 ślub: Anna Czarnecka i Jakub Figarski
16:00  
17:00  

Niedziela 05/09/2021 XXIII Niedziela Zwykła

św. Matki Teresy z Kalkuty, dziewicy i zakonnicy; św. Wiktoryna, męczennika

9:00  
11:00 Edward, Helena, Janusz, Barbara zm. z Babula.
12:30 śp. Teresa, Henryk, Sławomir Gąska

Poniedziałek 06/09/2021

św. Magnusa z Füssen

16:00  
17:00  

Wtorek 07/09/2021

św. Melchiora Grodzieckiego, kapłana i męczennika; bł. Ignacego Kłopotowskiego, kapłana

16:00  
17:00  

Środa 08/09/2021

święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny; bł. Serafiny de Montefeltro; Najświętszej Maryi Panny Gietrzwałdzkiej; bł. Alana de la Roche, kapłana; bł. Fryderyka Ozanama

16:00  
17:00  

Czwartek 09/09/2021

św. Piotra Klawera, kapłana; bł. Anieli Salawy, dziewicy; św. Piotra z Pbrac, kapłana; bł. Jakuba Laval, kapłana; bł. Marii Eutymi Üffing, dziewicy i zakonnicy

16:00  
17:00  

Piątek 10/09/2021

św. Pulcherii; bł. Ogleriusza, opata; bł. Franciszka Grate, zakonnika; św. Mikołaja z Tolentino, kapłana

16:00  
17:00  

Sobota 11/09/2021

św. męczenników Prota i Hiacynta; św. Jana Gabriela Perboyre, kapłana i męczennika

16:00  
17:00  

Niedziela 12/09/2021 XXIV Niedziela Zwykła

Najświętszej Maryi Panny Piekarskiej; św. Gwidona z Anderlecht; Najświętszego Imienia Maryi; Najświętszej Maryi Panny Rzeszowskiej; św. Piotra z Tarentaise, biskupa; bł. Marii od Jezusa, dziewicy

9:00 Ś.P. Alfred (5 r. śm.), Wanda, zm. z rodz. Krasuckich
11:00  
12:30  

Poniedziałek 13/09/2021

Wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła

16:00  
17:00  

Wtorek 14/09/2021

święto Podwyższenia Krzyża Świętego; św. Alberta, biskupa

16:00  
17:00  

Środa 15/09/2021

Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej; św. Katarzyny Genueńskiej

16:00  
17:00  

Czwartek 16/09/2021

Wspomnienie św. męczenników Korneliusza papieża i Cypriana biskupa; św. Edyty, ksieni

16:00  
17:00  

Piątek 17/09/2021

św. Roberta Bellarmin, biskupa i doktora Kościoła; św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego, biskupa; św. Hildegardy z Bingen, dziewicy i doktora Kościoła; św. Jana Macas, zakonnika; stygmatów św. Franciszka z Asyżu; św. Piotra z Arbus, męczennika; św. Marcina z Finojosa, biskupa

16:00  
17:00  

Sobota 18/09/2021

święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski

16:00  
17:00 Msza o MIŁOŚĆ – ZBIOROWA

Niedziela 19/09/2021 XXV Niedziela Zwykła

św. Januarego, biskupa i męczennika; św. Franciszka Marii z Camporosso, zakonnika; św. Józefa z Kupertynu, kapłana; bł. Gerharda Hirschfelder, kapłana i męczennika; Najświętszej Maryi Panny z La Salette

9:00  
11:00 śp. Mieczysław Miąc i zm. z rodz. Miąców i Stefaniaków.
12:30  

Poniedziałek 20/09/2021

Wspomnienie św. męczenników Andrzeja Kim Tae-gon kapłana, Pawła Chong Ha-sang i Towarzyszy

16:00  
17:00  

Wtorek 21/09/2021

święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty

16:00  
17:00  

Środa 22/09/2021

św. Maurycego i Towarzyszy, męczenników; bł. Bernardyny Marii Jabłońskiej, zakonnicy; św. Emmerana, męczennika; św. Ignacego z Santhia, kapłana; bł. Jana Marii od Krzyża Mendez, kapłana i męczennika; bł. Tomasza Sitjar, kapłana i Towarzyszy męczenników; bł. Dionizego Pamplona kapłana i Towarzyszy męczenników

16:00  
17:00  

Czwartek 23/09/2021

Wspomnienie św. ojca Pio z Pietrelciny, kapłana; św. Linusa, papieża i męczennika

16:00  
17:00  

Piątek 24/09/2021

św. Gerarda, biskupa i męczennika; bł. Kolumby Gabriel, zakonnicy; Znalezienia ciała św. Klary z Asyżu; św. Tekli, dziewicy i męczennicy; bł. Hermana Kaleki; bł. Antoniego Marcina Slomška, biskupa

16:00  
17:00  

Sobota 25/09/2021

Wspomnienie św. Władysława z Gielniowa, kapłana; św. Kleofasa, ucznia Pańskiego

16:00  
17:00 W intencji poszanowania świętości życia i rodziny oraz za obrońców życia i głosicieli Ewangelii Życia.

Niedziela 26/09/2021 XXVI Niedziela Zwykła

św. męczenników Kosmy i Damiana; św. męczenników Wawrzyńca Ruiz i Towarzyszy; św. Elzeara i bł. Delfiny, małżonków; św. Ketyla, kapłana; św. Nila Młodszego, opata; bł. Kaspara Stanggassingera, kapłana; bł. Aureliusza z Vinalesa kapłana i Towarzyszy, męczenników; Najświętszej Maryi Panny Leśniańskiej

9:00  
11:00  

Poniedziałek 27/09/2021

Wspomnienie św. Wincentego a Paulo, kapłana

16:00  
17:00  

Wtorek 28/09/2021

Wspomnienie św. Wacława, męczennika; bł. Ferdynanda i Towarzyszy, męczenników

16:00  
17:00  

Środa 29/09/2021

święto św. Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela

16:00  
17:00  

Czwartek 30/09/2021

Wspomnienie św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła; św. Grzegorza Oświeciciela, biskupa

16:00  
17:00  

Piątek 01/10/2021

Wspomnienie św. Teresy Od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła; św. Remigiusza, biskupa; św. Romana Hymnografa, diakona

16:00  
17:00  

Sobota 02/10/2021

Wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów

16:00  
17:00  

Niedziela 03/10/2021 XXVII Niedziela Zwykła

św. Franciszka Borgiasza, kapłana; św. Chrodeganga, biskupa; bł. Kolumbana Józefa Marmion, kapłana

9:00  
11:00  
12:30  

Poniedziałek 04/10/2021

Wspomnienie św. Franciszka z Asyżu

16:00  
17:00  

Wtorek 05/10/2021

Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy; bł. Rajmunda z Kapui, kapłana; bł. Alberta Marvelli; bł. Franciszka Ksawerego Seelos, kapłana; bł. Bartolo Longo

16:00  
17:00  

Środa 06/10/2021

św. Brunona Kartuz, opata; bł. Jakuba Alojzego de San Vitores, kapłana i męczennika; św. Marii Franciszki od Pięciu Ran Pana Jezusa, dziewicy; bł. Innocentego z Berzo, kapłana

16:00  
17:00  

Czwartek 07/10/2021

Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej; św. Justyny z Padwy, dziewicy i męczennicy

16:00  
17:00  

Piątek 08/10/2021

św. Pelagii, męczennicy

16:00  
17:00  

Sobota 09/10/2021

Wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, biskupa; św. Cyryla Bertrama i Towarzyszy, męczenników; św. Ludwika Bertranda, kapłana; Abrahama, patriarchy

15:00 ślub: Dominika Obara – Karol Motyka
16:00  
17:00  

Niedziela 10/10/2021 XXVIII Niedziela Zwykła

św. męczenników Dionizego biskupa i Towarzyszy; św. Jana Leonardi, kapłana; bł. Marii Angeli Truszkowskiej, dziewicy; św. męczenników Daniela i Towarzyszy; św. Jana z Bridlington, kapłana; św. Tomasza z Villanova, biskupa; św. Paulina z Yorku, biskupa

9:00 Ś.P. Maria, Józef, Anna, Wiesław, Zofia, Józef, Andrzej, Sławomir, zm. z rodz. Kuwałków. Prosimy Cię Panie o uwolnienie Ich dusz z grzechów, aby wskrzeszone żyły w chwale zmartwychwstania
11:00 śp. Józef, Jan, Janina zm. z rodz. Smolińskich
12:30  

Poniedziałek 11/10/2021

św. Aleksandra Sauli, biskupa; św. Jana XXIII, papieża; św. Brunona I Wielkiego z Kolonii, biskupa

16:00  
17:00  

Wtorek 12/10/2021

bł. Jana Beyzym, kapłana; św. Serafina z Montegranaro, zakonnika; św. Edwina

16:00  
17:00  

Środa 13/10/2021

Wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana; bł. Aleksandry Marii da Costa, dziewicy; św. Teofila z Antiochii, biskupa

16:00  
17:00  

Czwartek 14/10/2021

św. Kaliksta I, papieża i męczennika; św. Małgorzaty Marii Alacoque, dziewicy; bł. Radzyma Gaudentego, biskupa; św. Jana Ogilvie, kapłana i męczennika

16:00  
17:00  

Piątek 15/10/2021

Wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła

16:00  
17:00  

Sobota 16/10/2021

św. Jadwigi Śląskiej; św. Gerarda Majelli, zakonnika; św. Gawła (Gall), opata; bł. Józefa Jankowskiego, kapłana i męczennika

16:00  
17:00  

Niedziela 17/10/2021 XXIX Niedziela Zwykła

Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika

9:00  
11:00 za ś.p. Kunegunda , Wojciech zmarłych z rodziny Woźniak
12:30  

Poniedziałek 18/10/2021

święto św. Łukasza Ewangelisty

16:00  
17:00 Msza o MIŁOŚĆ – ZBIOROWA

Wtorek 19/10/2021

św. męczenników Jana de Brebeuf, Izaaka Jogues – kapłanów oraz Towarzyszy; św. Pawła od Krzyża, kapłana; bł. Jerzego Popiełuszko, kapłana i męczennika; św. Piotra z Alkantary, kapłana

16:00  
17:00  

Środa 20/10/2021

Wspomnienie św. Jana Kantego, kapłana

16:00  
17:00  

Czwartek 21/10/2021

Wspomnienie bł. Jakuba Strzemię, Biskupa; św. Urszuli, dziewicy i męczennicy; św. Kaspra del Bufalo, kapłana

16:00  
17:00  

Piątek 22/10/2021

Wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża; św. Donata, biskupa; bł. Tymoteusza Giaccardo, kapłana; św. Salome, uczennicy Pańskiej

16:00  
17:00  

Sobota 23/10/2021

św. Jana Kapistrana, kapłana; św. Józefa Bilczewskiego, biskupa; św. Seweryna Boecjusza

16:00  
17:00  

Niedziela 24/10/2021 XXX Niedziela Zwykła

św. Antoniego Marii Claret, biskupa; bł. Jana Wojciecha Balickiego, kapłana; bł. Kontarda Ferrini; bł. Józefiny Leroux, dziewicy i męczennicy; św. Alojzego Guanella, kapłana

9:00  
11:00  
12:30  

Poniedziałek 25/10/2021

św. męczenników Chryzanta i Darii; św. Bernarda Calvo, biskupa

16:00  
17:00 W intencji poszanowania świętości życia i rodziny oraz za obrońców życia i głosicieli Ewangelii Życia.

Wtorek 26/10/2021

św. męczenników Lucjana i Marcjana; bł. Bonawentury z Potenzy, kapłana; bł. Celiny Borzęckiej, zakonnicy; św. Fulcjusza z Pawii, biskupa; św. Dymitra z Salonik, męczennika

16:00  
17:00  

Środa 27/10/2021

św. męczenników Sabiny, Wincentego i Chrestyny; św. Frumencjusza, biskupa

16:00  
17:00  

Czwartek 28/10/2021

święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

16:00  
17:00  

Piątek 29/10/2021

św. Felicjana, męczennika; bł. Michała Rua, kapłana

16:00  
17:00  

Sobota 30/10/2021

bł. Benwenuty Bojani; bł. Dominika Collins, zakonnika i męczennika

16:00  
17:00  

Niedziela 31/10/2021 XXXI Niedziela Zwykła

św. Alfonsa Rodriguez, zakonnika; bł. Anioła z Acri, kapłana; św. Wolfganga, biskupa

9:00  
11:00  
12:30  

Poniedziałek 01/11/2021

Uroczystość Wszystkich Świętych

9:00 śp Wiesława Wanda Szymczyk
11:00  
12:30  

Wtorek 02/11/2021

Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych; św. Malachiasza, biskupa

16:00  
17:00  

Środa 03/11/2021

św. Huberta, biskupa; bł. Ruperta Mayera, kapłana; św. Marcina de Porres, zakonnika

16:00  
17:00  

Czwartek 04/11/2021

Wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa

16:00  
17:00  

Piątek 05/11/2021

św. Geralda, biskupa; św. Elżbiety i Zachariasza, rodziców św. Jana Chrzciciela; bł. Franciszki Amboise, zakonnicy

16:00  
17:00  

Sobota 06/11/2021

bł. Józefy Naval Girbes, dziewicy; św. Kalinika, męczennika; bł. Krystyny; bł. męczenników japońskich Alfonsa Navarrete, kapłana i Towarzyszy; św. Leonarda z Limoges, pustelnika

16:00  
17:00 Rez. p. Szymańska

Niedziela 07/11/2021 XXXII Niedziela Zwykła

św. Willibrorda, biskupa; bł. Łucji a Septifonte, dziewicy; bł. Heleny Enselmini, dziewicy; bł. Franciszka od Jezusa, Marii, Józefa, Palau y Quer, kapłana; św. zakonników Izraela, Waltera i Teobalda; św. Engelberta, biskupa i męczennika

9:00  
11:00  
12:30  

Poniedziałek 08/11/2021

bł. Elżbiety od Trójcy Przenajświętszej, dziewicy; bł. Jana Duns Szkota, kapłana; św. Godfryda z Amiens, biskupa; św. Adeodata I, papieża; św. Czterech Koronowanych, męczenników

16:00  
17:00  

Wtorek 09/11/2021

święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej; bł. Joanny z Signy

16:00  
17:00  

Środa 10/11/2021

Wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła; św. Andrzeja Avellino, kapłana

16:00  
17:00  

Czwartek 11/11/2021

Wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa; Św. Niepodległości; św. Jana Jałmużnika, biskupa; bł. Alicji Kotowskiej, dziewicy i męczennicy; św. Wiktorii, dziewicy i męczennicy

16:00  
17:00  

Piątek 12/11/2021

Wspomnienie św. Jozafata Kuncewicza, biskupa i męczennika; św. Teodora Studyta, opata

16:00  
17:00  

Sobota 13/11/2021

św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polskich; św. Mikołaja I Wielki, papieża; bł. Wincentego Eugeniusza Bosiłkow, biskupa i męczennika

16:00  
17:00  

Niedziela 14/11/2021 XXXIII Niedziela Zwykła

bł. Marii Luizy Merkert, dziewicy; św. Wawrzyńca z Dublina, biskupa; św. Mikołaja Tavelić, męczennika; św. Józefa Pignatelli, kapłana; bł. Jana Liccio, kapłana

9:00 śp. Edward Satchura 4 r. śm.
11:00  
12:30  

Poniedziałek 15/11/2021

św. Alberta Wielkiego, biskupa i doktora Kościoła; św. Leopolda III; św. Dydaka z Alcali, zakonnika; bł. Magdaleny Morano, dziewicy

16:00  
17:00  

Wtorek 16/11/2021

św. Małgorzaty Szkockiej; św. Gertrudy, dziewicy; Rocznica Poświęcenia Bazylik Apostołów Piotra i Pawła; Najświętszej Maryi Panny Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia; św. Agnieszki z Asyżu, dziewicy; św. męczenników i kapłanów Rocha Gonzalez, Alfonsa Rodriguez i Jana del Castillo

16:00  
17:00  

Środa 17/11/2021

Wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej; św. Grzegorza Cudotwórcy, biskupa; św. Grzegorza z Tours, biskupa

16:00  
17:00  

Czwartek 18/11/2021

Wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy; św. Odo z Cluny, opata

16:00  
17:00 Msza o MIŁOŚĆ – ZBIOROWA

Piątek 19/11/2021

Wspomnienie św. Salomei, dziewicy; św. Mechtyldy z Hackeborn, dziewicy

16:00  
17:00  

Sobota 20/11/2021

Wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, kapłana; św. Feliksa Valois, kapłana; bł. dziewic i męczennic Anieli od św. Józefa i Towarzyszki

16:00  
17:00  

Niedziela 21/11/2021 XXXIV Niedziela Zwykła – Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

Wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny; św. Gelazego I, papieża

9:00  
11:00  
12:30  

Poniedziałek 22/11/2021

Wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy; bł. męczenników ormiańskich Salwatora Lilli, kapłana i Towarzyszy

16:00  
17:00  

Wtorek 23/11/2021

św. Klemensa I, papieża i męczennika; św. Kolumbana, opata; bł. Michała Augustyna Pro, kapłana i męczennika

16:00  
17:00  

Środa 24/11/2021

św. męczenników Andrzeja Dung-Lac, kapłana, i Towarzyszy; św. Protazego, biskupa; św. dziewic i męczennic Flory i Marii z Kordoby; bł. Marii Anny Sala, dziewicy

16:00  
17:00  

Czwartek 25/11/2021

bł. Marii od Pana Jezusa Dobrego Pasterza, dziewicy; św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy; bł. małżonków Alojzego i Marii Quattrocchi; bł. Elżbiety Dobrej, dziewicy

16:00  
17:00 W intencji poszanowania świętości życia i rodziny oraz za obrońców życia i głosicieli Ewangelii Życia.

Piątek 26/11/2021

św. Leonarda z Porto Maurizio, kapłana; św. Sylwestera Gozzolini, opata; św. Jana Berchmans, zakonnika; bł. Poncjusza, opata; św. Konrada z Konstancji, biskupa; bł. Jakuba Alberione, kapłana

16:00  
17:00  

Sobota 27/11/2021

św. Wirgiliusza z Irlandii, biskupa; bł. Małgorzaty Sabaudzkiej, zakonnicy; św. Franciszka Antoniego Fasani, kapłana; bł. Bernardyna z Fossa, kapłana

16:00 śp. Tadeusz (40 r. śm.), Stanisława (k), zm. z rodz. Przychodzeń.
17:00  

Niedziela 28/11/2021 I Niedziela Adwentu

św. Stefana Młodszego, męczennika; św. Jakuba z Marchii, kapłana; bł. Jakuba Thomsona, kapłana i męczennika

9:00  
11:00  
12:30  

Poniedziałek 29/11/2021

bł. Marii Klementyny Anuarita Nengapeta, dziewicy i męczennicy; bł. męczenników Dionizego i Redempta; św. Saturnina, biskupa

6:00  
16:00  
17:00  

Wtorek 30/11/2021

święto św. Andrzeja, apostoła

6:00  
16:00  
17:00  

Środa 01/12/2021

św. męczenników jezuickich Edmunda Campion, kapłana i Towarzyszy; św. Eligiusza, biskupa

6:00  
16:00  
17:00  

Czwartek 02/12/2021

bł. Rafała Chylińskiego, kapłana; bł. Jana Rusbroch, kapłana; bł. Karola de Foucauld, kapłana; św. Blanki Kastylijskiej; bł. Marii Anieli Astorch, dziewicy

6:00  
16:00  
17:00  

Piątek 03/12/2021

Wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, kapłana

6:00  
16:00  
17:00  

Sobota 04/12/2021

św. Barbary, dziewicy i męczennicy; św. Jana Damasceńskiego, kapłana i doktora Kościoła; bł. Archanioła Canetoli, kapłana; bł. Piotra ze Sieny, tercjarza; bł. Adolfa Kolpinga, kapłana; św. Jana Calabri, kapłana

6:00  
16:00  
17:00  

Niedziela 05/12/2021 II Niedziela Adwentu

św. Saby Jerozolimskiego, kapłana; bł. Filipa Rinaldi, kapłana; bł. Narcyza Putz, kapłana i męczennika

9:00  
11:00  
12:30  

Poniedziałek 06/12/2021

św. Mikołaja, biskupa

6:00  
16:00  
17:00  

Wtorek 07/12/2021

Wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła; św. Marii Józefy Rossello, dziewicy

6:00  
16:00  
17:00  

Środa 08/12/2021

Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny; św. Romaryka, opata

6:00  
16:00  
17:00  

Czwartek 09/12/2021

św. Leokadii, dziewicy i męczennicy; św. Juana Diego; św. Piotra Fourier, kapłana

6:00  
16:00  
17:00  

Piątek 10/12/2021

św. Grzegorza III, papieża; Najświętszej Maryi Panny Loretańskiej

6:00  
16:00  
17:00  

Sobota 11/12/2021

św. Damazego I, papieża; bł. Dawida, mnicha; św. Marii Maravillas od Jezusa, dziewicy; św. Wicelina, biskupa

6:00  
16:00  
17:00  

Niedziela 12/12/2021 III Niedziela Adwentu

Najświętszej Maryi Panny z Guadalupe; św. Finiana, opata; bł. Hartmanna, biskupa

9:00  
11:00  
12:30  

Poniedziałek 13/12/2021

Wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennica; św. Odylii (Otylii), opatki

6:00  
16:00  
17:00  

Wtorek 14/12/2021

Wspomnienie św. Jana Od Krzyża, kapłana i doktora Kościoła; św. Wenancjusza Fortunata, biskupa

6:00  
16:00  
17:00  

Środa 15/12/2021

bł. Jana Karola Steeb, kapłana; św. Marii Crocifissa, dziewicy

6:00  
16:00  
17:00  

Czwartek 16/12/2021

św. Adelajdy, cesarzowej; bł. Marii od Aniołów, dziewicy; bł. Sebastiana Maggi, kapłana

6:00  
16:00  
17:00  

Piątek 17/12/2021

św. Łazarza, biskupa; św. Jana z Mathy, kapłana; św. Józefa Manyanet y Vives, kapłana

6:00  
16:00  
17:00  

Sobota 18/12/2021

św. Auksencjusza, biskupa; św. męczenników Pawła Mi, Piotra Doung-Lac i Piotra Truat

6:00  
16:00  
17:00 Msza o MIŁOŚĆ – ZBIOROWA

Niedziela 19/12/2021 IV Niedziela Adwentu

św. Anastazego I, papieża; bł. Urbana V, papieża

9:00  
11:00  
12:30  

Poniedziałek 20/12/2021

św. Makarego i Eugeniusza, kapłanów; św. Dominika z Silos, opata

6:00  
16:00  
17:00  

Wtorek 21/12/2021

św. Piotra Kanizjusza, kapłana i doktora Kościoła; bł. Piotra Friedhofen, zakonnika

6:00  
16:00  
17:00  

Środa 22/12/2021

św. Franciszki Ksawery Cabrini, dziewicy i zakonnicy

6:00  
16:00  
17:00  

Czwartek 23/12/2021

św. Serwulusa; św. Marii Małgorzaty d’Youville

6:00  
16:00  
17:00  

Piątek 24/12/2021

Adama i Ewy; Wigilia Bożego Narodzenia

6:00 Za tych, których zabraknie przy wigilijnym stole
24:00 Za Parafian

Sobota 25/12/2021

Boże Narodzenie; św. Anastazji; św. Piotra Nolasco, kapłana

9:00 Ś.P. Janina, Józef, Krystyna, Janina, Józef, Maria, Czesław, Jerzy, zm. z Rodziny Smolińskich. Prosimy Cię Panie aby dusze zmarłych po uwolnieniu z grzechów odpoczywały wiecznie
11:00 za ś.p. Adam , Janina , Kazimierz Szczepaniak
12:30 śp. Andrzej Kula 4 r. śm.

Niedziela 26/12/2021 Niedziela Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa

święto św. Szczepana, diakona i pierwszego męczennika

9:00  
11:00 W intencji dziękczynno błagalnej za 50 lat życia w Sakramencie Małżeństwa Marii i Mariana z prośbą o dalsze błogosławieństwo
12:30 W intencji Ireny i Aleksandra Pawłot z okazji 65 rocznicy ślubu jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośba o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej

Poniedziałek 27/12/2021

święto św. Jana, Apostoła i Ewangelisty

7:00  
16:00  
17:00  

Wtorek 28/12/2021

święto św. Młodzianków, męczenników

7:00  
16:00  
17:00  

Środa 29/12/2021

św. Tomasza Becketa-Biskupa i Męczennika

7:00  
16:00  
17:00 W intencji Małżonków Marka i Moniki w 19 r. ślubu.

Czwartek 30/12/2021

św. Egwina, biskupa

7:00  
16:00  
17:00  

Piątek 31/12/2021

św. Katarzyny Laboure, dziewicy i zakonnicy; św. Sylwestera I, papieża

7:00  
16:00  
17:00 Dziękczynna za przeżyty rok – ZBIOROWA