Intencje mszalne

INTENCJE MSZY ŚW. 16/09/2022 – 31/12/2023

 

Piątek 16/09/2022

Wspomnienie św. męczenników Korneliusza papieża i Cypriana biskupa; św. Edyty, ksieni

16:00 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Marka.
17:00 śp. Antonina i Jan Prokop, śp. Marianna i Bernard Sucharzewscy

Sobota 17/09/2022

św. Roberta Bellarmin, biskupa i doktora Kościoła; św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego, biskupa; św. Hildegardy z Bingen, dziewicy i doktora Kościoła; św. Jana Macas, zakonnika; stygmatów św. Franciszka z Asyżu; św. Piotra z Arbus, męczennika; św. Marcina z Finojosa, biskupa

16:00  
17:00 śp. Edmund Falkowski (25 r. śmierci) zm. z rodz. Falkowskich, Wójtowiczów, Starogarskich i Markiewiczów.

Niedziela 18/09/2022 XXV Niedziela Zwykła

święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski

9:00 zm. z rodzin Lisów, Krzysiaków i Pastusiaków.
11:00 Dziękczynna za łaskę chrztu Marii.
  W intencji małżonków Wandy i Kazimierza z okazji 50 rocznicy ślubu. Msza św. dziękczynno błagalna z podziękowaniem za przeżyte lata i prośbą o dalsze łaski.
12:30 śp. Irena (r. śm) i Tadeusz Walacz
17:00 Za Marysię o dary Ducha Świętego, odwagę i światło w podejmowaniu decyzji

Poniedziałek 19/09/2022

św. Januarego, biskupa i męczennika; św. Franciszka Marii z Camporosso, zakonnika; św. Józefa z Kupertynu, kapłana; bł. Gerharda Hirschfelder, kapłana i męczennika; Najświętszej Maryi Panny z La Salette

16:00 O wynagrodzenie za grzechy z prośbą o przecięcie więzów zła i przekleństw ciążacych nad Małgorzatą oraz o błogosławieństwo Boże
17:00 śp. Jan i Helena Kowalscy, śp. Ludwika Putak

Wtorek 20/09/2022

Wspomnienie św. męczenników Andrzeja Kim Tae-gon kapłana, Pawła Chong Ha-sang i Towarzyszy

16:00 O wynagrodzenie za grzechy z prośbą o przecięcie więzów zła i przekleństw ciążacych nad Małgorzatą oraz o błogosławieństwo Boże
17:00 W intencji rodzin Pytka i Matyjaszek w 19 r. ślubu.

Środa 21/09/2022

święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty

16:00 Dziękczynna za 50 lat życia Iwony z prośbą zdrowie, o bł. Boże i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia.
17:00 śp. Antoni i Stanisława Szymańscy
  O wynagrodzenie za grzechy z prośbą o przecięcie więzów zła i przekleństw ciążacych nad Małgorzatą oraz o błogosławieństwo Boże

Czwartek 22/09/2022

św. Maurycego i Towarzyszy, męczenników; bł. Bernardyny Marii Jabłońskiej, zakonnicy; św. Emmerana, męczennika; św. Ignacego z Santhia, kapłana; bł. Jana Marii od Krzyża Mendez, kapłana i męczennika; bł. Tomasza Sitjar, kapłana i Towarzyszy męczenników; bł. Dionizego Pamplona kapłana i Towarzyszy męczenników

16:00 O wynagrodzenie za grzechy z prośbą o przecięcie więzów zła i przekleństw ciążacych nad Małgorzatą oraz o błogosławieństwo Boże
17:00 śp. Józef Kowalski, Szczepan Kowalski

Piątek 23/09/2022

Wspomnienie św. ojca Pio z Pietrelciny, kapłana; św. Linusa, papieża i męczennika

16:00 śp. Marek Tylus, 30 dz. po śm.
17:00 śp. Artur Tokarski 30 dz. po śm.
  O wynagrodzenie za grzechy z prośbą o przecięcie więzów zła i przekleństw ciążacych nad Małgorzatą oraz o błogosławieństwo Boże

Sobota 24/09/2022

św. Gerarda, biskupa i męczennika; bł. Kolumby Gabriel, zakonnicy; Znalezienia ciała św. Klary z Asyżu; św. Tekli, dziewicy i męczennicy; bł. Hermana Kaleki; bł. Antoniego Marcina Slomška, biskupa

16:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł., potrzebne łaski i dary Ducha Świętego dla Stanisława z okazji 18. urodzin.
17:00 za Małgorzatę i Jakuba w # rocznicę ślubu
  O wynagrodzenie za grzechy z prośbą o przecięcie więzów zła i przekleństw ciążacych nad Małgorzatą oraz o błogosławieństwo Boże

Niedziela 25/09/2022 XXVI Niedziela Zwykła

Wspomnienie św. Władysława z Gielniowa, kapłana; św. Kleofasa, ucznia Pańskiego

9:00 śp. Stanisław Herman, Henryka (k) Herman, Jan Herman.
11:00 śp. Mieczysław, Piotr, Krystyna zm. z rodz. Miąców, Stefaniaków i Kuziołów.
  O wynagrodzenie za grzechy z prośbą o przecięcie więzów zła i przekleństw ciążacych nad Małgorzatą oraz o błogosławieństwo Boże
12:30 śp. Teresa, Sławomir, Henryk, zm. z Gąska
17:00 śp. Grzegorz Twardowski 3 mies.

Poniedziałek 26/09/2022

św. męczenników Kosmy i Damiana; św. męczenników Wawrzyńca Ruiz i Towarzyszy; św. Elzeara i bł. Delfiny, małżonków; św. Ketyla, kapłana; św. Nila Młodszego, opata; bł. Kaspara Stanggassingera, kapłana; bł. Aureliusza z Vinalesa kapłana i Towarzyszy, męczenników; Najświętszej Maryi Panny Leśniańskiej

16:00 Z dziękczynno-błagalna okazji imienin Michaliny oraz z prośbą o Boże Bł. i potrzebne łaski na rozpoczynający się rok akademicki dla Adama i Antoniny
17:00 W intencji Panu Bogu wiadomej
  O wynagrodzenie za grzechy z prośbą o przecięcie więzów zła i przekleństw ciążacych nad Małgorzatą oraz o błogosławieństwo Boże

Wtorek 27/09/2022

Wspomnienie św. Wincentego a Paulo, kapłana

16:00 O wynagrodzenie za grzechy z prośbą o przecięcie więzów zła i przekleństw ciążacych nad Małgorzatą oraz o błogosławieństwo Boże
17:00 śp. Józef Kosacki (8 mies. po śm.)

Środa 28/09/2022

Wspomnienie św. Wacława, męczennika; bł. Ferdynanda i Towarzyszy, męczenników

16:00  
17:00  

Czwartek 29/09/2022

święto św. Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela

16:00 O opiekę św. Michała nad rodziną Beaty i Marka oraz Katarzyny i Marka.
17:00  

Piątek 30/09/2022

Wspomnienie św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła; św. Grzegorza Oświeciciela, biskupa

16:00  
17:00 śp. Janina i Stefan

Sobota 01/10/2022

Wspomnienie św. Teresy Od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła; św. Remigiusza, biskupa; św. Romana Hymnografa, diakona

12:00 ślub: Przemysław Dzido
chrzest: Barbara Dzido.
16:00 Z okazji imienin Teresy z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
17:00 śp. Barbara Szewczyk.

Niedziela 02/10/2022 XXVII Niedziela Zwykła

Wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów

9:00 śp. Krystyna Maj, 11 mies.
11:00  
12:30 śp. Ludwik 36 r., Janina, Maria 3 r. śm., Zygmunt, Andrzej, zm z rodz. Karasek i Janusz.
17:00 śp. Teresa Ikwanty 7 r. śm.

Poniedziałek 03/10/2022

św. Franciszka Borgiasza, kapłana; św. Chrodeganga, biskupa; bł. Kolumbana Józefa Marmion, kapłana

16:00  
17:00 śp. Anna Wdowiak od Współpracowników córki – Marty Wdowiak – oddział Psychiatryczny w Łukowie.

Wtorek 04/10/2022

Wspomnienie św. Franciszka z Asyżu

16:00  
17:00  

Środa 05/10/2022

Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy; bł. Rajmunda z Kapui, kapłana; bł. Alberta Marvelli; bł. Franciszka Ksawerego Seelos, kapłana; bł. Bartolo Longo

16:00 W 6 r. urodzin Alberta. Dziękczynno błagalna.
17:00 śp. Wanda i Eugeniusz

Czwartek 06/10/2022

św. Brunona Kartuz, opata; bł. Jakuba Alojzego de San Vitores, kapłana i męczennika; św. Marii Franciszki od Pięciu Ran Pana Jezusa, dziewicy; bł. Innocentego z Berzo, kapłana

16:00 śp. Eugeniusz Badzio w r. śm.
17:00 Śp. Julia i Jan Bednarczyk

Piątek 07/10/2022

Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej; św. Justyny z Padwy, dziewicy i męczennicy

16:00 śp. Danuta i Czesław Kisielewicz zm. z rodz. Kisielewicz
17:00 śp. Krzysztof Herman (8 rocz. śm.), Bogdan Herman (12 rocz. śm.)

Sobota 08/10/2022

św. Pelagii, męczennicy

16:00 za Mikołaja w 2 rocznicę urodzin
17:00  

Niedziela 09/10/2022 XXVIII Niedziela Zwykła

Wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, biskupa; św. Cyryla Bertrama i Towarzyszy, męczenników; św. Ludwika Bertranda, kapłana; Abrahama, patriarchy

9:00 śp. Ireneusz Osuch, Anna Osuch, zm z rodz. Osuchów.
  śp. Maria, Józef, Anna, Wiesław, Zofia, Józef, Andrzej, Sławomir, zm. z rodz. Kuwałków.
11:00 śp. Andrzej Podstawka (8 r. śm.)
12:30 śp. Irena Władysław Poleszak (msza rocznicowa), Antonina i Mateusz Poleszak
  W intencji Michała w 21 rocznicę urodzin dziękczynno błagalna.
17:00  

Poniedziałek 10/10/2022

św. męczenników Dionizego biskupa i Towarzyszy; św. Jana Leonardi, kapłana; bł. Marii Angeli Truszkowskiej, dziewicy; św. męczenników Daniela i Towarzyszy; św. Jana z Bridlington, kapłana; św. Tomasza z Villanova, biskupa; św. Paulina z Yorku, biskupa

16:00  
17:00 śp. Fryderyk i Czesława Nicińscy. Maria i Jan Kowalscy, Maria i Mieczysław Czaplińscy, Paweł i Maria Nicińscy.

Wtorek 11/10/2022

św. Aleksandra Sauli, biskupa; św. Jana XXIII, papieża; św. Brunona I Wielkiego z Kolonii, biskupa

16:00  
17:00  

Środa 12/10/2022

bł. Jana Beyzym, kapłana; św. Serafina z Montegranaro, zakonnika; św. Edwina

16:00  
17:00 śp. Edward Żurek (6 rocz. śm.)

Czwartek 13/10/2022

Wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana; bł. Aleksandry Marii da Costa, dziewicy; św. Teofila z Antiochii, biskupa

16:00  
17:00  

Piątek 14/10/2022

św. Kaliksta I, papieża i męczennika; św. Małgorzaty Marii Alacoque, dziewicy; bł. Radzyma Gaudentego, biskupa; św. Jana Ogilvie, kapłana i męczennika

16:00  
17:00 Dziękczynno błagalna wz okazji ślubu Ewy i Jarosława

Sobota 15/10/2022

Wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła

16:00 śp. Eugeniusz 6 mies., śp. Franciszka – Czesława 26 r. śm.
17:00 śp. Jadwiga Hajduk w dniu imienin.

Niedziela 16/10/2022 XXIX Niedziela Zwykła

św. Jadwigi Śląskiej; św. Gerarda Majelli, zakonnika; św. Gawła (Gall), opata; bł. Józefa Jankowskiego, kapłana i męczennika

9:00 śp. Joaanna 12 r. śm., Stefan 13 r. śm., Danuta, zm z rodz. Gwiazda. śp. Stanisław Wadowski, Czesław, Czesława, Jerzy.
11:00 śp Kunegunda Wojciech zmarłych z rodziny Woźniak
12:30 śp. Józef, Janina, Jan zm. z Smolińskich.
17:00  

Poniedziałek 17/10/2022

Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika

16:00  
17:00  

Wtorek 18/10/2022

święto św. Łukasza Ewangelisty

16:00  
17:00  

Środa 19/10/2022

św. męczenników Jana de Brebeuf, Izaaka Jogues – kapłanów oraz Towarzyszy; św. Pawła od Krzyża, kapłana; bł. Jerzego Popiełuszko, kapłana i męczennika; św. Piotra z Alkantary, kapłana

16:00  
17:00  

Czwartek 20/10/2022

Wspomnienie św. Jana Kantego, kapłana

16:00  
17:00  

Piątek 21/10/2022

Wspomnienie bł. Jakuba Strzemię, Biskupa; św. Urszuli, dziewicy i męczennicy; św. Kaspra del Bufalo, kapłana

16:00  
17:00  

Sobota 22/10/2022

Wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża; św. Donata, biskupa; bł. Tymoteusza Giaccardo, kapłana; św. Salome, uczennicy Pańskiej

16:00  
17:00  

Niedziela 23/10/2022 XXX Niedziela Zwykła

św. Jana Kapistrana, kapłana; św. Józefa Bilczewskiego, biskupa; św. Seweryna Boecjusza

9:00 śp. Natalia, Edward, zm. z rodz. Michalaków
11:00 Dziękczynna za łaskę chrztu Andrzeja.
12:30  
17:00 śp. Grzegorz Twardowski 4 mies.

Poniedziałek 24/10/2022

św. Antoniego Marii Claret, biskupa; bł. Jana Wojciecha Balickiego, kapłana; bł. Kontarda Ferrini; bł. Józefiny Leroux, dziewicy i męczennicy; św. Alojzego Guanella, kapłana

16:00  
17:00  

Wtorek 25/10/2022

św. męczenników Chryzanta i Darii; św. Bernarda Calvo, biskupa

16:00  
17:00  

Środa 26/10/2022

św. męczenników Lucjana i Marcjana; bł. Bonawentury z Potenzy, kapłana; bł. Celiny Borzęckiej, zakonnicy; św. Fulcjusza z Pawii, biskupa; św. Dymitra z Salonik, męczennika

16:00  
17:00  

Czwartek 27/10/2022

św. męczenników Sabiny, Wincentego i Chrestyny; św. Frumencjusza, biskupa

16:00  
17:00 śp. Józef Kosacki (9 mies. po śm.)

Piątek 28/10/2022

święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

16:00  
17:00  

Sobota 29/10/2022

św. Felicjana, męczennika; bł. Michała Rua, kapłana

16:00  
17:00 Dziękczynna w 13. rocznicę urodzin Mateusza z prośbą o bł. Boże, opiekę Matki Bożej i Dary Ducha Świętego.

Niedziela 30/10/2022 XXXI Niedziela Zwykła

bł. Benwenuty Bojani; bł. Dominika Collins, zakonnika i męczennika

9:00 śp. Wanda Siennicka 6 r. śm., Maria, Stanisław, Zofia, Krzysztof, Wiesław zm. z rodz. Pietrak. Józef, Maria, Czesława, z rodz. Siennickich.
11:00 W 13 rocznicę urodzin Mateusza dziękczynno błagalna.
12:30 śp. Krzysztof Podstawka (4 r. śm.), śp. Czesław Bielak.
17:00  

Poniedziałek 31/10/2022

św. Alfonsa Rodriguez, zakonnika; bł. Anioła z Acri, kapłana; św. Wolfganga, biskupa

16:00 śp. Józef (6 r. śm.)
17:00  

Wtorek 01/11/2022

Uroczystość Wszystkich Świętych

9:00 śp. Jan Michalak
11:00 śp. Mieczysław i zmarli z rodziny
12:30 za zmarłych z rodziny Falkowskich, Wójtowiczów, Starogarskich , Markiewiczów
17:00 Śp. Wiesława Szymczyk

Środa 02/11/2022

Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych; św. Malachiasza, biskupa

16:00  
17:00 śp. Krystyna Maj, 1 r. śm.

Czwartek 03/11/2022

św. Huberta, biskupa; bł. Ruperta Mayera, kapłana; św. Marcina de Porres, zakonnika

16:00  
17:00 śp. z rodz. Gontarz i Szymańskich.

Piątek 04/11/2022

Wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa

16:00  
17:00  

Sobota 05/11/2022

św. Geralda, biskupa; św. Elżbiety i Zachariasza, rodziców św. Jana Chrzciciela; bł. Franciszki Amboise, zakonnicy

16:00 Dziękczynno-błagalna w 56 r. urodzin Elżbiety z prośbą o Boże Bł. potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej
17:00  

Niedziela 06/11/2022 XXXII Niedziela Zwykła

bł. Józefy Naval Girbes, dziewicy; św. Kalinika, męczennika; bł. Krystyny; bł. męczenników japońskich Alfonsa Navarrete, kapłana i Towarzyszy; św. Leonarda z Limoges, pustelnika

9:00 śp. Ludomir, Anna, Wojciech Gorczyńscy.
11:00 śp. Eugeniusz i zmarli z rodziny
12:30 śp. Czesław, Józef, Jan, Józef i zmarli z rodziny.
17:00  

Poniedziałek 07/11/2022

św. Willibrorda, biskupa; bł. Łucji a Septifonte, dziewicy; bł. Heleny Enselmini, dziewicy; bł. Franciszka od Jezusa, Marii, Józefa, Palau y Quer, kapłana; św. zakonników Izraela, Waltera i Teobalda; św. Engelberta, biskupa i męczennika

16:00  
17:00  

Wtorek 08/11/2022

bł. Elżbiety od Trójcy Przenajświętszej, dziewicy; bł. Jana Duns Szkota, kapłana; św. Godfryda z Amiens, biskupa; św. Adeodata I, papieża; św. Czterech Koronowanych, męczenników

16:00  
17:00 śp. Fryderyk i Czesława Nicińscy. Maria i Jan Kowalscy, Maria i Mieczysław Czaplińscy, Paweł i Maria Nicińscy.

Środa 09/11/2022

święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej; bł. Joanny z Signy

16:00  
17:00  

Czwartek 10/11/2022

Wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła; św. Andrzeja Avellino, kapłana

16:00  
17:00  

Piątek 11/11/2022

Wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa; Św. Niepodległości; św. Jana Jałmużnika, biskupa; bł. Alicji Kotowskiej, dziewicy i męczennicy; św. Wiktorii, dziewicy i męczennicy

9:00  
11:00  
12:30  
17:00  

Sobota 12/11/2022

Wspomnienie św. Jozafata Kuncewicza, biskupa i męczennika; św. Teodora Studyta, opata

16:00 śp. Mirosław (6. rocz. śm.), Maria (63. rocz. śm.), Jan – męczennik Oświęcimia
17:00  

Niedziela 13/11/2022 XXXIII Niedziela Zwykła

św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polskich; św. Mikołaja I Wielki, papieża; bł. Wincentego Eugeniusza Bosiłkow, biskupa i męczennika

9:00 śp. Stanisław Przychodzeń w 1 r. śm., Tadeusz, Stanisława i zm. z rodz.
11:00  
12:30 W intencji Magdaleny z okazji urodzin z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski
17:00  

Poniedziałek 14/11/2022

bł. Marii Luizy Merkert, dziewicy; św. Wawrzyńca z Dublina, biskupa; św. Mikołaja Tavelić, męczennika; św. Józefa Pignatelli, kapłana; bł. Jana Liccio, kapłana

16:00  
17:00  

Wtorek 15/11/2022

św. Alberta Wielkiego, biskupa i doktora Kościoła; św. Leopolda III; św. Dydaka z Alcali, zakonnika; bł. Magdaleny Morano, dziewicy

16:00 śp. Stanisław i Stanisława Głuch, Aurelia i Jan Filip i zm. z rodz. Głuchów i Grasiów.
17:00 śp. Aneta i Andrzej Stolat, Janina, Czesław i Janusz Staropiętka

Środa 16/11/2022

św. Małgorzaty Szkockiej; św. Gertrudy, dziewicy; Rocznica Poświęcenia Bazylik Apostołów Piotra i Pawła; Najświętszej Maryi Panny Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia; św. Agnieszki z Asyżu, dziewicy; św. męczenników i kapłanów Rocha Gonzalez, Alfonsa Rodriguez i Jana del Castillo

16:00  
17:00  

Czwartek 17/11/2022

Wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej; św. Grzegorza Cudotwórcy, biskupa; św. Grzegorza z Tours, biskupa

16:00  
17:00  

Piątek 18/11/2022

Wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy; św. Odo z Cluny, opata

16:00 O wiarę, świętość życia i zdrowie dla Małgorzaty, Katarzyny i Marii.
17:00  
18:00  

Sobota 19/11/2022

Wspomnienie św. Salomei, dziewicy; św. Mechtyldy z Hackeborn, dziewicy

16:00  
17:00  

Niedziela 20/11/2022 XXXIV Niedziela Zwykła – Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

Wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, kapłana; św. Feliksa Valois, kapłana; bł. dziewic i męczennic Anieli od św. Józefa i Towarzyszki

9:00 śp. Edward Starchura 5 r. śm.
11:00  
12:30  
17:00  

Poniedziałek 21/11/2022

Wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny; św. Gelazego I, papieża

16:00  
17:00  

Wtorek 22/11/2022

Wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy; bł. męczenników ormiańskich Salwatora Lilli, kapłana i Towarzyszy

16:00  
17:00  

Środa 23/11/2022

św. Klemensa I, papieża i męczennika; św. Kolumbana, opata; bł. Michała Augustyna Pro, kapłana i męczennika

16:00  
17:00  

Czwartek 24/11/2022

św. męczenników Andrzeja Dung-Lac, kapłana, i Towarzyszy; św. Protazego, biskupa; św. dziewic i męczennic Flory i Marii z Kordoby; bł. Marii Anny Sala, dziewicy

16:00  
17:00 śp. Eugeniusz (36. r. śm.), Wanda

Piątek 25/11/2022

bł. Marii od Pana Jezusa Dobrego Pasterza, dziewicy; św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy; bł. małżonków Alojzego i Marii Quattrocchi; bł. Elżbiety Dobrej, dziewicy

9:00  
11:00  

Sobota 26/11/2022

św. Leonarda z Porto Maurizio, kapłana; św. Sylwestera Gozzolini, opata; św. Jana Berchmans, zakonnika; bł. Poncjusza, opata; św. Konrada z Konstancji, biskupa; bł. Jakuba Alberione, kapłana

9:00  

Niedziela 27/11/2022 I Niedziela Adwentu

św. Wirgiliusza z Irlandii, biskupa; bł. Małgorzaty Sabaudzkiej, zakonnicy; św. Franciszka Antoniego Fasani, kapłana; bł. Bernardyna z Fossa, kapłana

9:00 śp. Wiesław Pietrak 1 r. śm.
11:00 śp. Józef Kosacki (10 mies. po śm.)
12:30  
17:00  

Poniedziałek 28/11/2022

św. Stefana Młodszego, męczennika; św. Jakuba z Marchii, kapłana; bł. Jakuba Thomsona, kapłana i męczennika

6:00  
16:00  
17:00  

Wtorek 29/11/2022

bł. Marii Klementyny Anuarita Nengapeta, dziewicy i męczennicy; bł. męczenników Dionizego i Redempta; św. Saturnina, biskupa

6:00  
16:00 śp. Maria (21 rocz. śm.)
17:00  

Środa 30/11/2022

święto św. Andrzeja, apostoła

6:00  
16:00  
17:00  

Czwartek 01/12/2022

św. męczenników jezuickich Edmunda Campion, kapłana i Towarzyszy; św. Eligiusza, biskupa

6:00 śp. Fryderyk i Czesława Nicińscy. Maria i Jan Kowalscy, Maria i Mieczysław Czaplińscy, Paweł i Maria Nicińscy.
16:00  
17:00  

Piątek 02/12/2022

bł. Rafała Chylińskiego, kapłana; bł. Jana Rusbroch, kapłana; bł. Karola de Foucauld, kapłana; św. Blanki Kastylijskiej; bł. Marii Anieli Astorch, dziewicy

6:00  
16:00  
17:00  

Sobota 03/12/2022

Wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, kapłana

6:00  
16:00  
17:00  

Niedziela 04/12/2022 II Niedziela Adwentu

św. Barbary, dziewicy i męczennicy; św. Jana Damasceńskiego, kapłana i doktora Kościoła; bł. Archanioła Canetoli, kapłana; bł. Piotra ze Sieny, tercjarza; bł. Adolfa Kolpinga, kapłana; św. Jana Calabri, kapłana

9:00 śp. Tadeusz Kluch i wszyscy zmarli z jego rodziny
11:00  
12:30  
17:00  

Poniedziałek 05/12/2022

św. Saby Jerozolimskiego, kapłana; bł. Filipa Rinaldi, kapłana; bł. Narcyza Putz, kapłana i męczennika

6:00 śp. Wanda i Eugeniusz
16:00  
17:00  

Wtorek 06/12/2022

św. Mikołaja, biskupa

6:00  
16:00  
17:00  

Środa 07/12/2022

Wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła; św. Marii Józefy Rossello, dziewicy

6:00  
16:00  
17:00  

Czwartek 08/12/2022

Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny; św. Romaryka, opata

6:00  
16:00  
17:00 śp. Stefan Ikwanty 39 r. śm.

Piątek 09/12/2022

św. Leokadii, dziewicy i męczennicy; św. Juana Diego; św. Piotra Fourier, kapłana

6:00  
16:00  
17:00  

Sobota 10/12/2022

św. Grzegorza III, papieża; Najświętszej Maryi Panny Loretańskiej

6:00  
16:00 za Mikołaja i jego rodziców o Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski
17:00  

Niedziela 11/12/2022 III Niedziela Adwentu

św. Damazego I, papieża; bł. Dawida, mnicha; św. Marii Maravillas od Jezusa, dziewicy; św. Wicelina, biskupa

9:00  
11:00 śp. Władysław i Genowefa Świderscy, śp. Jan i Janina Trawińscy
12:30  
17:00  

Poniedziałek 12/12/2022

Najświętszej Maryi Panny z Guadalupe; św. Finiana, opata; bł. Hartmanna, biskupa

6:00  
16:00  
17:00  

Wtorek 13/12/2022

Wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennica; św. Odylii (Otylii), opatki

6:00  
16:00  
17:00  

Środa 14/12/2022

Wspomnienie św. Jana Od Krzyża, kapłana i doktora Kościoła; św. Wenancjusza Fortunata, biskupa

6:00  
16:00  
17:00  

Czwartek 15/12/2022

bł. Jana Karola Steeb, kapłana; św. Marii Crocifissa, dziewicy

6:00 śp. Eugeniusz 8 mies. po śm.
16:00  
17:00  

Piątek 16/12/2022

św. Adelajdy, cesarzowej; bł. Marii od Aniołów, dziewicy; bł. Sebastiana Maggi, kapłana

6:00  
16:00  
17:00  

Sobota 17/12/2022

św. Łazarza, biskupa; św. Jana z Mathy, kapłana; św. Józefa Manyanet y Vives, kapłana

6:00  
16:00  
17:00  

Niedziela 18/12/2022 IV Niedziela Adwentu

św. Auksencjusza, biskupa; św. męczenników Pawła Mi, Piotra Doung-Lac i Piotra Truat

9:00 śp. Irena i Franciszek w 39 r. ich śmierci.
11:00  
12:30  
17:00  

Poniedziałek 19/12/2022

św. Anastazego I, papieża; bł. Urbana V, papieża

6:00  
16:00  
17:00  

Wtorek 20/12/2022

św. Makarego i Eugeniusza, kapłanów; św. Dominika z Silos, opata

6:00  
16:00  
17:00  

Środa 21/12/2022

św. Piotra Kanizjusza, kapłana i doktora Kościoła; bł. Piotra Friedhofen, zakonnika

6:00  
16:00  
17:00  

Czwartek 22/12/2022

św. Franciszki Ksawery Cabrini, dziewicy i zakonnicy

6:00  
16:00  
17:00  

Piątek 23/12/2022

św. Serwulusa; św. Marii Małgorzaty d’Youville

6:00  
16:00  
17:00  

Sobota 24/12/2022

Adama i Ewy; Wigilia Bożego Narodzenia

6:00 W intencji tych, których zabraknie przy wigilijnym stole
24:00 Za parafian
  śp. Andrzej Kula (5 r. śm.)

Niedziela 25/12/2022 Uroczystość Narodzenia Pańskiego

Boże Narodzenie; św. Anastazji; św. Piotra Nolasco, kapłana

9:00 śp. Jan Michalak
  śp. Janina, Józef, Janina, Krystyna, Józef, Maria, Czesław, Jerzy, zm. z rodz. Smolińskich
11:00 śp. Adam, Janina, Kazimierz Szczepaniak.
12:30 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże dla Jacka z okazji 23. rocznicy urodzin.
  śp. Adam Szymczyk
17:00  

Poniedziałek 26/12/2022

święto św. Szczepana, diakona i pierwszego męczennika

9:00  
11:00 śp. Mieczysław i zmarli z rodziny.
12:30 śp. Arkadiusz Samoń

Wtorek 27/12/2022

święto św. Jana, Apostoła i Ewangelisty

16:00  
17:00 śp. Józef Kosacki (11 mies. po śm.)

Środa 28/12/2022

święto św. Młodzianków, męczenników

16:00  
17:00  

Czwartek 29/12/2022

św. Tomasza Becketa-Biskupa i Męczennika

16:00  
17:00  

Piątek 30/12/2022

św. Egwina, biskupa

16:00  
17:00  

Sobota 31/12/2022

św. Katarzyny Laboure, dziewicy i zakonnicy; św. Sylwestera I, papieża

16:00  
17:00  

Niedziela 01/01/2023 II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

9:00  
11:00  
12:30  
17:00  

Poniedziałek 02/01/2023

Wspomnienie św. Bazylego Wielkiego, biskupa i doktora Kościoła; Wspomnienie św. Grzegorza z Nazjanzu

16:00  
17:00  

Wtorek 03/01/2023

św. Genowefy dziewicy; św. Józefa Marii Tomasi

16:00  
17:00  

Środa 04/01/2023

św. Anieli z Foligno; św. Elżbiety Seton; św. Genowefy Torres Morales

16:00  
17:00  

Czwartek 05/01/2023

św. Edwarda Wyznawcy; św. Szymona Słupnika; bł. Marii Marceliny Darowskiej; bł. Dydaka Józefa z Kadyksu; św. Jana Nepomucena Neumanna, biskupa

16:00  
17:00  

Piątek 06/01/2023

Uroczystość Objawienie Pańskie – Trzech Króli

9:00  
11:00  
12:30  
17:00  

Sobota 07/01/2023

św. Rajmunda z Penyafort; św. Lucjana

16:00  
17:00  

Niedziela 08/01/2023 Niedziela Chrztu Pańskiego

św. Seweryna z Noricum; św. Piotra Tomasza, biskupa; św. Wawrzyńca Iustiniani, biskupa; św. Daniela Comboni, biskupa; bł. Eurozji Barban

9:00  
11:00  
12:30  
17:00  

Poniedziałek 09/01/2023

św. Adriana z Canterbury, opata; św. Juliana z Antiochii, męczennika; św. Andrzeja Corsini, biskupa; bł. Alicji le Clerc, dziewicy

16:00  
17:00  

Wtorek 10/01/2023

św. Grzegorza z Nyssy, biskupa i doktora Kościoła; św. Wilhelma z Bourges, biskupa

16:00  
17:00  

Środa 11/01/2023

św. Honoraty, dziewicy; św. Teodozjusza, opata

16:00  
17:00  

Czwartek 12/01/2023

św. Elreda z Rievaulx, opata; św. Bernarda z Corleone, zakonnika; św. Marcina z León; św. Arkadiusza, męczennika; św. Tacjany, męczennicy; św. Antoniego Marii Pucci, kapłana; św. Małgorzaty Bourgeoys, dziewicy

16:00  
17:00  

Piątek 13/01/2023

bł. Weroniki Nagroni; św. Hilarego z Poitiers, biskupa i doktora Kościoła

16:00  
17:00  

Sobota 14/01/2023

św. Feliksa z Noli, kapłana; bł. Odoryka z Pordenone; bł. Piotra Donders

16:00  
17:00  

Niedziela 15/01/2023 II Niedziela Zwykła

św. Arnolda Janssena – założyciela Zgromadzenia Słowa Bożego; św. Pawła z Teb, pustelnika; św. Maura i Placyda, uczniów św. Benedykta; św. Franciszka Capillasa, kapłana i Towarzyszy, męczenników chińskich; bł. Alojzego Variara

9:00  
11:00  
12:30 śp. Eugeniusz (9 mies. po śm.)
17:00  

Poniedziałek 16/01/2023

św. Marcelego I, papieża i męczennika; św. Joanny z Balneo, dziewicy; św. Berarda i Towarzyszy, pierwszych męczenników franciszkańskich; św. Honorata, biskupa

16:00  
17:00  

Wtorek 17/01/2023

Wspomnienie św. Antoniego, opata

16:00  
17:00  

Środa 18/01/2023

św. Małgorzata Węgierskiej, dziewicy; bł. Reginy Protmann, dziewicy

16:00  
17:00  

Czwartek 19/01/2023

Wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa; św. Henryka z Uppsali, biskupa i męczennika; św. Mariusza, męczennika; bł. Jakuba Salesa, Wilhelma Saltemouche i innych męczenników jezuickich; św. Makarego Wielkiego, opata; św. Kanuta Lewarda, króla i męczennika

16:00  
17:00  

Piątek 20/01/2023

św. Fabiana, papieża i męczennika; św. Sebastiana, męczennika; św. Eustachi Calafato, dziewicy; bł. Euzebiusza z Ostrzyhomia; bł. Angela Paoli

16:00  
17:00  

Sobota 21/01/2023

Wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy

16:00  
17:00  

Niedziela 22/01/2023 III Niedziela Zwykła

św. Wincentego, diakona i męczennika; św. Wincentego Pallottiego; bł. Laury Vicuna, dziewicy; bł. Wilhelma Józefa Chaminade

9:00  
11:00  
12:30  
17:00  

Poniedziałek 23/01/2023

św. Ildefonsa, biskupa; bł. Wincentego Lewoniuk i Towarzyszy, męczenników z Pratulina; bł. Henryka Suzo; bł. Mikołaja Grossa, męczennika

16:00  
17:00  

Wtorek 24/01/2023

Wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła; bł. Pauli Gambary Costy, tercjarki

16:00  
17:00  

Środa 25/01/2023

święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła

16:00  
17:00  

Czwartek 26/01/2023

Wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa; św. Pauli; św. Roberta, Alberyka i Stefana, opatów

16:00  
17:00  

Piątek 27/01/2023

Wspomnienie bł. Jerzego Matulewicza, biskupa; św. Henryka de Ossó y Cervelló

16:00  
17:00 śp. Józef Kosacki 1 r. śm.

Sobota 28/01/2023

Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła

16:00  
17:00  

Niedziela 29/01/2023 IV Niedziela Zwykła

bł. Bolesławy Lament, dziewicy; św. Józefa Freinademetza, kapłana; św. Anieli Merici, dziewicy; bł. Archanieli Girlani, dziewicy; św. Walerego, biskupa; św. Sulpicjusza Sewera, biskupa

9:00  
11:00  
12:30  
17:00  

Poniedziałek 30/01/2023

św. Hiacynty, dziewicy; św. Teofila, męczennika; bł. Bronisława Markiewicza, kapłana

16:00  
17:00  

Wtorek 31/01/2023

Wspomnienie św. Jana Bosko

16:00  
17:00  

Środa 01/02/2023

św. Brygidy z Kildare, dziewicy; św. Rajmunda z Fitero, opata; św. Weridiana

16:00  
17:00  

Czwartek 02/02/2023

święto Święto Ofiarowania Pańskiego

16:00  
17:00  

Piątek 03/02/2023

św. Błażeja, biskupa i męczennika; św. Oskara, biskupa; św. Marii Klaudyny od św. Ignacego Thevenet, dziewicy

16:00  
17:00  

Sobota 04/02/2023

św. Joanny de Valois; św. Weroniki; św. Katarzyny Ricci, dziewicy; św. Jana de Brito, kapłana i męczennika; św. Józefa z Leonissy, kapłana; św. Marii de Mattias, dziewicy

16:00  
17:00  

Niedziela 05/02/2023 V Niedziela Zwykła

Wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy

9:00  
11:00  
12:30 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże, opiekę Matki Bożej dla Weroniki i Rafała w rocznicę urodzin.
17:00  

Poniedziałek 06/02/2023

Wspomnienie św. Męczenników Pawła Miki i Towarzyszy; św. Doroty, dziewicy i męczennicy

16:00  
17:00  

Wtorek 07/02/2023

św. Ryszarda; św. Teodora, żołnierza, męczennika; św. Kolety z Corbie, dziewicy; św. Gwaryna, biskupa; św. Jana z Triory, kapłana i męczennika; bł. Piusa IX, papieża

16:00  
17:00 śp. Wiesława Szymczyk 3 r. śm.

Środa 08/02/2023

św. Hieronima Emiliani; św. Józefiny Bakhita, dziewicy; św. Idziego Marii od św. Józefa, zakonnika

16:00  
17:00  

Czwartek 09/02/2023

św. Apolonii, dziewicy i męczennicy; bł. Mariana Szkota, opata; bł. Anny Katarzyny Emmerich, dziewicy; bł. Euzebii Palominy Yenes, dziewicy; bł. Leopolda z Alpandeire, zakonnika

16:00  
17:00  

Piątek 10/02/2023

Wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy; bł. Alojzego Wiktora Stepinac, biskupa

16:00  
17:00  

Sobota 11/02/2023

Najświętszej Maryi Panny z Lourdes; św. Grzegorza II, papieża; św. Benedykta z Anianu, opata; św. Teodory II

16:00  
17:00  

Niedziela 12/02/2023 VI Niedziela Zwykła

bł. Reginalda z Orleanu, kapłana; bł. Humbeliny, mniszki; św. Melecjusza, patriarchy; bł. Józefa Eulalio Valds, zakonnika

9:00  
11:00  
12:30  
17:00  

Poniedziałek 13/02/2023

bł. Jordana z Saksonii, zakonnika, kapłana; św. Eulogiusza, patriarchy

16:00  
17:00  

Wtorek 14/02/2023

Wspomnienie św. Cyryla i Metodego – patronów Europy; św. Walentego, biskupa i męczennika

16:00  
17:00  

Środa 15/02/2023

św. Zygfryda, biskupa; św. Klaudiusza de la Colombiere, kapłana; bł. Michała Sopoćko, kapłana

16:00  
17:00 śp. Eugeniusz (10. mies. po śm.)

Czwartek 16/02/2023

św. Juliany, dziewicy i męczennicy; św. Daniela, męczennika; bł. Piotra z Castelnau, mnicha i męczennika

16:00  
17:00  

Piątek 17/02/2023

Siedmiu Świętych Założycieli Zakonu Serwitów Najświętszej Maryi Panny

16:00  
17:00  

Sobota 18/02/2023

św. Konstancji; bł. Jana z Fiesoli (Fra Angelico), kapłana; św. Teotoniusza, zakonnika; św. Flawiana, patriarchy

16:00  
17:00  

Niedziela 19/02/2023 VII Niedziela Zwykła

św. Konrada z Piacenzy, pustelnika

9:00  
11:00  
12:30  
17:00  

Poniedziałek 20/02/2023

św. Zenobiusza, kapłana i męczennika; św. Eleuteriusza, biskupa

16:00  
17:00  

Wtorek 21/02/2023

św. Piotra Damiana, biskupa i doktora Kościoła

16:00  
17:00  

Środa 22/02/2023

święto Katedry św. Piotra Apostoła

Popielec

16:00  
17:00  

Czwartek 23/02/2023

Wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika; bł. Izabeli Francuskiej, dziewicy; bł. Stefana Wincentego Frelichowskiego, kapłana i męczennika

16:00  
17:00  

Piątek 24/02/2023

św. Marka Marconiego, zakonnika; św. Etelberta

16:00  
17:00  

Sobota 25/02/2023

św. Cezarego z Nazjanzu, pustelnika; bł. Dominika Lentiniego, kapłana; św. Tarazjusza, patriarchy; św. męczenników Alojzego Versiglia, biskupa i Kaliksta Caravario, kapłana

16:00  
17:00  

Niedziela 26/02/2023 I Niedziela Wielkiego Postu

św. Aleksandra, biskupa; św. Pauli Montal, dziewicy

9:00  
11:00  
12:30  
17:00  

Poniedziałek 27/02/2023

św. Gabriela od Matki Bożej Bolesnej, zakonnika; św. Leandera, biskupa

16:00  
17:00  

Wtorek 28/02/2023

św. Hilarego I, papieża

16:00  
17:00  

Środa 01/03/2023

św. Albina, biskupa; św. Feliksa III, papieża

16:00  
17:00  

Czwartek 02/03/2023

św. Agnieszki z Pragi; bł. Karola, męczennika

16:00  
17:00  

Piątek 03/03/2023

św. Kunegundy, zakonnicy; św. Marii Katarzyny Drexel, dziewicy

16:00  
17:00  

Sobota 04/03/2023

święto św. Kazimierza Królewicza; bł. Jana Antoniego Farinay biskupa

16:00  
17:00  

Niedziela 05/03/2023 II Niedziela Wielkiego Postu

św. Jana Józefa od Krzyża, zakonnika; św. Wirgiliusza z Arles, biskupa

9:00  
11:00  
12:30  
17:00  

Poniedziałek 06/03/2023

św. Róży z Viterbo, dziewicy i zakonnicy; św. Olegariusza, biskupa

16:00  
17:00  

Wtorek 07/03/2023

Wspomnienie św. męczennic Perpetui i Felicyty

16:00  
17:00  

Środa 08/03/2023

św. Beaty, dziewicy i męczennicy; św. Jana Bożego; św. Stefana z Obazine, opata

16:00  
17:00  

Czwartek 09/03/2023

św. Franciszki Rzymianki; św. Dominika Savio

16:00  
17:00  

Piątek 10/03/2023

św. Czterdziestu Męczenników z Sebasty; św. Symplicjusza I, papieża; św. Makarego, biskupa

16:00  
17:00  

Sobota 11/03/2023

św. Konstantyna, kapłana; św. Sofroniusza, biskupa

16:00  
17:00  

Niedziela 12/03/2023 III Niedziela Wielkiego Postu

św. Alojzego Orione, kapłana; św. Maksymiliana, męczennika

9:00  
11:00  
12:30  
17:00  

Poniedziałek 13/03/2023

św. Krystyny, męczennicy; św. Patrycji z Nikomedii, męczennicy; św. Nicefora, biskupa

16:00  
17:00  

Wtorek 14/03/2023

św. Matyldy

16:00  
17:00  

Środa 15/03/2023

św. Klemensa Marii Hofbauera, kapłana; św. Ludwiki de Marillac, zakonnicy; bł. Artemidesa Zatti, zakonnika

16:00  
17:00 śp. Eugeniusz (11. mies. po śm.)

Czwartek 16/03/2023

św. Gabriela Lalemant, zakonnika i męczennika; św. Renata Goupil, kapłana i męczennika

16:00  
17:00  

Piątek 17/03/2023

św. Patryka, biskupa; św. Gertrudy

16:00  
17:00  

Sobota 18/03/2023

św. Cyryla Jerozolimskiego, biskupa i doktora Kościoła; św. Edwarda, męczennika

16:00  
17:00  

Niedziela 19/03/2023 IV Niedziela Wielkiego Postu

Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny; bł. Marcelego Callo, męczennika

9:00 śp. Józef Gdula 1 r. śm.
11:00  
12:30 O opiekę Matki Bożej i św. Józefa oraz dary Ducha Świętego dla Józefa.
17:00  

Poniedziałek 20/03/2023

św. Maurycego Csak, męczennika; św. Aleksandry, męczennicy; św. Herberta, pustelnika; św. Wolframa, biskupa

16:00  
17:00  

Wtorek 21/03/2023

św. Benedykta od Bożej Opatrzności Cambiagio Frassinello; św. Mikołaja z Flue, pustelnika

16:00  
17:00  

Środa 22/03/2023

św. Zachariasza, papieża

16:00  
17:00  

Czwartek 23/03/2023

św. Turybiusza z Mongrovejo, biskupa, Apostoła Ameryki Południowej; św. Józefa Orioli, kapłana; bł. Metodego Dominika Trćka, kapłana i męczennika; św. Rafki, dziewicy

16:00  
17:00  

Piątek 24/03/2023

św. Katarzyny Szwedzkiej, zakonnicy

16:00  
17:00  

Sobota 25/03/2023

św. Prokopa, kapłana; bł. Jozafaty Michaliny Hordaszewskiej, dziewicy

16:00  
17:00  

Niedziela 26/03/2023 V Niedziela Wielkiego Postu

św. Dobrego Łotra (Dyzmy); bł. Tomasza z Costacciaro; św. Ludgera, biskupa; św. Brauliona, biskupa

9:00  
11:00  
12:30  
17:00  

Poniedziałek 27/03/2023

św. Ernesta, opata i męczennika; św. Ruperta, biskupa

16:00  
17:00  

Wtorek 28/03/2023

bł. Joanny Marii de Maille; św. Guntrama, króla

16:00  
17:00  

Środa 29/03/2023

św. Wilhelma Temperiusza, biskupa; św. Stefana IX, papieża; św. Bertolda, kapłana

16:00  
17:00  

Czwartek 30/03/2023

bł. Amadeusza IX Sabaudzkiego; św. Leonarda Murialdo, kapłana

16:00  
17:00  

Piątek 31/03/2023

św. Beniamina, diakona i męczennika; św. Balbiny, dziewicy i męczennicy

16:00  
17:00  

Sobota 01/04/2023

św. Noniusza Alwareza Pereira, zakonnika; św. Hugo, biskupa

16:00  
17:00  

Niedziela 02/04/2023 Niedziela Palmowa Męki Pańskiej

św. Franciszka z Paoli, pustelnika

9:00  
11:00  
12:30  
17:00  

Poniedziałek 03/04/2023

św. Ryszarda de Wyche, biskupa

16:00  
17:00  

Wtorek 04/04/2023

św. Izydora z Sewilli, biskupa i doktora Kościoła

16:00  
17:00  

Środa 05/04/2023

św. Wincentego Ferreriusza, kapłana; bł. Julianny z Mont Cornillon, pustelnicy; św. Marii Krescencji Höss, dziewicy; św. Katarzyny Thomas, dziewicy

16:00  
17:00  

Czwartek 06/04/2023

św. Wilhelma z Paryża, opata; św. Prudencjusza, biskupa

Wielki czwartek

18:00  

Piątek 07/04/2023

Wspomnienie św. Jana Chrzciciela de la Salle, kapłana

Wielki piątek

18:00 Liturgia Wielkiego Piątku

Sobota 08/04/2023

św. Dionizego, biskupa i męczennika

Wielka sobota

20:00  

Niedziela 09/04/2023 Niedziela Wielkanocna Zmartwychwstania Pańskiego

św. Gaucheriusza, kapłana; św. Marii, żony Kleofasa

Wielkanoc

9:00  
11:00  
12:30  
17:00  

Poniedziałek 10/04/2023

św. Fulberta, biskupa

Poniedziałek wielkanocny

9:00  
11:00  
12:30  

Wtorek 11/04/2023

św. Gemmy Galgani, dziewicy

16:00  
17:00  

Środa 12/04/2023

św. Juliusza I, papieża; św. Zenona z Werony, biskupa

16:00  
17:00  

Czwartek 13/04/2023

św. Marcina I, papieża i męczennika

16:00  
17:00  

Piątek 14/04/2023

św. Waleriana, męczennika

16:00  
17:00  

Sobota 15/04/2023

św. Anastazji i Bazylissy, męczennic

16:00 śp. Eugeniusz (1. rocz. śm.)
17:00  
18:00 ślub: Klaudia Wójcikowska

Niedziela 16/04/2023 II Niedziela Wielkanocna

św. Marii Bernadetty Soubirous, dziewicy i zakonnicy; św. Benedykta Józefa Labre, wyznawcy

9:00  
11:00  
12:30  
17:00  

Poniedziałek 17/04/2023

bł. Baptysty Spagnoli, kapłana; św. Katarzyny Tekakwitha

16:00  
17:00  

Wtorek 18/04/2023

bł. Marii od Wcielenia, zakonnicy; św. Ryszarda Pampuri, zakonnika

16:00  
17:00  

Środa 19/04/2023

św. Leona IX, papieża; św. Ekspedyta, męczennika

16:00  
17:00  

Czwartek 20/04/2023

św. Agnieszki z Montepulciano, dziewicy i zakonnicy

16:00  
17:00  

Piątek 21/04/2023

św. Anzelma z Canterbury, biskupa i doktora Kościoła; św. Konrada z Parzham, zakonnika

16:00  
17:00  

Sobota 22/04/2023

bł. Idziego z Asyżu, mnicha; św. Agapita I, papieża

16:00  
17:00  

Niedziela 23/04/2023 III Niedziela Wielkanocna

Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski

9:00  
11:00  
12:30  
17:00  

Poniedziałek 24/04/2023

św. Fidelisa z Sigmaringen, kapłana i męczennika; św. Jerzego, męczennika; św. Franki, dziewicy; bł. Teresy Marii od Krzyża (Manetti), dziewicy; Nawrócenia św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła

16:00  
17:00  

Wtorek 25/04/2023

święto św. Marka, Ewangelisty

16:00  
17:00  

Środa 26/04/2023

Najświętszej Maryi Panny Matki Dobrej Rady; św. Kleta, papieża; św. Piotra Betancur, zakonnika; bł. Bonifacego i Emeryka, biskupaów

16:00  
17:00  

Czwartek 27/04/2023

św. Zyty, dziewicy; bł. Aszarda, biskupa

16:00  
17:00  

Piątek 28/04/2023

św. Piotra Chanel, męczennika, misjonarza Polinezji; św. Ludwika Marii Grignon de Montfort, kapłana; św. Joanny Beretta Molla; bł. Luchezjusza z Poggibonsi

16:00  
17:00  

Sobota 29/04/2023

święto św. Katarzyny Sieneńskiej, doktora Kościoła

16:00  
17:00  

Niedziela 30/04/2023 IV Niedziela Wielkanocna

św. Piusa V, papieża; św. Józefa Benedykta Cottolengo, kapłana; bł. Marii od Wcielenia Guyard-Martin, zakonnicy; św. Gualfarda; św. Aldobranda, biskupa

9:00  
11:00  
12:30  
17:00  

Poniedziałek 01/05/2023

św. Józefa, Rzemieślnika; św. Augusta Schoefflera, męczennika

16:00  
17:00  

Wtorek 02/05/2023

Wspomnienie św. Atanazego Wielkiego, biskupa i doktora Kościoła; św. Zygmunta, króla i męczennika

16:00  
17:00  

Środa 03/05/2023

Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski

16:00  
17:00  

Czwartek 04/05/2023

Wspomnienie św. Floriana, żołnierza i męczennika; św. Józefa Marii Rubio, kapłana

16:00  
17:00  

Piątek 05/05/2023

św. Stanisława Kazimierczyka, kapłana; bł. Marii Katarzyny Troiani, dziewicy; św. Anioła, kapłana i męczennika

16:00  
17:00  

Sobota 06/05/2023

święto św. Apostołów Filipa i Jakuba Młodszego

16:00  
17:00  

Niedziela 07/05/2023 V Niedziela Wielkanocna

Najświętszej Maryi Panny, Matki Łaski Bożej; bł. Gizeli

9:00  
11:00  
12:30  
17:00  

Poniedziałek 08/05/2023

Uroczystość św. Stanisława ze Szczepanowa, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski

16:00  
17:00  

Wtorek 09/05/2023

św. Pachomiusza Starszego, pustelnika; św. Katarzyny Mammolini, dziewicy

16:00  
17:00  

Środa 10/05/2023

św. Antonina z Florencji, biskupa; bł. Beatrycze d’Este, mniszki; św. Jana z Avili, kapłana i doktora Kościoła

16:00  
17:00  

Czwartek 11/05/2023

św. Mamerta, biskupa; św. Ignacego z Laconi, zakonnika; św. Odona, Majola, Odylona i Hugona oraz bł. Piotra, opatów kluniackich

16:00  
17:00  

Piątek 12/05/2023

św. męczenników Nereusza i Achillesa; św. Pankracego, męczennika; bł. Juty z Bielczyn; św. Leopolda Mandica z Hercegnovi, kapłana

16:00  
17:00  

Sobota 13/05/2023

św. Serwacego, biskupa; Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej

16:00  
17:00  

Niedziela 14/05/2023 VI Niedziela Wielkanocna

święto św. Macieja Apostoła

9:00  
11:00  
12:30  
17:00  

Poniedziałek 15/05/2023

św. Zofii, wdowy i męczennicy; św. Izydora Oracza; św. Małgorzaty z Kortony

16:00  
17:00  

Wtorek 16/05/2023

Wspomnienie św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona Polski; św. Szymona Stocka, zakonnika

16:00  
17:00  

Środa 17/05/2023

św. Paschalisa Baylon, zakonnika

16:00  
17:00  

Czwartek 18/05/2023

św. Feliksa z Cantalice, zakonnika; św. Eryka IX Jedvardssona, króla; św. Jana I, papieża i męczennika; bł. Stanisława Papczyńskiego, kapłana

16:00  
17:00  

Piątek 19/05/2023

Wspomnienie bł. Matki Elżbiety Czackiej; św. Piotra Celestyna, papieża i pustelnika; św. Urbana I, papieża; św. Iwo Helory, kapłana; św. Kryspina z Viterbo, zakonnika

16:00  
17:00  

Sobota 20/05/2023

św. Bernardyna ze Sieny, kapłana

16:00  
17:00  

Niedziela 21/05/2023 Wniebowstąpienie Pańskie

św. Jana Nepomucena, kapłana i męczennika; św. Krzysztofa Magallanesa, kapłana i Towarzyszy, męczenników; św. Eugeniusza de Mazenod, biskupa; bł. Jacka Cormier, zakonnika; św. Iwo z Chartres, biskupa

Wniebowstąpienie

9:00  
11:00  
12:30  
17:00  

Poniedziałek 22/05/2023

św. Rity z Cascia, zakonnicy; św. Joachimy de Vedruna, zakonnicy

16:00  
17:00  

Wtorek 23/05/2023

św. Leoncjusza z Rostowa, biskupa

16:00  
17:00  

Środa 24/05/2023

Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych; św. Donacjana i Rogacjana, męczenników

16:00  
17:00  

Czwartek 25/05/2023

św. Bedy Czcigodnego, kapłana i doktora Kościoła; św. Grzegorza VII, papieża; św. Marii Magdaleny de Pazzi, dziewicy

16:00  
17:00  

Piątek 26/05/2023

Wspomnienie św. Filipa Nereusza, kapłana

16:00  
17:00  

Sobota 27/05/2023

św. Augustyna z Canterbury, biskupa

16:00  
17:00  

Niedziela 28/05/2023 Zesłanie Ducha Świętego

Wspomnienie bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego; św. Germana z Paryża, biskupa; św. Marii Anny od Pana Jezusa z Paredes, dziewicy

Zesłanie Ducha Świętego

9:00  
11:00  
12:30  
17:00  

Poniedziałek 29/05/2023

Wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, zakonnicy

NMP Matki Kościoła

16:00  
17:00  

Wtorek 30/05/2023

św. Jana Sarkandra, kapłana i męczennika; św. Zdzisławy Czeskiej; św. Joanny d’Arc, dziewicy

16:00  
17:00  

Środa 31/05/2023

święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny; św. Kamili Baptysty Varano, dziewicy i zakonnicy; 124 koreańskich męczenników

16:00  
17:00  

Czwartek 01/06/2023

Wspomnienie św. Justyna, męczennika

16:00  
17:00  

Piątek 02/06/2023

św. męczenników Marcelina i Piotra; bł. męczenników Sadoka i Towarzyszy; św. Feliksa z Nikozji, zakonnika; Najświętszej Maryi Panny Krzeszowskiej, Matki Łaski Bożej

16:00  
17:00  

Sobota 03/06/2023

Wspomnienie św. męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy; św. Klotyldy; św. Jana Grande, zakonnika

16:00  
17:00  

Niedziela 04/06/2023 Niedziela Trójcy Przenajświętszej

św. Franciszka Caracciolo, kapłana; św. Piotra z Werony, kapłana i męczennika

9:00  
11:00  
12:30  
17:00  

Poniedziałek 05/06/2023

Wspomnienie św. Bonifacego, biskupa i męczennika

16:00  
17:00  

Wtorek 06/06/2023

św. Norberta, biskupa; bł. Marii Karłowska, zakonnicy; św. Marcelina Józefa Champagnat, kapłana

16:00  
17:00  

Środa 07/06/2023

św. Roberta z Newminster, opata; św. Antoniego Marii Gianelli, biskupa; bł. Anny od św. Bartłomieja, dziewicy

16:00  
17:00  

Czwartek 08/06/2023

Wspomnienie św. Jadwigi Królowej; św. Medarda, biskupa; św. Wilhelma z Yorku, biskupa; bł. dziewic Diany i Cecylii

Święto Ciała i Krwi Pańskiej

9:00  
11:00  
12:30  
17:00  

Piątek 09/06/2023

św. Efrema Syryjczyk, diakona i doktora Kościoła; św. Kolumego (Starszego) z Hy (Iona), opata; bł. Anny Marii Taigi, tercjarki; bł. Józefa de Anchieta, kapłana; bł. Mikołaja z Gesturi, zakonnika

16:00  
17:00  

Sobota 10/06/2023

Wspomnienie bł. Bogumiła-Piotra, biskupa; bł. Jana Dominici, biskupa

15:00 ślub: Bartłomiej i Angelika Szymczyk
16:00  
17:00  

Niedziela 11/06/2023 X Niedziela Zwykła

Wspomnienie św. Barnaby, Apostoła; św. Paryzjusza, pustelnika; św. Pauli Angeli Marii Frassinetti, zakonnicy

9:00  
11:00  
12:30  
17:00  

Poniedziałek 12/06/2023

św. Leona III, papieża; św. Onufrego Wielkiego, pustelnika; bł. 108 męczenników z czasów II wojny światowej; św. Kaspra Bertoni, kapłana; św. Benedykta Menni, kapłana; bł. Marii Kandydy od Eucharystii, zakonnicy

16:00  
17:00  

Wtorek 13/06/2023

Wspomnienie św. Antoniego Padewskiego, kapłana i doktora Kościoła

16:00  
17:00  

Środa 14/06/2023

Wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika; św. Metodego Wyznawcy, patriarchy; bł. Gerarda z Clairvaux, mnicha

16:00  
17:00  

Czwartek 15/06/2023

Wspomnienie bł. Jolenty, księżnej, zakonnicy; św. Wita, męczennika; św. Bernarda z Menthon, zakonnika; św. Marii Michaliny od Najświętszego Sakramentu, dziewicy

16:00  
17:00  

Piątek 16/06/2023

św. Benona, biskupa; św. Lutgardy, dziewicy; bł. Floridy Cevoli, dziewicy

16:00  
17:00  

Sobota 17/06/2023

Wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika; św. Aliny z Forest, męczennicy; św. Grzegorza Barbarigo, biskupa

16:00  
17:00  

Niedziela 18/06/2023 XI Niedziela Zwykła

św. Elżbiety z Schönau, dziewicy i zakonnicy

9:00  
11:00  
12:30  
17:00  

Poniedziałek 19/06/2023

św. Romualda z Camaldoli, opata; św. męczenników Gerwazego i Protazego; bł. Tomasza Woodhouse, męczennika

16:00  
17:00  

Wtorek 20/06/2023

bł. Benigny, dziewicy i męczennicy; św. Wincenty Gerozy, dziewicy; bł. Jana Gavana, kapłana i męczennika

16:00  
17:00  

Środa 21/06/2023

Wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika; Najświętszej Maryi Panny Opolskiej; Najświętszej Maryi Panny z Góry Iglicznej, Przyczyny naszej radości

16:00  
17:00  

Czwartek 22/06/2023

św. Paulina z Noli, biskupa; św. Jana Fishera, biskupa i Tomasza More – męczenników

16:00  
17:00  

Piątek 23/06/2023

św. Józefa Cafasso, kapłana

16:00  
17:00 śp. Wiesława Szymczyk

Sobota 24/06/2023

Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

16:00  
17:00  

Niedziela 25/06/2023 XII Niedziela Zwykła

bł. Doroty z Mątowów; św. Wilhelma z Vercelli, opata; Najświętszej Maryi Panny Gostyńskiej; bł. Marii Lhuilier, dziewicy i męczennicy

9:00  
11:00  
12:30  
17:00  

Poniedziałek 26/06/2023

św. męczenników Jana i Pawła; św. Josemar Escriv de Balaguer, kapłana; św. Zygmunta Gorazdowskiego, kapłana; bł. Andrzeja Jacka Longhin, biskupa

16:00  
17:00  

Wtorek 27/06/2023

św. Cyryla Aleksandryjskiego, biskupa i doktora Kościoła; Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy; św. Emmy z Gurk

16:00  
17:00  

Środa 28/06/2023

Wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika; bł. Jakuba z Ghaziru, kapłana

16:00  
17:00  

Czwartek 29/06/2023

Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła

16:00  
17:00  

Piątek 30/06/2023

św. Pierwszych Męczenników Świętego Kościoła Rzymskiego; św. Władysława; bł. Rajmunda Lull, męczennika; bł. Januarego Marii Sarnelli, kapłana

16:00  
17:00  

Sobota 01/07/2023

św. Ottona z Bambergu, biskupa; św. Teobalda z Provins, pustelnika

16:00  
17:00  

Niedziela 02/07/2023 XIII Niedziela Zwykła

Najświętszej Maryi Panny Tuchowskiej; św. Bernardyna Realino, kapłana; Najświętszej Maryi Panny Kodeńskiej Matki Jedności; Najświętszej Maryi Panny Licheńskiej

9:00  
11:00  
12:30  

Poniedziałek 03/07/2023

święto św. Tomasza Apostoła

16:00  
17:00  

Wtorek 04/07/2023

św. Elżbiety Portugalskiej, królowej; bł. Piotra Jerzego Frassatiego, tercjarza; bł. Marii od Ukrzyżowanego (Curcio), zakonnicy

16:00  
17:00  

Środa 05/07/2023

św. Marii Goretti, dziewicy i męczennicy; św. Antoniego Marii Zaccarii, kapłana i zakonnika; św. Atanazego z góry Athos, opata

16:00  
17:00  

Czwartek 06/07/2023

Wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy i zakonnicy; św. Dominiki, dziewicy i męczennicy

16:00  
17:00  

Piątek 07/07/2023

bł. Benedykta XI, papieża; św. męczenników Grzegorza Grassi biskupa, Herminii dziewicy i Towarzyszy; bł. Marii Romero Meneses, zakonnicy

16:00  
17:00  

Sobota 08/07/2023

Wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana; św. Eugeniusza III, papieża; św. Edgara Spokojnego, króla; św. Kiliana, biskupa i męczennika

16:00  
17:00  

Niedziela 09/07/2023 XIV Niedziela Zwykła

św. Weroniki Giuliani, dziewicy; św. męczenników Augustyna Zhao Rong i Leona Mangin, kapłanów i Towarzyszy; bł. Joanny Scopelli, zakonnicy; św. Jana z Kolonii kapłana, Jana z Osterwijk, Mikołaja Pick, Willada i Towarzyszy – męczenników z Gorkum

9:00  
11:00  
12:30  

Poniedziałek 10/07/2023

św. Antoniego Peczerskiego, opata; św. Jana Gwalberta, opata

16:00  
17:00  

Wtorek 11/07/2023

święto św. Benedykta z Nursji, opata, patrona Europy; św. Olgi Mądrej, księżnej

16:00  
17:00  

Środa 12/07/2023

Wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika

16:00  
17:00  

Czwartek 13/07/2023

Wspomnienie św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników; św. Klelii Barbieri, dziewicy

16:00  
17:00  

Piątek 14/07/2023

św. Kamila de Lellis, kapłana i zakonnika; św. Henryka II; bł. Jakuba de Voragine, biskupa; św. Franciszka Solano, kapłana; św. męczenników Jana Jones i Jana Wall, kapłanów; bł. Angeliny Marsciano, zakonnicy

16:00  
17:00  

Sobota 15/07/2023

Wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła; św. Włodzimierza I Wielkiego; św. Pompiliusza Marii Pirotti, kapłana

16:00  
17:00  

Niedziela 16/07/2023 XV Niedziela Zwykła

Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel; św. Marii Magdaleny Postel, dziewicy; św. dziewic i męczennic z Orange

9:00  
11:00  
12:30  

Poniedziałek 17/07/2023

św. Aleksego, wyznawcy; bł. dziewic i męczennic Teresy od św. Augustyna i Towarzyszki; bł. Pawła Piotra Gojdi, biskupa

16:00  
17:00  

Wtorek 18/07/2023

św. Szymona z Lipnicy, kapłana

16:00  
17:00  

Środa 19/07/2023

św. Makryny Młodszej; bł. Ludwiki z Sabaudii, zakonnicy; św. Symmacha, papieża

16:00  
17:00  

Czwartek 20/07/2023

Wspomnienie bł. Czesława, kapłana; św. Małgorzaty z Antiochii Pizydyjskiej, dziewicy i męczennicy; św. Torlaka Thorhallsson, biskupa

16:00  
17:00  

Piątek 21/07/2023

św. Wawrzyńca z Brindisi, kapłana i doktora Kościoła; św. Apolinarego, biskupa i męczennika

16:00  
17:00  

Sobota 22/07/2023

Wspomnienie św. Marii Magdaleny

16:00 ślub: Czerwonka – Kowalski
17:00  

Niedziela 23/07/2023 XVI Niedziela Zwykła

święto św. Brygidy Szwedzkiej, zakonnicy, patronki Europy; bł. Wasyla Hopko, biskupa; św. Jana Kasjana

9:00  
11:00  
12:30  

Poniedziałek 24/07/2023

Wspomnienie św. Kingi, dziewicy; św. Krystyny z Bolseny, dziewicy i męczennicy; bł. dziewic i męczennic Marii Pilar, Teresy i Marii Angeles; bł. Marii Mercedes Prat, dziewicy i męczennicy

16:00  
17:00  

Wtorek 25/07/2023

święto św. Jakuba Starszego, Apostoła; św. Krzysztofa, męczennika

16:00  
17:00  

Środa 26/07/2023

Wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny

16:00  
17:00  

Czwartek 27/07/2023

św. Innocentego I, papieża; bł. Marii Magdaleny Martinengo, dziewicy; bł. Tytusa Brandsma, kapłana i męczennika; św. Celestyna I, papieża

16:00  
17:00  

Piątek 28/07/2023

św. Wiktora I, papieża; św. Sarbeliusza Makhluf, kapłana; bł. Jana Soreth, kapłana; bł. Marii Teresy Kowalskiej, dziewicy i męczennicy

16:00  
17:00  

Sobota 29/07/2023

Wspomnienie św. Marty; św. Olafa II

16:00  
17:00  

Niedziela 30/07/2023 XVII Niedziela Zwykła

św. Piotra Chryzologa, biskupa i doktora Kościoła; bł. męczenników z zakonu bonifratrów: Brauliusza Marii Corres, Fryderyka Rubio – kapłanów i Towarzyszy

9:00  
11:00  
12:30  

Poniedziałek 31/07/2023

Wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, kapłana; bł. Zdzisławy Schelingowej, zakonnicy

16:00  
17:00  

Wtorek 01/08/2023

Wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguori, biskupa i doktora Kościoła; św. Etelwolda, biskupa

16:00  
17:00  

Środa 02/08/2023

św. Euzebiusza z Vorceli, biskupa; św. Piotra Juliana Eymard, kapłana; Najświętszej Maryi Panny Królowej Aniołów; bł. Joanny z Azy, matki św. Dominika; bł. Augusta Czartoryskiego, kapłana; bł. Piotra Faber (Favre), kapłana

16:00  
17:00  

Czwartek 03/08/2023

św. Lidii; bł. Augustyna Kazotić, biskupa

16:00  
17:00  

Piątek 04/08/2023

Wspomnienie św. Jana Marii Vianney’a, kapłana; św. Rajnera, biskupa

16:00  
17:00  

Sobota 05/08/2023

Najświętszej Maryi Panny Śnieżnej; św. Oswalda, króla i męczennika

16:00  
17:00  

Niedziela 06/08/2023 XVIII Niedziela Zwykła

święto Przemienienia Pańskiego; bł. Oktawiana, biskupa; św. Hormizdasa, papieża

9:00  
11:00  
12:30  

Poniedziałek 07/08/2023

św. Kajetana, kapłana; bł. Edmunda Bojanowskiego; bł. Agatanioła i Kasjana, kapłanów i męczenników; św. Alberta z Trapani, kapłana

16:00  
17:00  

Wtorek 08/08/2023

Wspomnienie św. Dominika Guzman, kapłana

16:00  
17:00  

Środa 09/08/2023

święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), dziewicy i męczennicy, patronki Europy; św. Ireny

16:00  
17:00  

Czwartek 10/08/2023

święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika; bł. Amadeusza Portugalskiego, zakonnika

16:00  
17:00  

Piątek 11/08/2023

Wspomnienie św. Klary, dziewicy; św. Zuzanny, dziewicy i męczennicy; Najświętszej Maryi Panny Świętolipskiej

16:00  
17:00  

Sobota 12/08/2023

św. Joanny Franciszki de Chantal, zakonnicy; bł. Innocentego XI, papieża; bł. Izydora Bakanji, męczennika; bł. Karola Leisnera, kapłana i męczennika

16:00 ślub: Marika i Paweł Wielgus
17:00  

Niedziela 13/08/2023 XIX Niedziela Zwykła

św. męczenników Poncjana papieża i Hipolita kapłana; św. Maksyma Wyznawcy; bł. Mare az Aviano, kapłana; bł. męczenników Filipa Munarriz kapłana i Towarzyszy; Najświętszej Maryi Panny Kalwaryjskiej

9:00  
11:00  
12:30  

Poniedziałek 14/08/2023

Wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbe, kapłana i męczennika; św. Meinarda, biskupa

16:00  
17:00  

Wtorek 15/08/2023

Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny; Najświętszej Maryi Panny z Rokitna; Matki Bożej Zwycięskiej; Najświętszej Maryi Panny z Kalwarii Pacławskiej; św. Tarsycjusza, męczennika

9:00  
11:00  
12:30  

Środa 16/08/2023

św. Stefana Węgierskiego; św. Rocha; bł. Marii Sagrario od św. Alojzego Gonzagi, dziewicy i męczennicy

16:00  
17:00  

Czwartek 17/08/2023

Wspomnienie św. Jacka, kapłana; św. Alipiusza i Posydiusza, biskupów; św. Klary z Montefalco, dziewicy; św. Joanny Delanoue, zakonnicy; bł. Augustyna Anioła Mazzinghi, kapłana

16:00  
17:00  

Piątek 18/08/2023

św. Heleny; bł. Sancji Szymkowiak, zakonnicy; św. Alberta Hurtado, kapłana; bł. kapłanów i męczenników z Rochefort

15:00 ślub: Paulina Czarnecka – Daniel Skierski
16:00  
17:00  

Sobota 19/08/2023

św. Jana Eudesa, kapłana; św. Bernarda Tolomei, opata; św. Gweryka, opata; św. Ludwika, biskupa

16:00  
17:00  

Niedziela 20/08/2023 XX Niedziela Zwykła

Wspomnienie św. Bernarda z Clairvaux, opata i doktora Kościoła; bł. Władysława Mączkowskiego, kapłana i męczennika

9:00  
11:00  
12:30  

Poniedziałek 21/08/2023

Wspomnienie św. Piusa X, papieża; bł. Brunona Zembola, zakonnika i męczennika

16:00  
17:00  

Wtorek 22/08/2023

Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej; św. męczenników Agatonika i Towarzyszy

16:00  
17:00  

Środa 23/08/2023

św. Róży z Limy, dziewicy; bł. Bernarda z Offidy, zakonnika; bł. Władysława Findysza, kapłana i męczennika

16:00  
17:00  

Czwartek 24/08/2023

święto św. Bartłomieja Apostoła; św. Emili de Vialar, dziewicy i zakonnicy

16:00  
17:00  

Piątek 25/08/2023

św. Józefa Kalasantego, kapłana; św. Ludwika IX; bł. Marii (Baourdy) od Jezusa Ukrzyżowanego (Małej Arabki), dziewicy

16:00  
17:00  

Sobota 26/08/2023

Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej; św. Joanny Elżbiety Bichier des Ages, dziewicy; św. Teresy od Jezusa Jornet e Ibars, dziewicy

16:00  
17:00  

Niedziela 27/08/2023 XXI Niedziela Zwykła

Wspomnienie św. Moniki

9:00  
11:00  
12:30  

Poniedziałek 28/08/2023

Wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła

16:00  
17:00  

Wtorek 29/08/2023

Wspomnienie Męczeństwa Świętego Jana Chrzciciela; bł. Beatrycze z Nazaretu, dziewicy; bł. Teresy Bracco, dziewicy i męczennicy

16:00  
17:00  

Środa 30/08/2023

św. Małgorzaty Ward, męczennicy; św. Gwaryna i Amadeusza, biskupów; bł. Junipera Serra, kapłana; Przebicia serca św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła

16:00  
17:00  

Czwartek 31/08/2023

św. Rajmunda Nonnat, kardynała; św. Józefa z Arymatei; św. Nikodema; św. Arystydesa Marcjanusa, męczennika; św. Jan z Riły, pustelnika; bł. Piotra Tarrs y Claret, kapłana

16:00  
17:00  

Piątek 01/09/2023

Wspomnienie bł. Bronisławy, dziewicy; św. Teresy Małgorzaty Redi od Najświętszego Serca Jezusa, dziewicy; Najświętszej Maryi Panny Królowej Pokoju; Jozuego, praojca

16:00  
17:00  

Sobota 02/09/2023

św. Wilhelma, biskupa; bł. męczenników Jana Franciszka Burt, Apolinarego Morel, Seweryna Girault oraz Towarzyszy; św. Beatrycze z Silvy, dziewicy

16:00  
17:00  

Niedziela 03/09/2023 XXII Niedziela Zwykła

Wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła; św. Marinusa, pustelnika

9:00  
11:00  
12:30  
17:00  

Poniedziałek 04/09/2023

św. Rozalii, dziewicy; bł. męczennic z Nowogródka – Marii Stelli i Towarzyszki; Najświętszej Maryi Panny Matki Pocieszenia; bł. Jana Karola M. Bernard du Cornillet, Jana Franciszka Bonnel de Pradal i Klaudiusza Ponse, kapłanów i męczenników; Mojżesza, proroka i prawodawcy

16:00  
17:00  

Wtorek 05/09/2023

św. Matki Teresy z Kalkuty, dziewicy i zakonnicy; św. Wiktoryna, męczennika

16:00  
17:00  

Środa 06/09/2023

św. Magnusa z Füssen

16:00  
17:00  

Czwartek 07/09/2023

św. Melchiora Grodzieckiego, kapłana i męczennika; bł. Ignacego Kłopotowskiego, kapłana

16:00  
17:00  

Piątek 08/09/2023

święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny; bł. Serafiny de Montefeltro; Najświętszej Maryi Panny Gietrzwałdzkiej; bł. Alana de la Roche, kapłana; bł. Fryderyka Ozanama

16:00  
17:00  

Sobota 09/09/2023

św. Piotra Klawera, kapłana; bł. Anieli Salawy, dziewicy; św. Piotra z Pbrac, kapłana; bł. Jakuba Laval, kapłana; bł. Marii Eutymi Üffing, dziewicy i zakonnicy

16:00  
17:00  

Niedziela 10/09/2023 XXIII Niedziela Zwykła

św. Pulcherii; bł. Ogleriusza, opata; bł. Franciszka Grate, zakonnika; św. Mikołaja z Tolentino, kapłana

9:00  
11:00  
12:30  
17:00  

Poniedziałek 11/09/2023

św. męczenników Prota i Hiacynta; św. Jana Gabriela Perboyre, kapłana i męczennika

16:00  
17:00  

Wtorek 12/09/2023

Najświętszej Maryi Panny Piekarskiej; św. Gwidona z Anderlecht; Najświętszego Imienia Maryi; Najświętszej Maryi Panny Rzeszowskiej; św. Piotra z Tarentaise, biskupa; bł. Marii od Jezusa, dziewicy

16:00  
17:00  

Środa 13/09/2023

Wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła

16:00  
17:00  

Czwartek 14/09/2023

święto Podwyższenia Krzyża Świętego; św. Alberta, biskupa

16:00  
17:00  

Piątek 15/09/2023

Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej; św. Katarzyny Genueńskiej

16:00  
17:00  

Sobota 16/09/2023

Wspomnienie św. męczenników Korneliusza papieża i Cypriana biskupa; św. Edyty, ksieni

16:00  
17:00  

Niedziela 17/09/2023 XXIV Niedziela Zwykła

św. Roberta Bellarmin, biskupa i doktora Kościoła; św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego, biskupa; św. Hildegardy z Bingen, dziewicy i doktora Kościoła; św. Jana Macas, zakonnika; stygmatów św. Franciszka z Asyżu; św. Piotra z Arbus, męczennika; św. Marcina z Finojosa, biskupa

9:00  
11:00  
12:30  
17:00  

Poniedziałek 18/09/2023

święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski

16:00  
17:00  

Wtorek 19/09/2023

św. Januarego, biskupa i męczennika; św. Franciszka Marii z Camporosso, zakonnika; św. Józefa z Kupertynu, kapłana; bł. Gerharda Hirschfelder, kapłana i męczennika; Najświętszej Maryi Panny z La Salette

16:00  
17:00  

Środa 20/09/2023

Wspomnienie św. męczenników Andrzeja Kim Tae-gon kapłana, Pawła Chong Ha-sang i Towarzyszy

16:00  
17:00  

Czwartek 21/09/2023

święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty

16:00  
17:00  

Piątek 22/09/2023

św. Maurycego i Towarzyszy, męczenników; bł. Bernardyny Marii Jabłońskiej, zakonnicy; św. Emmerana, męczennika; św. Ignacego z Santhia, kapłana; bł. Jana Marii od Krzyża Mendez, kapłana i męczennika; bł. Tomasza Sitjar, kapłana i Towarzyszy męczenników; bł. Dionizego Pamplona kapłana i Towarzyszy męczenników

16:00  
17:00  

Sobota 23/09/2023

Wspomnienie św. ojca Pio z Pietrelciny, kapłana; św. Linusa, papieża i męczennika

16:00  
17:00  

Niedziela 24/09/2023 XXV Niedziela Zwykła

św. Gerarda, biskupa i męczennika; bł. Kolumby Gabriel, zakonnicy; Znalezienia ciała św. Klary z Asyżu; św. Tekli, dziewicy i męczennicy; bł. Hermana Kaleki; bł. Antoniego Marcina Slomška, biskupa

9:00  
11:00  
12:30  
17:00  

Poniedziałek 25/09/2023

Wspomnienie św. Władysława z Gielniowa, kapłana; św. Kleofasa, ucznia Pańskiego

16:00  
17:00  

Wtorek 26/09/2023

św. męczenników Kosmy i Damiana; św. męczenników Wawrzyńca Ruiz i Towarzyszy; św. Elzeara i bł. Delfiny, małżonków; św. Ketyla, kapłana; św. Nila Młodszego, opata; bł. Kaspara Stanggassingera, kapłana; bł. Aureliusza z Vinalesa kapłana i Towarzyszy, męczenników; Najświętszej Maryi Panny Leśniańskiej

16:00  
17:00  

Środa 27/09/2023

Wspomnienie św. Wincentego a Paulo, kapłana

16:00  
17:00  

Czwartek 28/09/2023

Wspomnienie św. Wacława, męczennika; bł. Ferdynanda i Towarzyszy, męczenników

16:00  
17:00  

Piątek 29/09/2023

święto św. Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela

16:00  
17:00  

Sobota 30/09/2023

Wspomnienie św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła; św. Grzegorza Oświeciciela, biskupa

16:00  
17:00  

Niedziela 01/10/2023 XXVI Niedziela Zwykła

Wspomnienie św. Teresy Od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła; św. Remigiusza, biskupa; św. Romana Hymnografa, diakona

9:00  
11:00  
12:30  
17:00  

Poniedziałek 02/10/2023

Wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów

16:00  
17:00  

Wtorek 03/10/2023

św. Franciszka Borgiasza, kapłana; św. Chrodeganga, biskupa; bł. Kolumbana Józefa Marmion, kapłana

16:00  
17:00  

Środa 04/10/2023

Wspomnienie św. Franciszka z Asyżu

16:00  
17:00  

Czwartek 05/10/2023

Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy; bł. Rajmunda z Kapui, kapłana; bł. Alberta Marvelli; bł. Franciszka Ksawerego Seelos, kapłana; bł. Bartolo Longo

16:00  
17:00  

Piątek 06/10/2023

św. Brunona Kartuz, opata; bł. Jakuba Alojzego de San Vitores, kapłana i męczennika; św. Marii Franciszki od Pięciu Ran Pana Jezusa, dziewicy; bł. Innocentego z Berzo, kapłana

16:00  
17:00  

Sobota 07/10/2023

Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej; św. Justyny z Padwy, dziewicy i męczennicy

16:00  
17:00  

Niedziela 08/10/2023 XXVII Niedziela Zwykła

św. Pelagii, męczennicy

9:00  
11:00  
12:30  
17:00  

Poniedziałek 09/10/2023

Wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, biskupa; św. Cyryla Bertrama i Towarzyszy, męczenników; św. Ludwika Bertranda, kapłana; Abrahama, patriarchy

16:00  
17:00  

Wtorek 10/10/2023

św. męczenników Dionizego biskupa i Towarzyszy; św. Jana Leonardi, kapłana; bł. Marii Angeli Truszkowskiej, dziewicy; św. męczenników Daniela i Towarzyszy; św. Jana z Bridlington, kapłana; św. Tomasza z Villanova, biskupa; św. Paulina z Yorku, biskupa

16:00  
17:00  

Środa 11/10/2023

św. Aleksandra Sauli, biskupa; św. Jana XXIII, papieża; św. Brunona I Wielkiego z Kolonii, biskupa

16:00  
17:00  

Czwartek 12/10/2023

bł. Jana Beyzym, kapłana; św. Serafina z Montegranaro, zakonnika; św. Edwina

16:00  
17:00  

Piątek 13/10/2023

Wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana; bł. Aleksandry Marii da Costa, dziewicy; św. Teofila z Antiochii, biskupa

16:00  
17:00  

Sobota 14/10/2023

św. Kaliksta I, papieża i męczennika; św. Małgorzaty Marii Alacoque, dziewicy; bł. Radzyma Gaudentego, biskupa; św. Jana Ogilvie, kapłana i męczennika

16:00  
17:00  

Niedziela 15/10/2023 XXVIII Niedziela Zwykła

Wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła

9:00  
11:00  
12:30  
17:00  

Poniedziałek 16/10/2023

św. Jadwigi Śląskiej; św. Gerarda Majelli, zakonnika; św. Gawła (Gall), opata; bł. Józefa Jankowskiego, kapłana i męczennika

16:00  
17:00  

Wtorek 17/10/2023

Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika

16:00  
17:00  

Środa 18/10/2023

święto św. Łukasza Ewangelisty

16:00  
17:00  

Czwartek 19/10/2023

św. męczenników Jana de Brebeuf, Izaaka Jogues – kapłanów oraz Towarzyszy; św. Pawła od Krzyża, kapłana; bł. Jerzego Popiełuszko, kapłana i męczennika; św. Piotra z Alkantary, kapłana

16:00  
17:00  

Piątek 20/10/2023

Wspomnienie św. Jana Kantego, kapłana

16:00  
17:00  

Sobota 21/10/2023

Wspomnienie bł. Jakuba Strzemię, Biskupa; św. Urszuli, dziewicy i męczennicy; św. Kaspra del Bufalo, kapłana

16:00  
17:00  

Niedziela 22/10/2023 XXIX Niedziela Zwykła

Wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża; św. Donata, biskupa; bł. Tymoteusza Giaccardo, kapłana; św. Salome, uczennicy Pańskiej

9:00  
11:00  
12:30  
17:00  

Poniedziałek 23/10/2023

św. Jana Kapistrana, kapłana; św. Józefa Bilczewskiego, biskupa; św. Seweryna Boecjusza

16:00  
17:00  

Wtorek 24/10/2023

św. Antoniego Marii Claret, biskupa; bł. Jana Wojciecha Balickiego, kapłana; bł. Kontarda Ferrini; bł. Józefiny Leroux, dziewicy i męczennicy; św. Alojzego Guanella, kapłana

16:00  
17:00  

Środa 25/10/2023

św. męczenników Chryzanta i Darii; św. Bernarda Calvo, biskupa

16:00  
17:00  

Czwartek 26/10/2023

św. męczenników Lucjana i Marcjana; bł. Bonawentury z Potenzy, kapłana; bł. Celiny Borzęckiej, zakonnicy; św. Fulcjusza z Pawii, biskupa; św. Dymitra z Salonik, męczennika

16:00  
17:00  

Piątek 27/10/2023

św. męczenników Sabiny, Wincentego i Chrestyny; św. Frumencjusza, biskupa

16:00  
17:00  

Sobota 28/10/2023

święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

16:00  
17:00  

Niedziela 29/10/2023 XXX Niedziela Zwykła

św. Felicjana, męczennika; bł. Michała Rua, kapłana

9:00  
11:00  
12:30  
17:00  

Poniedziałek 30/10/2023

bł. Benwenuty Bojani; bł. Dominika Collins, zakonnika i męczennika

16:00  
17:00  

Wtorek 31/10/2023

św. Alfonsa Rodriguez, zakonnika; bł. Anioła z Acri, kapłana; św. Wolfganga, biskupa

16:00  
17:00  

Środa 01/11/2023

Uroczystość Wszystkich Świętych

9:00  
11:00  
12:30  
17:00 śp. Wiesława Szymczyk

Czwartek 02/11/2023

Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych; św. Malachiasza, biskupa

16:00  
17:00  

Piątek 03/11/2023

św. Huberta, biskupa; bł. Ruperta Mayera, kapłana; św. Marcina de Porres, zakonnika

16:00  
17:00  

Sobota 04/11/2023

Wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa

16:00  
17:00  

Niedziela 05/11/2023 XXXI Niedziela Zwykła

św. Geralda, biskupa; św. Elżbiety i Zachariasza, rodziców św. Jana Chrzciciela; bł. Franciszki Amboise, zakonnicy

9:00  
11:00  
12:30  
17:00  

Poniedziałek 06/11/2023

bł. Józefy Naval Girbes, dziewicy; św. Kalinika, męczennika; bł. Krystyny; bł. męczenników japońskich Alfonsa Navarrete, kapłana i Towarzyszy; św. Leonarda z Limoges, pustelnika

16:00  
17:00  

Wtorek 07/11/2023

św. Willibrorda, biskupa; bł. Łucji a Septifonte, dziewicy; bł. Heleny Enselmini, dziewicy; bł. Franciszka od Jezusa, Marii, Józefa, Palau y Quer, kapłana; św. zakonników Izraela, Waltera i Teobalda; św. Engelberta, biskupa i męczennika

16:00  
17:00  

Środa 08/11/2023

bł. Elżbiety od Trójcy Przenajświętszej, dziewicy; bł. Jana Duns Szkota, kapłana; św. Godfryda z Amiens, biskupa; św. Adeodata I, papieża; św. Czterech Koronowanych, męczenników

16:00  
17:00  

Czwartek 09/11/2023

święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej; bł. Joanny z Signy

16:00  
17:00  

Piątek 10/11/2023

Wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła; św. Andrzeja Avellino, kapłana

16:00  
17:00  

Sobota 11/11/2023

Wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa; Św. Niepodległości; św. Jana Jałmużnika, biskupa; bł. Alicji Kotowskiej, dziewicy i męczennicy; św. Wiktorii, dziewicy i męczennicy

9:00  
11:00  
12:30  
17:00  

Niedziela 12/11/2023 XXXII Niedziela Zwykła

Wspomnienie św. Jozafata Kuncewicza, biskupa i męczennika; św. Teodora Studyta, opata

9:00  
11:00  
12:30  
17:00  

Poniedziałek 13/11/2023

św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polskich; św. Mikołaja I Wielki, papieża; bł. Wincentego Eugeniusza Bosiłkow, biskupa i męczennika

16:00  
17:00  

Wtorek 14/11/2023

bł. Marii Luizy Merkert, dziewicy; św. Wawrzyńca z Dublina, biskupa; św. Mikołaja Tavelić, męczennika; św. Józefa Pignatelli, kapłana; bł. Jana Liccio, kapłana

16:00  
17:00  

Środa 15/11/2023

św. Alberta Wielkiego, biskupa i doktora Kościoła; św. Leopolda III; św. Dydaka z Alcali, zakonnika; bł. Magdaleny Morano, dziewicy

16:00  
17:00  

Czwartek 16/11/2023

św. Małgorzaty Szkockiej; św. Gertrudy, dziewicy; Rocznica Poświęcenia Bazylik Apostołów Piotra i Pawła; Najświętszej Maryi Panny Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia; św. Agnieszki z Asyżu, dziewicy; św. męczenników i kapłanów Rocha Gonzalez, Alfonsa Rodriguez i Jana del Castillo

16:00  
17:00  

Piątek 17/11/2023

Wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej; św. Grzegorza Cudotwórcy, biskupa; św. Grzegorza z Tours, biskupa

16:00  
17:00  

Sobota 18/11/2023

Wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy; św. Odo z Cluny, opata

16:00  
17:00  

Niedziela 19/11/2023 XXXIII Niedziela Zwykła

Wspomnienie św. Salomei, dziewicy; św. Mechtyldy z Hackeborn, dziewicy

9:00  
11:00  
12:30  
17:00  

Poniedziałek 20/11/2023

Wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, kapłana; św. Feliksa Valois, kapłana; bł. dziewic i męczennic Anieli od św. Józefa i Towarzyszki

16:00  
17:00  

Wtorek 21/11/2023

Wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny; św. Gelazego I, papieża

16:00  
17:00  

Środa 22/11/2023

Wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy; bł. męczenników ormiańskich Salwatora Lilli, kapłana i Towarzyszy

16:00  
17:00  

Czwartek 23/11/2023

św. Klemensa I, papieża i męczennika; św. Kolumbana, opata; bł. Michała Augustyna Pro, kapłana i męczennika

16:00  
17:00  

Piątek 24/11/2023

św. męczenników Andrzeja Dung-Lac, kapłana, i Towarzyszy; św. Protazego, biskupa; św. dziewic i męczennic Flory i Marii z Kordoby; bł. Marii Anny Sala, dziewicy

16:00  
17:00  

Sobota 25/11/2023

bł. Marii od Pana Jezusa Dobrego Pasterza, dziewicy; św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy; bł. małżonków Alojzego i Marii Quattrocchi; bł. Elżbiety Dobrej, dziewicy

16:00  
17:00  

Niedziela 26/11/2023 XXXIV Niedziela Zwykła – Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

św. Leonarda z Porto Maurizio, kapłana; św. Sylwestera Gozzolini, opata; św. Jana Berchmans, zakonnika; bł. Poncjusza, opata; św. Konrada z Konstancji, biskupa; bł. Jakuba Alberione, kapłana

9:00  
11:00  
12:30  
17:00  

Poniedziałek 27/11/2023

św. Wirgiliusza z Irlandii, biskupa; bł. Małgorzaty Sabaudzkiej, zakonnicy; św. Franciszka Antoniego Fasani, kapłana; bł. Bernardyna z Fossa, kapłana

16:00  
17:00  

Wtorek 28/11/2023

św. Stefana Młodszego, męczennika; św. Jakuba z Marchii, kapłana; bł. Jakuba Thomsona, kapłana i męczennika

16:00  
17:00  

Środa 29/11/2023

bł. Marii Klementyny Anuarita Nengapeta, dziewicy i męczennicy; bł. męczenników Dionizego i Redempta; św. Saturnina, biskupa

16:00  
17:00  

Czwartek 30/11/2023

święto św. Andrzeja, apostoła

16:00  
17:00  

Piątek 01/12/2023

św. męczenników jezuickich Edmunda Campion, kapłana i Towarzyszy; św. Eligiusza, biskupa

16:00  
17:00  

Sobota 02/12/2023

bł. Rafała Chylińskiego, kapłana; bł. Jana Rusbroch, kapłana; bł. Karola de Foucauld, kapłana; św. Blanki Kastylijskiej; bł. Marii Anieli Astorch, dziewicy

16:00  
17:00  

Niedziela 03/12/2023 I Niedziela Adwentu

Wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, kapłana

9:00  
11:00  
12:30  
17:00  

Poniedziałek 04/12/2023

św. Barbary, dziewicy i męczennicy; św. Jana Damasceńskiego, kapłana i doktora Kościoła; bł. Archanioła Canetoli, kapłana; bł. Piotra ze Sieny, tercjarza; bł. Adolfa Kolpinga, kapłana; św. Jana Calabri, kapłana

6:00  
16:00  
17:00  

Wtorek 05/12/2023

św. Saby Jerozolimskiego, kapłana; bł. Filipa Rinaldi, kapłana; bł. Narcyza Putz, kapłana i męczennika

6:00  
16:00  
17:00  

Środa 06/12/2023

św. Mikołaja, biskupa

6:00  
16:00  
17:00  

Czwartek 07/12/2023

Wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła; św. Marii Józefy Rossello, dziewicy

6:00  
16:00  
17:00  

Piątek 08/12/2023

Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny; św. Romaryka, opata

6:00  
16:00  
17:00  

Sobota 09/12/2023

św. Leokadii, dziewicy i męczennicy; św. Juana Diego; św. Piotra Fourier, kapłana

6:00  
16:00  
17:00  

Niedziela 10/12/2023 II Niedziela Adwentu

św. Grzegorza III, papieża; Najświętszej Maryi Panny Loretańskiej

9:00  
11:00  
12:30  
17:00  

Poniedziałek 11/12/2023

św. Damazego I, papieża; bł. Dawida, mnicha; św. Marii Maravillas od Jezusa, dziewicy; św. Wicelina, biskupa

6:00  
16:00  
17:00  

Wtorek 12/12/2023

Najświętszej Maryi Panny z Guadalupe; św. Finiana, opata; bł. Hartmanna, biskupa

6:00  
16:00  
17:00  

Środa 13/12/2023

Wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennica; św. Odylii (Otylii), opatki

6:00  
16:00  
17:00  

Czwartek 14/12/2023

Wspomnienie św. Jana Od Krzyża, kapłana i doktora Kościoła; św. Wenancjusza Fortunata, biskupa

6:00  
16:00  
17:00  

Piątek 15/12/2023

bł. Jana Karola Steeb, kapłana; św. Marii Crocifissa, dziewicy

6:00  
16:00  
17:00  

Sobota 16/12/2023

św. Adelajdy, cesarzowej; bł. Marii od Aniołów, dziewicy; bł. Sebastiana Maggi, kapłana

6:00  
16:00  
17:00  

Niedziela 17/12/2023 III Niedziela Adwentu

św. Łazarza, biskupa; św. Jana z Mathy, kapłana; św. Józefa Manyanet y Vives, kapłana

9:00  
11:00  
12:30  
17:00  

Poniedziałek 18/12/2023

św. Auksencjusza, biskupa; św. męczenników Pawła Mi, Piotra Doung-Lac i Piotra Truat

6:00  
16:00  
17:00  

Wtorek 19/12/2023

św. Anastazego I, papieża; bł. Urbana V, papieża

6:00  
16:00  
17:00  

Środa 20/12/2023

św. Makarego i Eugeniusza, kapłanów; św. Dominika z Silos, opata

6:00  
16:00  
17:00  

Czwartek 21/12/2023

św. Piotra Kanizjusza, kapłana i doktora Kościoła; bł. Piotra Friedhofen, zakonnika

6:00  
16:00  
17:00  

Piątek 22/12/2023

św. Franciszki Ksawery Cabrini, dziewicy i zakonnicy

6:00  
16:00  
17:00  

Sobota 23/12/2023

św. Serwulusa; św. Marii Małgorzaty d’Youville

6:00  
16:00  
17:00  

Niedziela 24/12/2023 IV Niedziela Adwentu

Adama i Ewy; Wigilia Bożego Narodzenia

9:00  
11:00  
12:30  
17:00  

Poniedziałek 25/12/2023

Boże Narodzenie; św. Anastazji; św. Piotra Nolasco, kapłana

16:00  
17:00  

Wtorek 26/12/2023

święto św. Szczepana, diakona i pierwszego męczennika

16:00  
17:00  

Środa 27/12/2023

święto św. Jana, Apostoła i Ewangelisty

16:00  
17:00  

Czwartek 28/12/2023

święto św. Młodzianków, męczenników

16:00  
17:00  

Piątek 29/12/2023

św. Tomasza Becketa-Biskupa i Męczennika

16:00  
17:00  

Sobota 30/12/2023

św. Egwina, biskupa

16:00  
17:00  

Niedziela 31/12/2023 II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

św. Katarzyny Laboure, dziewicy i zakonnicy; św. Sylwestera I, papieża

9:00  
11:00  
12:30  
17:00