1. Pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. We czwartek adoracja od 23.00 do północy. W piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja po mszy św. o godz. 17.00
  2. 6 sierpnia Święto Przemienienia Pańskiego. Zapraszamy na msze św. o godz. 16.00 i 17.00.
  3. W sobotę ósmego sierpnia po mszy o 17.00 w sobotę zbiórka ministrancka.
  4. Narzeczeni przygotowujący się do sakramentu małżeństwa mają możliwość skorzystania z poradni rodzinnej. Rozpoczynamy też wstępne zapisy na kurs nauk przedmałżeńskich, który rozpocznie się we wrześniu w naszej parafii.
  5. Podejmujemy próbę zorganizowania dorocznej pielgrzymki do Zabawy oraz w tym roku, gdy obchodziliśmy stulecie urodzin Karola Wojtyły chcielibyśmy wydłużyć pielgrzymkę o Kalwarię Zebrzydowską, Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie i Wadowice. Proszę o zgłaszanie chętnych.
  6. Zapisujemy również na przygotowanie do I Komunii świętej i bierzmowania na rok 2021. Proszę o zgłaszanie do mnie bądź po mszach, bądź drogą elektroniczną.
  7. Intencje mszalne można zamawiać po każdej mszy św. Zapraszam do zakrystii bądź kancelarii.
  8. Prasa wyłożona przy wejściu do kościoła jest do wzięcia za darmo. Jeśli mamy z kim podzielić się gazetami, możemy wziąć dla innych.
  9. W minionym tygodniu przez sakrament chrztu przyjęliśmy do Kościoła Julianę Izabelę Kłapeć. Do Pana odeszła śp. Janina Stajszczak

Parafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Snopkowie

ul. Kościelna 3, 21-002 Snopków

Telefon:
604 988 929

Adres e-mail:
kancelaria@karolinakozkowna.pl mircomat1@gmail.com

Kancelaria parafialna:

Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać po każdej Mszy świętej oraz telefonicznie z Księdzem proboszczem.