1. W najbliższy czwartek obchodzić będziemy uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej – Boże Ciało. Msze św. jak w niedzielę. Procesja dokoła kościoła do czterech kapliczek po mszy . o godz. 12.30. Prosimy o przyozdobienie kapliczek.
  2. Poświęcenia pól. Dziś o godz. 14:00 Marysin. Zaczynamy od skrzyżowania ulic Szarugi i Karminowej. Z modlitwą poświęcenia przejdziemy procesyjnie do ulicy Turkusowej, gdzie będzie odprawiona msza św. Za tydzień Snopków. Msza w kościele o 12:30, następnie wyruszymy w kierunku ronda, następnie wrócimy do kościoła. 13 go Natalin. Zaczynamy o 14:00procesyjnie od skrzyżowania Ziemskiej i Gwieździstej. Msza św. na zakończenie obrzędu.
  3. Dziś ostatnia niedziela miesiąca. Czas dzielenia się słodyczą i świętością. Rozdajemy Boże Krówki – cukierki z cytatami świętych. Zbieramy przy tej okazji ofiary na działalność Fundacji pod Damaszkiem. Informujemy jednocześnie, działa Przystań Wsparcia Życia Rodzinnego. Można umawiać się na spotkania z psychologiem lub prawnikiem w sprawach wsparcia życia rodzinnego.
  4. Fundacja pod Damaszkiem zaprasza do wspólnego pielgrzymowania. Trasa krajowa – Dolny Śląsk i kotlina Jeleniogórska (26.06.2021 – 01.07.2021), Medjugorie 12-20 lipca, Jeziora Alpejskie 23 – 30 lipca samolot z Lublina), Fatima (22.08 – 28.08.2021), Grecja, Meksyk (październik), Albania (lipiec) i Jordania (listopad). Informacje o pielgrzymkach, zapisy i programy przy stoisku z Bożymi Krówkami.
  5. Katecheza dorosłych. Przy świeczniku w przedsionku kościoła modlitewniki oraz „wszystko o ….”. dot. Św. Jana Pawła II, św. Józefa i kard. Wyszyńskiego.
  6. Jest dostępna kawa i herbata misyjna za dowolną ofiarą. Cena na skrzynce oznacza kwotę, jaką jesteśmy zobowiązani zapłacić dostawcy. Z tej kwoty 20 % przekazuje on na cele misyjne Fundacji pod Damaszkiem.
  7. W tym tygodniu I piątek i I sobota miesiąca. W piątek rano wizyty u chorych, w sobotę po mszy o 17 tej modlitwa różańcowa.
  8. „W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych prosimy o podpisywanie się pod obywatelskim projektem ustawy „StopLGBT”. . Projekt ustawy ma zapobiec rozprzestrzenianiu się tej ideologii w Polsce.
  9. Bierzmowanie w naszej parafii odbędzie się 21 czerwca na mszy św. o godz. 17:00. Ks. Biskup odprawi wówczas mszę św. w intencji dzieci i młodzieży z racji zakończenia roku szkolnego i katechetycznego.

Parafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Snopkowie

ul. Kościelna 3, 21-002 Snopków

Telefon:
604 988 929

Adres e-mail:
kancelaria@karolinakozkowna.pl mircomat1@gmail.com

Kancelaria parafialna:

Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać po każdej Mszy świętej oraz telefonicznie z Księdzem proboszczem.