1. Przez cały miesiąc listopad różaniec za zmarłych poleconych w wypominkach o godz. 16:30. Dodatkowo niedzielę o godz. 10:00.
  2. We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu z rozważaniem męki pańskiej od godziny 23 do północy.
  3. Bardzo proszę aby osoby mające sprzątać kościół zgłaszały się wcześniej do mnie, celem ustalenia dnia i godziny sprzątania
  4. Wraz z Fundacją pod Damaszkiem serdecznie zapraszam na wspólne rekolekcje adwentowe w Medjugorje. Pielgrzymka z naukami rekolekcyjnymi planowana jest w dniach od 13 do 20 grudnia. Zapraszam również do wspólnego pielgrzymowania do Matki Bożej z Guadalupe. Pielgrzymka do Meksyku planowana jest w dniach od 14 lutego do 1 marca. Pielgrzymki są dostępne dla wszystkich.
  5. Przed kościołem dostępna jest kawa i herbata misyjna. Mamy już także mniejsze paczki oraz kawę mieloną. Bóg zapłać wszystkim wspierającym w ten sposób Stypendium Misyjne Fundacji pod Damaszkiem.
  6. W związku z Apelem Przewodniczącego KEP abpa Gądeckiego w przedsionku kościoła wystawiona jest puszka do której można składać ofiary, jakie będą wpłacone na Caritas w związku z jej działaniami na rzecz migrantów. Obok puszki jest w wersji papierowej apel abpa, który możemy zabrać ze sobą. Nie zapominajmy jednak, że naszym obowiązkiem jest modlitwa i moralne wsparcie dla obrońców naszych granic, dzięki służbie których możemy bezpiecznie modlić się, pracować i prowadzić codzienne życie.
  7. Przez cały miesiąc listopad możemy zdobywać odpusty za zmarłych. Aby uzyskać odpust zupełny, powinniśmy być w stanie łaski uświęcającej, modlić się w intencjach Ojca Świętego, przystąpić do komunii świętej oraz wyrzec się przywiązania do jakiegokolwiek grzechu, także lekkiego.

Parafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Snopkowie

ul. Kościelna 3, 21-002 Snopków

Telefon:
604 988 929

Adres e-mail:
kancelaria@karolinakozkowna.pl mircomat1@gmail.com

Kancelaria parafialna:

Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać po każdej Mszy świętej oraz telefonicznie z Księdzem proboszczem.