1. Raz jeszcze składam podziękowania za wszystkie spotkania i ofiary składane z tytułu kolędy. Instalacja fotowoltaiczna jest gotowa do podłączenia, co ma nastąpić na dniach. Co więcej, złożone ofiary pozwoliły na zwiększenie jej mocy i poczynienie przygotowań do założenia systemu anty oblodzeniowego pod remontowane schody oraz obejście kościoła. Raz jeszcze za wszelką życzliwość, modlitwę i ofiary materialne Bóg zapłać!
 2. Dziś na mszy św. o godz. 12:30 śpiewać będą panie z KGW w Marysinie i Natalinie.
 3. Dziś i w kolejną niedzielę dodatkowa sza św. o godz. 17:00. Serdecznie zapraszam.
 4. W środę uroczystość Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Za dowolną ofiarą możemy nabyć gromnice przy świeczniku wotywnym. Msze św. 2 lutego o 16:00, 17:00 i dodatkowa o 18:00.
 5. We czwartek wspomnienie św. Błażeja – patrona chorujących na gardło. Błogosławieństwo świecami na mszach o 16:00 i 17:00.
 6. We czwartek Godzina Święta od 23:00 do północy. Adoracja Najświętszego Sakramentu z rozważaniem męki Pańskiej.
 7. W piątek i sobotę pierwszy piątek i sobota miesiąca. W piątek od ósmej rano wizyty u chorych. Proszę o potwierdzenie wizyt u chorych. Zwłaszcza proszę o potwierdzenie tych osób, gdzie rozmawialiśmy o wizytach pierwszopiątkowych w czasie kolędy. Spowiedź od 15:30 do 17:00. O 17:00 msza św. z nauką dla kandydatów do bierzmowania. Po mszy św. nabożeństwo pierwszopiątkowe oraz kwadrans na spotkanie z kandydatami do bierzmowania.
 8. W sobotę adoracja oraz modlitwy z racji I soboty o 16:30, po mszy św. o 17:00 różaniec.
 9. Przy świeczniku wotywnym najnowszy numer Gościa Niedzielnego oraz broszury „Wszystko o…”. Za dowolną ofiarą.
 10. Z racji ostatniej niedzieli miesiąca rozdajemy Boże Krówki i zbieramy ofiary na działalność statutową Fundacji pod Damaszkiem.
 11. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty. Wszakże od 2 lutego zniknie już nasz stroik i wracamy do przyozdabiania kościoła jak w okresie zwykłym.
 12. 27 stycznia zmarł śp. Józef Kosacki. Pogrzeb odbędzie się w najbliższą sobotę. Msza św. w naszym kościele o godz. 10:00, po mszy przejazd na cmentarz w Jastkowie.
 13. W najbliższym tygodniu życzenia urodzinowe przyjmują: Sylwester Królik, Tadeusz Lis, Aneta Suska, Sayouri Drabiszewska, Halina Miąc, Ewelina Kowalska, Tomasz Michalski, Maria Szadkowska, Celina Szpryngiel, Mariusz Turek, Oliwia Drozd, Magdalena Olszak, Rafał Prażmo, Iga Bednarek, Wacława Suska, Joanna Szatkowska, Sławomir Szczepaniak, Wojciech Wajler, Julia Godula, Anna Turek, Tomasz Jabłoński. Swoją rocznicę ślubu obchodzą pp. Natalia i Łukasz Kozłowscy.

Parafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Snopkowie

ul. Kościelna 3, 21-002 Snopków

Telefon:
604 988 929

Adres e-mail:
kancelaria@karolinakozkowna.pl mircomat1@gmail.com

Kancelaria parafialna:

Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać po każdej Mszy świętej oraz telefonicznie z Księdzem proboszczem.