1. Za tydzień ostatnia niedziela miesiąca. Rozdawać Będziemy Boże Krówki zbierając ofiary na działalność Fundacji pod Damaszkiem.
  Dziękujemy również za przekazywanie 1% podatków na działalność Fundacji. Numer KRS leży przy świeczniku przy wyjściu z kościoła.

 2. We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu z rozważaniem Męki Pańskiej od 23:00 do północy.

 3. 2 marca wypada Środa Popielcowa. Tym dniem rozpoczniemy też nasze rekolekcje wielkopostne. Szczegóły podane zostaną w następną niedzielę.

 4. W połowie marca planowana jest zbiórka elektrośmieci. Szczegóły podamy w kolejne niedziele.

 5. 25 lutego Msza św. o godz. 17:00 z katechezą na temat świętości życia. Zapraszamy w sposób szczególny młodzież przygotowującą się do bierzmowania.

 6. Zapraszamy do zgłaszania się pary planujące zawrzeć małżeństwo w bieżącym roku na kurs przedmałżeński. Kurs rozpocznie się w marcu. Szczegóły podane zostaną w najbliższą niedzielę.

 7. Przed kościołem dostępna kawa i herbata misyjna. Bóg zapłać
  za wspieranie w ten sposób stypendium misyjnego naszej Fundacji.

 8. W ramach Dzieła Pielgrzymkowego zapraszamy na pielgrzymki do Medjugorie połączoną ze zwiedzaniem Chorwacji, Norwegii oraz Libanu – śladami św. Charbela.

 9. Przy wyjściu z kościoła jest nowy numer Gościa Niedzielnego oraz książki „Wszystko o Świętej Rodzinie” i „o namaszczeniu chorych”. Do nabycia za dowolną ofiarą.

 10. W najbliższym czasie życzenia urodzinowe przyjmują: Czarnecka Zofia, Jabłoński Jacek, Dzido Przemysław, Kassin-Lenik Marcel, Kieszko Dariusz, Kosacka Lena, Kostyła Jakub, Kozanecka Zofia, Macieszczuk Bożena, Poleszak Katarzyna, Poleszak Slawomir, Smoliński Alan.

 11. Swoją rocznicę ślubu obchodzą Państwo Wojciech i Edyta Grygliccy.

Parafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Snopkowie

ul. Kościelna 3, 21-002 Snopków

Telefon:
604 988 929

Adres e-mail:
kancelaria@karolinakozkowna.pl mircomat1@gmail.com

Kancelaria parafialna:

Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać po każdej Mszy świętej oraz telefonicznie z Księdzem proboszczem.