1. Dziś niedziela Miłosierdzia Bożego. Pamiętajmy o przesłaniu, jakie Jezus daje aby ratować dusze grzeszników. W Kościołach Wschodnich dzień Wielkanocy. Pamiętajmy o modlitwie za tych, którzy nie mogą w pokoju świętować i módlmy się o dar pokoju.
  2. Dziś także ostatnia niedziela miesiąca. Rozdajemy Boże Krówki – cukierki z cytatami świętych zbierając ofiary do puszki na działalność Fundacji pod Damaszkiem, która otoczyła opieką czworo ukraińskich dzieci uczących się w Polsce finansując pobyt w internacie oraz ich wyżywienie. Na ten cel wystawiona jest również do licytacji Jubileuszowa Biblia. Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie.
  3. Przy wyjściu z Kościoła najnowszy numer Gościa Niedzielnego oraz publikacje „wszystko o…”. Przed kościołem kawa i herbata
  4. We czwartek Godzina Święta od 23:00 – do północy. Będzie otwarty kościoła na adorację i rozważanie męki Pańskiej.
  5. Bierzmowanie w tym roku zaplanowane jest na 10 czerwca na godz. 17:00. Pierwsza Komunia św. dzieci na 8 maja godz. 12:30. Rocznica pierwszej Komunii świętej 15 maja godz. 12:30.
  6. Zgodnie z kalendarzem liturgicznym archidiecezji lubelskiej obchody liturgiczne św. Marka w poniedziałek, św. Wojciecha – Patrona Polski we wtorek.
  7. We wtorek konferencja 6 dla narzeczonych o godz. 19:00.
  8. Zapraszamy na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w lipcu. Programy i informacje szczegółowe u mnie.
  9. W najbliższym czasie życzenia urodzinowe przyjmują: Mateusz Karkosza, Barbara Szymczyk, Dawid Olszewski, Maciej Sierżęga, Aleksandra Smolińska, Natalia Tarkowska, Celina Wężyk, Monika Kuwałek, Paweł Kuzioła, Grzegorz Szczepański. Swoje rocznice ślubu obchodzą: Sławomir i Joanna Weskida, Andrzej i Agnieszka Gutek, Wojciech i Magdalena Ogrodnik, Radosław i Aneta Karpińscy, Teresa i Witold Skiba.

Parafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Snopkowie

ul. Kościelna 3, 21-002 Snopków

Telefon:
604 988 929

Adres e-mail:
kancelaria@karolinakozkowna.pl mircomat1@gmail.com

Kancelaria parafialna:

Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać po każdej Mszy świętej oraz telefonicznie z Księdzem proboszczem.