1. Za tydzień z racji zbliżającego się wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców po każdej mszy św. błogosławieństwo pojazdów i kierowców.
  2. Lubelska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę wraca do tradycyjnej formy pielgrzymowania i wyruszy w tym roku 3 sierpnia. Zapisy trwają do 25 lipca
  3. Przy świeczniku wotywnym także najnowszy numer Gościa Niedzielnego oraz publikacje „Wszystko o…”
  4. Przed kościołem kawa i herbata misyjna. Serdecznie zapraszamy.
  5. Zostały ostatnie cztery miejsca na pielgrzymkę do Fatimy 15 -22 sierpnia. Zainteresowanych serdecznie zapraszam do kontaktu.
  6. W najbliższym czasie życzenia urodzinowe przyjmują: Kamil Sikora, Paweł Adamek, Anna Kulczycka, Sabina Tarnowska, Joanna Żywicka, Julia Godula, Paweł Godula, Lidia Kropiewnicka, Anna Świderska, Sebastian Kuwałek, Anna Mirosław, Barbara Podstawka, Paweł Turek, Michał Frankiewicz, Jeremi Makowski, Anna Rola, Anna Banaszek, Sylwia Jabłońska, Jakub Kasiczak, Marcin Kasiczak, Ewelina Jabłońska, Jacek Smoliński. Swoje rocznice ślubu obchodzą: Jacek i Agnieszka Jabłońscy, Piotr i Beata Nakonieczny, Przemysław i Małgorzata Kalinowscy, Krzysztof i Monika Wiater, Piotr i Zofia Ignaciuk, Andrezj i Marta Królik, Andrezj i Anna Drozd, Krzysztof i Renata Krupa, Karol i Anna Ozdoba, Marian i Wiesława Misztal, Wojciech i Katarzyna Wajler, Grzegorz i Monika Miącz.

Parafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Snopkowie

ul. Kościelna 3, 21-002 Snopków

Telefon:
604 988 929

Adres e-mail:
kancelaria@karolinakozkowna.pl mircomat1@gmail.com

Kancelaria parafialna:

Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać po każdej Mszy świętej oraz telefonicznie z Księdzem proboszczem.