1. Dziś druga niedziela miesiąca. Bóg zapłać za ofiary na cele inwestycyjne parafii.
  2. Jutro Uroczystość Wniebowzięcia najświętszej Maryi Panny. Msze św. o 9:00, 11:00 i 12:30. Poświęcenia ziół, kwiatów oraz wieńców dożynkowych.
  3. Jutro wyruszamy na pielgrzymkę do Fatimy. Kto chciałby zamówić msze św. może to zrobić jeszcze dziś. W czasie mojego urlopu w sprawach parafialnych proszę o kontakt telefoniczny. Będzie zastępował nie o. Waldemar, ale w miarę możliwości postaram się również być pod telefonem.
  4. Zwolniły się dwa miejsca na listopadowy wyjazd do Iranu. Zainteresowanych, którzy chcieliby z nami pojechać proszę o osobisty kontakt.
  5. Przy wyjściu z kościoła najnowszy numer Gościa Niedzielnego.
  6. Dziękuję wszystkim, którzy wsparli inicjatywę ustawodawczą ,,W obronie chrześcijan”. Swój podpis można złożyć jeszcze dzisiaj przy wyjściu z kościoła. „Zakłócanie lub przerwanie nabożeństwa, profanacja miejsc lub symboli religijnych – takie zachowania mają być traktowane jako przestępstwo.
  7. 22 sierpnia w ośrodku zdrowia w Jastkowie w godz. 10 – 18 komputerowe badanie wzroku. Szczegóły w gablocie na plakacie.
  8. Sołtys Marysina Magdalena Olszak zaprasza mieszkańców na zebranie sołeckie dnia 19 sierpnia. Pierwszy termin o godz. 18:00, drugi o 18:30. Miejsce Tessa przy ul. Ziemskiej. Tematem, będzie uchwalenie budżetu sołeckiego na przyszły rok i sprawy bieżące.
  9. W najbliższym czasie życzenia urodzinowe przyjmują: Bartłomiej Gontarz, Konstanty Gorajski, Marian Gorajski, Jakub Gozdek, Katarzyna Grądek, Maria Prażmo, Halina Kawecka, Sławomir Wdowiak, Emilia Reszka, Mirosław Tobiasz, Magdalena Obara. Swoje rocznice ślubu obchodzą: Patryk i Aneta Mamcarz, Krzysztof i Anita Kwiatkowscy, Marek i Agnieszka Czerwonka, Paweł i Anna Mirosław, Krzysztof i Agnieszka Pastusiak, Mariusz i Agnieszka Smolińscy, Paweł i Sylwia Jabłońscy.

Parafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Snopkowie

ul. Kościelna 3, 21-002 Snopków

Telefon:
604 988 929

Adres e-mail:
kancelaria@karolinakozkowna.pl mircomat1@gmail.com

Kancelaria parafialna:

Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać po każdej Mszy świętej oraz telefonicznie z Księdzem proboszczem.