1. Dziś ostatnia niedziela miesiąca. Czas dzielenia się słodycz i świętością. Fundacja pod Damaszkiem zaprasza do częstowania się Bożymi Krówkami – cukierkami ze złotymi myślami świętych. Kto chce, może przy tej okazji złożyć ofiarę na kwiaty do naszego kościoła.
  2. Składam jednocześnie Bóg zapłać za dotychczas składane ofiary. Dziękuję za ofiary na kwiaty i sprzątanie kościoła parafianom ze Snopkowa od ronda w stronę Jakubowic i ul. Turkusowej z Marysina. Proszę parafian ze Snopkowa zamieszkałych przy drodze wojewódzkiej o kontynuowanie posługi sprzątania kościoła.
  3. Za tydzień nastąpi jednorazowa zmiana układu mszy św. w niedzielę. Msza w. z godz. 11:00 zostanie odprawiona o godz. 10:00 z racji transmisji jaką TVP w Lublinie przeprowadzi z naszego kościoła.
  4. We czwartek Godzina Święta od 23:00 do północy adoracja Najświętszego Sakramentu z rozważaniem Męki Pańskiej.
  5. Od soboty zaczynamy miesiąc październik. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 16:30.
  6. W najbliższą sobotę pierwsza sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu po mszy. św. o godz. 17:00, czyli około 17:40.
  7. W niedzielę za tydzień spotkanie dla rodziców i dzieci pierwszokomunijnych po mszy św. o godz. 12:30. Po mszy o 12:30 zmiana tajemnic różańcowych i dziesiątek różańca.
  8. Przed kościołem kawa i herbata misyjna. Przy wyjściu najnowszy numer Gościa Niedzielnego.
  9. Przy świeczniku wotywnym wyłożone są programy pielgrzymek do Ziemi Świętej i do Północnych Włoch. Zapisy i informacje u mnie oraz u pań z Fundacji.
  10. W najbliższym czasie życzenia urodzinowe przyjmują: Krzysztof Olszak, Justyna Jakubiec, Kamil Miącz, Wiesław Ochal, Leszek Smoliński, Bogdan Struzik, Antoni Hanc, Agnieszka Jurkowska – Chocyk, Michał Kamala, Weronika Kropiewnicka, Tomasz Pałkowski, Aleksandra Szymczyk, Tobiasz Deneka, Renata Majewska, Piotr Multan, Jan Chybowski, Joanna Grądek, Kinga Lorek. Swoją rocznicę ślubu obchodzą: Edward i Honorata Smolińscy, Tomasz i Iwona Jaworscy.

Parafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Snopkowie

ul. Kościelna 3, 21-002 Snopków

Telefon:
604 988 929

Adres e-mail:
kancelaria@karolinakozkowna.pl mircomat1@gmail.com

Kancelaria parafialna:

Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać po każdej Mszy świętej oraz telefonicznie z Księdzem proboszczem.