1. W najbliższy piątek przypada Narodowe Święto Niepodległości. Jest to święto państwowe, ale bardzo bliskie sercu wierzącego człowieka. Zapraszamy więc do wspólnej modlitwy za Ojczyznę. Msze św. będą u nas w kościele w porządku niedzielnym.
  2. KGW Snopków z okazji Narodowego  Dnia Niepodległości zaprasza  11 listopada o godz. 12:00  po mszy świętej  całe rodziny na wspólne uczczenie tego święta. Dzieci zachęcamy, aby  zrobiły flagi  albo kotyliony a dorosłych o przyniesienie zniczy w kolorze czerwonym. Złóżmy razem hołd wdzięczności tym, co za Ojczyznę życie oddali.
  3. Przez cały miesiąc listopad zapraszamy codziennie na nabożeństwo różańcowe za zmarłych o 16:30 a dodatkowo w niedzielę po mszy św. o 9:00.
  4. Wyłożone są kartki wypominkowe na których wypisujemy imiona naszych bliskich zmarłych, których chcemy w listopadzie polecić naszej wspólnej modlitwie różańcowej. Proszę o wpisywanie na kartkach preferowanej daty, kiedy będzie odczytana nasza kartka a w przypadku niedzieli także „rano” czy „wieczorem”.
  5. Bardzo proszę o składanie wypełnionych kartek w zakrystii lub osobiście do księdza.
  6. Przed kościołem jest kawa i herbata misyjna, a przy wyjściu z kościoła najnowszy numer Gościa Niedzielnego.
  7. We najbliższy czwartek nie będzie nabożeństwa „Godzina Święta”. Na adorację Najświętszego Sakramentu z rozważaniem Męki Pańskiej zapraszamy we czwartek 17 listopada.
  8. W najbliższym czasie życzenia urodzinowe przyjmują: Sławomir Kowalski, Grzegorz Widomski, Agnieszka Czerwonka, Iga Mucha, Igor Drozd, Magdalena Goździuk, Karol Kassin – Lenik, Agnieszka Frankiewicz, Jakub Ikwanty, Leon Józefczuk, Rafał Biesak, Barbara Jabłońska, Tomasz Komorowski, Wiesław Łukasiewicz, Łukasz Marzycki.

Parafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Snopkowie

ul. Kościelna 3, 21-002 Snopków

Telefon:
604 988 929

Adres e-mail:
kancelaria@karolinakozkowna.pl mircomat1@gmail.com

Kancelaria parafialna:

Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać po każdej Mszy świętej oraz telefonicznie z Księdzem proboszczem.