1. Składam serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy przyjmowali księży po kolędzie. Dziękuję za szczególnie życzliwą atmosferę spotkań, wspólną modlitwę i złożone ofiary. Jeśliby jeszcze ktoś chciał zaprosić z wizytą duszpasterską, można to zgłosić do proboszcza. Wizyta wówczas odbędzie się w poniedziałek lub wtorek po feriach. (30 – 31 stycznia)
  2. Dziś na mszy św. o godz. 11:00 nowo wybrana Rada Parafialna złoży przysięgę rozpoczynając swoją kadencję. Już teraz proszę o spotkanie Rady w niedzielę 29 stycznia po mszy św. o godz. 17:00.
  3. Zmarł nasz parafianin Zbigniew Kmicic. Pogrzeb odbędzie się w najbliższy piątek, w Lublinie na cmentarzu przy ul. Lipowej.
  4. Przez okres ferii nie będzie nabożeństwa „Godzina Święta”. Na najbliższą adorację w Godzinie Świętej zapraszamy w pierwszy czwartek lutego.
  5. Fundacja pod Damaszkiem zaprasza na wspólne pielgrzymowanie w tym roku. Szczegóły oferty na bieżąco będą aktualizowane na stronie Parafii i Fundacji.
  6. Mamy wolną intencję na czwartek oraz wiele wolnych intencji na kolejne dni i miesiące roku. Możemy też przyjąć na mszę św. gregoriańską.
  7. W najbliższym czasie życzenia urodzinowe przyjmują: Karolina Borzemska, Robert Duma, Mirosława Pyra, Angelika Szymczyk, Apolonia Deneka, Jan Kozieł, Janina Gontarz, Ernest Kuwałek, Agnieszka Mazur, Mariusz Mrozik, Wojciech Poleszak, Angelika Smolińska, Marek Świderski, Adam Górski, Henryk Łakota, Adrian Bożemski, Kajetan Frankiewicz.

Parafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Snopkowie

ul. Kościelna 3, 21-002 Snopków

Telefon:
604 988 929

Adres e-mail:
kancelaria@karolinakozkowna.pl mircomat1@gmail.com

Kancelaria parafialna:

Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać po każdej Mszy świętej oraz telefonicznie z Księdzem proboszczem.