1. Dziś druga niedziela miesiąca. Taca na cele inwestycyjne Parafii. W tym tygodniu rozpoczynamy remont salek na poddaszu kościoła.
  2. Jutro, w poniedziałek o godz. 19:00 rozpoczynamy cykl konferencji przedmałżeńskich w ramach przygotowania do sakramentu małżeństwa. Wstęp wolny.
  3. W sobotę 18 lutego po mszy św. o godz. 16:00 nabożeństwo ku czci naszej Patronki bł. Karoliny.
  4. Przy wyjściu z Kościoła najnowszy numer Gościa Niedzielnego.
  5. Fundacja pod Damaszkiem zwraca się z prośbą o przekazanie 1,5 % podatku w ramach rocznego rozliczenia PIT.
  6. Zapraszamy na wspólne pielgrzymowanie. Za tydzień w niedzielę po mszy św. o godz. 12:30 spotkanie wszystkich zainteresowanych tegoroczną ofertą pielgrzymkową. Już dziś przy wyjściu z kościoła możemy pobrać program na lipcową pielgrzymkę do Francji (Lourdes, La Salette, Ars, Tours)
  7. Za tydzień w niedzielę gościć będziemy ojca Rafała Makowskiego, zakonnika z Podola. Wygłosi Słowo Boże za po mszach będzie zbierał ofiary do puszki na pomoc dla swoich parafian.
  8. Ksiądz Arcybiskup Stanisław Budzik podjął decyzję o zorganizowaniu w Archidiecezji Lubelskiej zbiórki na rzecz osób poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii. Zbiórka do puszek na ten cel odbywa się dziś we wszystkich kościołach Archidiecezji. Puszka wystawiona przy wyjściu z kościoła.
  9. W najbliższym czasie życzenia urodzinowe przyjmują: Piotr Jakubczyk, Lidia Sikora, Jan Suski, Gabriel Szczepaniak, Paweł Szczepaniak, Józef Szymczyk, Lena Kołtunik, Katarzyna Kusyk, Anita Kwiatkowska, Katarzyna Sapała, Małgorzata Wróblewska Tylus, Józef Maj, Dorota Synderkiewicz, Paweł Goździuk, Wiesława Próchniak, Piotr Sapała, Halina Szyszkowska, Kacper Woźniak, Agnieszka Banaszek, Halina Bojarska, Karolina Ciesielska, Izabela Marzec, Julia Pietrzak, Mirosław Karpiński, Liliana Podstawka. Swoje rocznice ślubu obchodzą: Emilia i Tomasz Reszka, Agnieszka i Tomasz Zawolscy, Anna i Wojciech Biesak.

Parafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Snopkowie

ul. Kościelna 3, 21-002 Snopków

Telefon:
604 988 929

Adres e-mail:
kancelaria@karolinakozkowna.pl mircomat1@gmail.com

Kancelaria parafialna:

Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać po każdej Mszy świętej oraz telefonicznie z Księdzem proboszczem.