1. Dziś kończymy nasze rekolekcje Wielkopostne. Ofiary składane na tacę są przeznaczone do dyspozycji ojca rekolekcjonisty.
 2. Nabożeństwa Wielkiego Postu odprawiane będą – Gorzkie Żale w niedziele o godz. 16.30. Drogi krzyżowe – piątki o 17:30.
 3. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Piątek nabożeństwo ku czci NSPJ po mszy św. o 16:00. Wizyty u chorych od 8:00. W sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu o 16:30, różaniec po mszy św. o 17:00.
 4. Młodzież przygotowująca się do bierzmowania spotyka się na mszy św. w piątek o godz. 17:00 i uczestniczy w Drodze krzyżowej. Po mszy i Drodze Krzyżowej krótkie spotkanie dla kandydatów.
 5. Za tydzień z racji I niedzieli miesiąca zmiana tajemnic Żywego Różańca po mszy św. o 11:00
 6. W minioną niedzielę Ojciec Rafał zbierający ofiary na pomoc dla Ukrainy zebrał 3762 zł. Za ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
 7. Jutro o 19:00 kolejna konferencja przedmałżeńska. Ze względu na trwające prace w salkach na górze konferencja odbędzie się w kościele.
 8. W najbliższy czwartek Godzina Święta. Adoracja z rozważaniem Męki Pańskiej od 23:00 do północy.
 9. Przy wyjściu z kościoła najnowszy numer Gościa Niedzielnego.
 10. Przy wyjściu z kościoła wyłożone są programy zaplanowanych pielgrzymek w tym roku: Italia, Ziemia Święta, Lourdes, Fatima, i inne. Serdecznie zapraszamy.
 11. Dziś po mszy św. o 17:00 spotkanie Rady parafialnej.
 12. Dziś ostatnia niedziela miesiąca. Po mszach św. rozdajemy przed kościołem Boże Krówki zbierając ofiary, za które zakupimy kwiaty do Grobu Pańskiego.
 13. Fundacja pod Damaszkiem zwraca się z prośbą o przekazanie 1,5 % podatku w ramach rozliczenia PIT. Broszury z numerem KRS wyłożone są przy wyjściu z kościoła.
 14. W najbliższym czasie życzenia urodzinowe przyjmują: Bartosz Chołota, Eugeniusz Józefczuk, Sławomir Poleszak, Tomasz Gawłowski, Katarzyna Poleszak, Małgorzata Tylżanowska, Patrycja Duchalska, Zofia Kostyła, Piotr Przeworski, Kazimierz Janczewski, Daria Jaroszuk, Anetta Kuwałek, Iwona Poleszak, Anna Biszczanik, Paweł Czech, Jakub Kamiński, Ewa Kotowska, Katarzyna Krawczyńska, Aleksandra Filipek, Maksymilian Mamcarz, Weronika Rogowska, Edyta Bochenek, Michał Czech, Helena Gorajska, Łukasz Makowski, Gabriela Misztal, Piotr Rożen, Kazimierz Sanecki.

Parafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Snopkowie

ul. Kościelna 3, 21-002 Snopków

Telefon:
604 988 929

Adres e-mail:
kancelaria@karolinakozkowna.pl mircomat1@gmail.com

Kancelaria parafialna:

Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać po każdej Mszy świętej oraz telefonicznie z Księdzem proboszczem.