1. Dziś Trzecia niedziela Adwentu. Wchodzimy w okres bezpośredniego przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. O czym zatem powinniśmy pamiętać?
 2. Nie zostawiajmy spowiedzi na ostatnią chwilę.
 3. Dla tych, którzy jeszcze nie uczestniczyli w rekolekcjach, tradycyjnie już w naszej Parafii Rekolekcje Last Minute piątek, sobota godz. 17:00, niedziela wigilijna do południa.
 4. Są jeszcze świece Caritas. Świeca mała (Caritas oczekuje za nią 10 PLN), Kule, (Caritas oczekuje 25 PLN)
 5. Trwa roznoszenie opłatków. Została jeszcze część ulic w Marysinie. Bardzo dziękuję za pomoc i ofiary na remont dachu kościoła.
 6. Tydzień temu zebraliśmy na tacę inwestycyjną 3648 PLN. Ponadto złożono darowiznę indywidualną 700 PLN oraz 100 PLN na ten cel. Bóg zapłać także za ofiarę 500 zł na Akademię Prawdy, Dobra i Piękna im. Św. Ojca Pio.
 7. Przed kościołem Kawa Misyjna.
 8. Przy wyjściu z Kościoła najnowszy numer Gościa Niedzielnego oraz dwie części publikacji o Żołnierzach Niezłomnych.
 9. We czwartek Godzina Święta od 23:00 do północy.
 10. Za tydzień w Wigilię Bożego Narodzenia msze święte tylko 9:00, 11:00 i 12:30. Z przyczyn oczywistych nie będzie mszy św. o 17:00. Od 13:30 nie będzie już możliwości pobrania opłatków czy świec wigilijnych.
 11. Msza św. w Wigilię o godz. 9:00 tradycyjnie już jako msza św. zbiorowa za tych, których braknie przy wigilijnym stole. Żywych i zmarłych. 31 grudnia zaś msza św. zbiorowa z intencjami dziękczynnymi i przebłagalnymi. Mamy wolne intencje mszy św. także na najbliższy tydzień. Od stycznia możemy przyjmować na msze św. gregoriańskie. Możemy też przyjąć dodatkowe intencje na Pasterkę oraz Święta.
 12. Do soboty włącznie roraty o 6:00 rano. Dziękuję wszystkim paniom, które włączyły się w przygotowanie ciast dla dzieci.
 13. Porządek mszy św. we święta: Pasterka o północy, Boże Narodzenie w ciągu dnia porządek niedzielny, św. Szczepana 9:00, 11:00, 12:30. Św. Jana godz. 16:00 i 17:00 msze św. z poświęceniem i rozdaniem wina.
 14. Wizyta duszpasterska od 28 grudnia. Tego dnia zaczniemy kolędowanie od Snopkowa Północnego (od skrzyżowania w stronę Jastkowa.) 29 – 30 Natalin. Szczegóły będą na stronie Internetowej. Jest też możliwość indywidualnego umówienia się na kolędę. Zwłaszcza tam, gdzie jest poświęcenie nowego domu czy mieszkania oraz jeśli mamy do omówienia kwestie wymagające dłuższego czasu.
 15. Zapraszamy do zaangażowania w Dzieło Pielgrzymkowe Fundacji. Z korzyścią własną orz dla Parafii. Programy sukcesywnie będą wystawiane przy świeczniku wotywnym.
 16. W najbliższym czasie życzenia urodzinowe przyjmują: Miłosz Gawłowski, Edyta Gryglicka, Dominika Przychodzeń, Krzysztof Kuzioła, Barbara Sagan, Kamil Szczepaniak, Marian Misztal, Ewa Szczepaniak, emski, Hubert Bożemski, Jolanta Michalska, Monika Namięta, Adam Plewa, Tomasz Reszka, Robert Kania, Karolina Świderska, Maja Bednarczyk, Dagmara Golec Przekora, Dawid Weskida, Michał Widomski. Swoją rocznicę ślubu obchodzą Józef i Danuta Kucharzyk.

Parafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Snopkowie

ul. Kościelna 3, 21-002 Snopków

Telefon:
604 988 929

Adres e-mail:
kancelaria@karolinakozkowna.pl mircomat1@gmail.com

Kancelaria parafialna:

Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać po każdej Mszy świętej oraz telefonicznie z Księdzem proboszczem.