1. Zakończyła się planowa część wizyty duszpasterskiej. Wyrażam ogromną wdzięczność za wspólną modlitwę i życzliwe spotkania. Najbliższy tydzień wizyty w ramach kolędy w tych rodzinach, które życzą sobie odwiedzin kapłana, a z różnych względów nie udało się nam spotkać w terminach planowych. Zapraszam więc do umawiania spotkań wszystkich, którzy chcą jeszcze przeżyć wizytę duszpasterską w tym roku. Frekwencja po kolędzie była na poziomie 85%
  2. Dziś po mszy św. o 17:00 spotkanie Rady Parafialnej. Będzie to spotkanie opłatkowe.
  3. We czwartek Godzina Święta od 23:00 do północy.
  4. Przy wyjściu z Kościoła najnowszy numer Gościa Niedzielnego, przed kościołem.
  5. Spotkanie wszystkich zainteresowanych pielgrzymkami dziś, w siedzibie Fundacji przy ul. Wyczółkowskiego w Lublinie o godz. 14:00.
  6. Scholka spotyka się w sobotę o 12:00. Klub Szachowy w tą sobotę przerwa na ferie, natomiast w drugi tygodniu ferii planujemy Turniej z nagrodami. We czwartek 15:15 zapraszamy do SP w Snopkowie na inaugurację Koła Bokserskiego.
  7. W najbliższym tygodniu życzenia urodzinowe przyjmują: Adrian Bożemski, Barbara Fornal, Kajetan Frankiewicz, Sławomir Szatkowski, Agnieszka Świderska, Amelia Witkowska, Karol Ciuraj, Małgorzata Drabiszewska, Paweł Gorajski, Aleksander Kropiewnicki, Andrzej Bojarski, Jerzy Kapica, Paulina Łakota, Andrzej Podstawka, Andrzej Rysak, Anna Czech, Julia Florek, Dorota Gąska, Emilia Górska, Ewa Grzywaczewska, Agnieszka Kostera, Andrzej Krzyżanowski, Zuzanna Pniowska, Marek Podstawka, Veronika Rejak, Ksawery Ciesielski, Piotr Kubik, Stanisław Michalak, Anna Poleszak, Jan Arent, Natalia Dudek, Mateusz Jabłoński, Jan Korczak, Waldemar Korol, Konrad Ochal, Patryk Szczepaniak, Damian Szczepański, Piotr Szczepański. Swoje rocznice ślubu obchodzą: Tomasz i Katarzyna Krawczyńscy, Paweł i Patrycja Kuzioła.

Parafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Snopkowie

ul. Kościelna 3, 21-002 Snopków

Telefon:
604 988 929

Adres e-mail:
kancelaria@karolinakozkowna.pl mircomat1@gmail.com

Kancelaria parafialna:

Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać po każdej Mszy świętej oraz telefonicznie z Księdzem proboszczem.