OGŁOSZENIA PARAFIALNE 27 września 2020 XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Dziś na dodatkowej mszy o godz. 17.00 rocznica Pierwszej Komunii dzieci z naszej parafii.
 2. We wtorek święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Msze św. o 16.00 i 17.00.
 3. We czwartek zaczyna się miesiąc październik – miesiąc modlitwy różańcowej. W naszym kościele różaniec będzie odmawiany będzie codziennie o godz. 16.30. Również w niedzielę. W październiku dodatkowe msze św. w niedzielę o godz. 17.00 18 i 25-ego, czyli Msza o Miłość i Msza o poszanowanie świętości życia. Nabożeństwo o 16.30 da możliwość udziału tym, którzy będą na mszy św. o 16.00, jak i tym, którzy po różańcu zechcą zostać na mszę o godz. 17.00.
 4. We czwartek czuwanie z adoracją i rozważaniem Męki Pańskiej od 23.00 do północy. W piątek pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od 15.30 do 16.00 oraz w czasie nabożeństwa różańcowego. W sobotę różaniec również tym razem o 16.30 (bez wystawienia) zaś po mszy 15 minutowa adoracja Najświętszego Sakramentu.
 5. W pierwszy piątek miesiąca wizyty u chorych.
 6. 22 października Trybunał Konstytucyjny wyda orzeczenie na temat tzw. przesłanki eugenicznej do aborcji. Proszę o modlitwę za Sędziów Trybunału, aby ich orzeczenie przyczyniło się do umocnienia cywilizacji życia i ocaliło wiele ludzkich istnień. Proszę również o udostępnianie wydarzenia, które jest na fanpage parafialnym
 7. Rozpoczęliśmy Kurs Nauk Przedmałżeńskich Odbywały się będą we czwartki. Tematyka i harmonogram na stronie internetowej Parafii. Wstęp wolny. Można dołączyć na każdym etapie kursu. Jeśli będzie brakować jakichś spotkań, będzie można je uzupełnić w kolejnej edycji, po Nowym Roku.
 8. Dziś ostatnia niedziela miesiąca. Czas dzielenia się słodyczą i świętością. Po mszach rozdajemy Boże Krówki zbierając ofiary na działalność statutową Fundacji pod Damaszkiem. Za ofiary składam serdeczne Bóg zapłać
 9. Pierwsze spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w piątek. Zapraszam na mszę pierwszopiątkową o 17.00 i spotkanie bezpośrednio po mszy.
 10. Jeśli ktoś chciałby zamówić mszę św. może to uczynić po mszy lub przez telefon, bądź Internet.
 11. 3 października odbędzie się sprzątanie Snopkowa. Zbiórka chętnych o 10.00 na parkingu przed Kościołem. Uczestnicy dostaną rękawice i worki. W akcji wezmą udział m.in. harcerze i zuchy.