1. Jutro uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze św. 9:00, 11:00, 12:30, 17:00. Po każdej mszy rozdawać będziemy różańce z drzewa oliwkowego, jakie otrzymaliśmy z Betlejem. Każdy, kto bierze różaniec zobowiązuje się do modlitwy za chrześcijan w Ziemi Świętej. Będzie można także materialnie wesprzeć tamtejszych chrześcijan.
 2. W maju codziennie nabożeństwa ku czci Matki Bożej o 16:30. Po nabożeństwie adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do osobistej modlitwy.
 3. W najbliższy czwartek zakończenie cyklu katechez dla narzeczonych. Kolejny cykl rozpoczniemy tydzień później. Już można zapisywać się. Przyjmujemy także osoby z poza parafii i pary, które biorą ślub w innych kościołach.
 4. We czwartek od 23:00 do północy adoracja Najświętszego Sakramentu z rozważaniem Męki Pańskiej.
 5. W najbliższym tygodniu wypada pierwszy piątek miesiąca. Rano wizyty
  u chorych. Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i adoracja Najświętszego Sakramentu po nabożeństwie majowym. Spowiedź od 15:30 do 16:00 oraz od 16:30 do ostatniego penitenta.
 6. W sobotę Uroczystość św. Stanisława ze Szczepanowa, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski. Msza św. z uroczystości o godz. 15:00 i 16:00. Msza z godz. 17:00 będzie mszą niedzielną.
 7. W sobotę również spowiedź dzieci pierwszokomunijnych. W niedzielę za tydzień na mszy o godz. 12:30 I Komunia św. dzieci z naszej Parafii. Stąd też prosimy, aby o tej godzinie przestrzeń w kościele pozostawić dla dzieci, ich rodziców oraz rodziny, która ma zamówioną mszę św. Wszyscy pozostali będą mogli uczestniczyć w tej mszy św. na zewnątrz kościoła.
 8. Taca za tydzień przeznaczona na cele inwestycyjne parafii.
 9. Przy wyjściu z kościoła dostępna jest kawa misyjna.
 10. Są wolne intencje na miesiąc czerwiec. Możemy przyjąć również na msze św. gregoriańskie.

Parafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Snopkowie

ul. Kościelna 3, 21-002 Snopków

Telefon:
604 988 929

Adres e-mail:
kancelaria@karolinakozkowna.pl mircomat1@gmail.com

Kancelaria parafialna:

Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać po każdej Mszy świętej oraz telefonicznie z Księdzem proboszczem.