1. Dziś na mszy św. o godz. 12:30 dzieci z klasy III przystąpią po raz pierwszy do Komunii św. Prosimy całą wspólnotę parafialną o modlitwę w ich intencji oraz ich rodzin, aby przeżywając w pełni uczestnictwo w Eucharystii, żyli miłością Chrystusa, Który pozostał z nami w Sakramencie Ołtarza. Na mszy św. pierwszokomunijnej prosimy o pozostawienie przestrzeni wewnątrz kościoła dla dzieci i ich rodziców. Msze św. od poniedziałku do piątku o 17.00 będziemy przeżywać wraz z dziećmi i ich rodzinami jako tzw. „Biały Tydzień”. W poniedziałek będzie dzień dziękczynienia za rodziców, we wtorek za nauczycieli i wychowawców, we środę za darczyńców (dzień poświęcenia pamiątek), we czwartek jako dzień misyjny. W piątek modlić się będziemy w intencjach własnych dzieci.
  2. W miesiącu maju codziennie o godz. 16:30 nabożeństwo ku czci Matki Bożej.
  3. W najbliższy czwartek rozpoczęcie nowego cyklu katechez dla narzeczonych. Przyjmujemy także osoby z poza parafii i pary, które biorą ślub w innych kościołach.
  4. We czwartek od 23:00 do północy adoracja Najświętszego Sakramentu z rozważaniem Męki Pańskiej.
  5. Zapraszamy na wspólne pielgrzymowanie z Fundacją od Damaszkiem. Otrzymaliśmy już z Biura propozycje pielgrzymkowe na najbliższe wakacje. Pośród nich Fatima, Medjugorie oraz bardziej wypoczynkowo Albania. Programy można znaleźć na stronie Parafii i Fundacji a wersji drukowanej przy wyjściu z Kościoła.
  6. Przy wyjściu z kościoła dostępna jest kawa misyjna.
  7. Są wolne intencje na miesiąc czerwiec. Możemy przyjąć również na msze św. gregoriańskie.
  8. W minionym tygodniu zmarli: śp. Albina Olszewska – pogrzeb we środę o 14:00 oraz śp. Wiesław Łucjan, pogrzeb również we środę o godz. 10:00. Oba pogrzeby msza żałobna w naszym kościele, pochówek w Jastkowie.

Parafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Snopkowie

ul. Kościelna 3, 21-002 Snopków

Telefon:
604 988 929

Adres e-mail:
kancelaria@karolinakozkowna.pl mircomat1@gmail.com

Kancelaria parafialna:

Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać po każdej Mszy świętej oraz telefonicznie z Księdzem proboszczem.