1. Spotkanie popielgrzymkowe uczestników pielgrzymki do Fatimy odbędzie się za tydzień, 12 września po mszy św. o godz. 12.30.
 2. Modlitewne rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego dziś na mszy św. o godz. 12.30.
 3. W związku trwającym Narodowym Spisem Powszechnym 2021 GMINA JASTKÓW INFORMUJE, iż dyżury rachmistrzów spisowych w budynku Urzędu Gminy Jastków będą prowadzone we wszystkie dni pracy Urzędu w miesiącu wrześniu w godz. od 800 do 1530. Ponadto rachmistrze będą dyżurować w następujących punktach: – w Marysinie podczas festynu rodzinnego na boisku sportowym  w dniu dzisiejszym  w godz. od 1400 do 17:00, – w Snopkowie  w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w niedzielę 12 września w godz. od 9:30 do 14:00, oraz w Domu Parafialnym przy kościele w Dąbrowicy w niedzielę 19 września w godz. od 8:30  14:00. Przypominamy, że do spisu konieczne jest podanie peseli wszystkich osób zamieszkujących spisywane mieszkanie, w tym również dzieci.
 4. Prosimy o zgłaszanie dzieci i młodzieży, którzy chcą rozpocząć przygotowanie do sakramentów Eucharystii i Bierzmowania. Dzieci i młodzież, które uczęszczają do SP w Snopkowie będą zapisywały się u katechetów. Pozostałych zapraszam do zapisów w kancelarii lub przez Internet
 5. Prosimy o zgłaszanie się par, które chciałby wziąć udział w kursie przedmałżeńskim w naszej parafii, ponieważ wkrótce rozpoczniemy kolejną jego edycję.
 6. We czwartek adoracja z rozważaniem męki Pańskiej od 23:00 do północy.
 7. Przy świeczniku wotywnym mamy nowy numer publikacji formacyjnych. Tym razem „Wszystko o różańcu”. Publikacje możemy brać za dowolną ofiarą. Jako parafia ponosimy koszty 3 zł za sztukę. Są też dostępne gazety „Miłujcie się”. Są one do zabrania i rozdania za darmo. Można również zaopatrzyć się w Kawę Misyjną wspierając Stypendium Misyjne Fundacji. Nasza Stypendystka Eldine wkrótce rozpocznie trzeci semestr, a co za tym idzie przekażemy kolejną kwotę na jej kształcenie opłacając naukę na uczelni w Nairobi.
 8. Możemy zamawiać msze św. indywidualne i gregoriańskie.
 9. Ojciec Waldemar zaprasza na wspólny wyjazd i wypoczynek w Pieninach. Szczegóły dostępne przy wyjściu z kościoła.
 10. We środę 8 września 2021 święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. o 16:00, 16:30 i 17:00.
 11. W sobotę 11 września o godz. 18:00 konferencja przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych mających w najbliższych tygodniach dzieci do chrztu.
 12. KGW Marysieńki, Sołtys i Radna zapraszają na VI festyn rodzinny Poznaj Sąsiada w Marysinie. Dziś już od godz. 14 czeka moc atrakcji dla małych i dużych, występy naszych rodzimych gwiazd, darmowy punkt konsultacji lekarza rodzinnego, pediatry i rehabilitanta, konkursy, rozgrywki szachowe, strefa gastronomii KGW oraz spis powszechny- trzeba mieć przy sobie nr pesel oraz wieczorna potańcówka.
 13. Już w najbliższą sobotę 11 września nasze Koło Gospodyń Wiejskich w Snopkowie będzie obchodziło swoje 3 urodziny. Z tej okazji zapraszamy wszystkich na wielki festyn, który rozpocznie się o godz. 14-tej na boisku w parku. Przewidujemy wiele atrakcji i niespodzianek dla małych i dużych.

Parafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Snopkowie

ul. Kościelna 3, 21-002 Snopków

Telefon:
604 988 929

Adres e-mail:
kancelaria@karolinakozkowna.pl mircomat1@gmail.com

Kancelaria parafialna:

Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać po każdej Mszy świętej oraz telefonicznie z Księdzem proboszczem.