1. Dziś w godzinach od 10 – 12 KGW NATALKI z Natalina prowadzić  będzie  kiermasz stroików i kart świątecznych. Serdecznie zapraszamy.
 2. Przy obrazie Pana Jezusa Miłosiernego są ostatnie świece Caritas na wigilijny stół.
 3. Przy świeczniku wotywnym jest za dowolną ofiarą najnowszy numer Gościa Niedzielnego oraz literatura religijna. Jako Parafia za gazety odprowadzamy 6 zł od sztuki, za książeczki „wszystko o…” po 3 zł od sztuki.
 4. Przed kościołem możemy nabyć kawę i herbatę misyjną (z nowej dostawy) wspierając Stypendium Misyjne Fundacji pod Damaszkiem.
 5. Trwa roznoszenie opłatków. Potrzebujemy pomocy przy roznoszeniu opłatków w części Snopkowa za Osiedlem w stronę Przytoczna. Kto nie otrzymał do tej pory opłatka, może nabyć bezpośrednio w zakrystii.
 6. 24 grudnia w dzień Wigilii Bożego Narodzenia Roraty o godz. 6:00 będą odprawione w intencji za tych, których zabraknie przy wigilijnym stole – żywych i zmarłych. Intencje do tej mszy św. zbiorowej można zgłaszać tradycyjnymi sposobami. Będzie to jedyna msza święta tego dnia. Później dopiero będzie Pasterka o północy. Bardzo proszę, aby wszystkie sprawy kancelaryjno urzędowe włącznie z nabyciem opłatka załatwić najpóźniej do 23 grudnia.
 7. W tym roku – o ile pogoda nie pokrzyżuje nam planów – planujemy celebrację Pasterki o północy na zewnątrz kościoła z możliwością wejścia do środka.
 8. Konferencja dla rodziców i chrzestnych 23 grudnia o godz. 18:00.
 9. Odwiedziny chorych przed świętami 23 grudnia od godz. 8:00. Prosimy zgłaszać chorych.
 10. Kolęda w tym roku zarządzeniem ks. Arcybiskupa tylko do tych parafian, którzy wyrażą wyraźną wolę. Kartka z wzorem zaproszenia rozstała rozniesiona z opłatkami. Zasadniczo kolęda będzie wieczorem. Proszę o zwrot kartek najpóźniej do 23 grudnia, gdyż w zależności od liczby zaproszeń będą wyznaczone wizyty. Jeśli ktoś jest dostępny rano, proszę dopisać na kartce „rano”.
 11. W dzień Narodzenia Pańskiego oraz w św. Szczepana msze św. w układzie niedzielnym: 9:00, 11:00 i 12:30. Drugi dzień świąt wypada w tym roku w niedzielę i będzie to ostatnia niedziela miesiąca. Zatem będziemy rozdawać Boże Krówki zbierając ofiary na działalność Fundacji pod Damaszkiem. W święto św. Jana 27 grudnia msze św. o 7:00, 16:00, 17:00 i 18:00. Na mszach poświęcenie i rozdanie wina.
 12. Bardzo proszę o sprzątanie kościoła najpóźniej 23.12. Proszę również o podarowanie w miarę możliwości siana do szopki betlejemskiej.

Parafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Snopkowie

ul. Kościelna 3, 21-002 Snopków

Telefon:
604 988 929

Adres e-mail:
kancelaria@karolinakozkowna.pl mircomat1@gmail.com

Kancelaria parafialna:

Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać po każdej Mszy świętej oraz telefonicznie z Księdzem proboszczem.