1. Dziś w godzinach od 10 – 12 KGW NATALKI z Natalina prowadzić  będzie  kiermasz stroików i kart świątecznych. Serdecznie zapraszamy.
 2. Z dniem 30 listopada ruszyła świąteczna akcja „Paczuszka dla Maluszka”, której głównym organizatorem jest Fundacja Małych Stópek. Jest to zbiórka pieluch i innych artykułów kosmetycznych dla dzieci, w tym podopiecznych placówek pomocowych takich jak: hospicjum dziecięce, hospicjum perinatalne, dom dziecka, dom samotnej matki w całej Polsce. W holu Gminnej Biblioteki Publicznej w Jastkowie, znajduje się choinka z papierowymi bombkami. Każdy, kto zechce pomóc małym dzieciom i mamom w potrzebie, może wziąć bombkę, a w zamian proszony jest o przyniesienie przygotowanej paczuszki dla jednego maluszka. Dary pozostawione pod choinką, zostaną przekazane do Lubelskiego Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie. Zbiórka trwa do 31 grudnia 2021r.  Szczególne potrzeby to:  „pieluszki – każdy rozmiar (nie pantsy),  pieluchomajtki jak dla dorosłych Seni w rozmiarze 0,1,2. chusteczki nawilżane, kosmetyki do pielęgnacji, podkłady medyczne, T-shirty dla starszych dzieci – różne rozmiary.”
 3. Przy obrazie Pana Jezusa Miłosiernego są świece Caritas na wigilijny stół.
 4. Przy świeczniku wotywnym jest za dowolną ofiarą najnowszy numer Gościa Niedzielnego oraz literatura religijna.
 5. Przed kościołem możemy nabyć kawę misyjną wspierając Stypendium Misyjne Fundacji pod Damaszkiem.
 6. Trwa roznoszenie opłatków. Potrzebujemy pomocy przy roznoszeniu opłatków w części Snopkowa za Osiedlem w stronę Przytoczna.
 7. W sobotę 18 grudnia zapraszamy na godzinę 17:00 na Mszę o Miłość z katechezą o miłości i modlitwą ku czci naszej patronki bł. Karoliny. Temat katechezy „Rodzinne święta – radość i odpoczynek czy zabieganie i nuda?”
 8. 24 grudnia w dzień Wigilii Bożego Narodzenia Roraty o godz. 6:00 będą odprawione w intencji za tych, których zabraknie przy wigilijnym stole – żywych i zmarłych. Intencje do tej mszy św. zbiorowej można zgłaszać tradycyjnymi sposobami.
 9. Konferencja dla rodziców i chrzestnych 23 grudnia o godz. 18:00.
 10. Odwiedziny chorych przed świętami 23 grudnia od godz. 8:00. Prosimy zgłaszać chorych.
 11. W tym roku – o ile pogoda nie pokrzyżuje nam planów – planujemy celebrację Pasterki o 24:00 na zewnątrz kościoła z możliwością wejścia do środka.
 12. Kolęda w tym roku zarządzeniem ks. Arcybiskupa tylko do tych parafian, którzy wyrażą wyraźną wolę. Kartka z wzorem zaproszenia rozstała rozniesiona z opłatkami.
 13. Zmarła nasza parafianka śp. Marzena Kawka. Msza św. pogrzebowa i pochówek we środę o godz. 13:00 na Cmentarzu przy ul. Unickiej w Lublinie.

Parafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Snopkowie

ul. Kościelna 3, 21-002 Snopków

Telefon:
604 988 929

Adres e-mail:
kancelaria@karolinakozkowna.pl mircomat1@gmail.com

Kancelaria parafialna:

Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać po każdej Mszy świętej oraz telefonicznie z Księdzem proboszczem.