1. Zapraszamy na Roraty codziennie od poniedziałku do soboty o godzinie 6:00. Dla dzieci wzorem roku ubiegłego przygotowane są drobne upominki za każdorazowy udział w roratach.
 2. Rekolekcje adwentowe w naszej Parafii rozpoczniemy w piątek. Msze św. z naukami rekolekcyjnymi 6:00, 16:00, 17:00 i 19:00. Nauki poprowadzą ojcowie redemptoryści.
 3. Uprzejmie proszę radnych o rozniesienie opłatków. Dołączony jest do nich mój list oraz w związku z zarządzeniem ks. Biskupa dotyczącym wizyty duszpasterskiej kartka – deklaracja dla tych, którzy mają życzenie zaprosić księdza z kolędą. Wspomniane zarządzenie ogranicza wizytę duszpasterską do tych rodzin, które zwrócą się do księdza z wyraźną prośbą o wizytę. Opłatki i listy można pobierać w zakrystii.
 4. Mamy przy świeczniku wyłożone publikacje religijne, w tym najnowszy numer Gościa Niedzielnego. Wszystko za dowolną ofiarą.
 5. Przy obrazie Bożego Miłosierdzia mamy możliwość złożenia ofiary na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom i zaopatrzenia się w świece Caritas na stół wigilijny.
 6. Składam podziękowania Kołu Gospodyń Wiejskich w Marysinie za zrobienie wieńca adwentowego. Bóg zapłać.
 7. Koło Gospodyń Wiejskich w Snopkowie zaprasza po każdej mszy świętej na mikołajkowy kiermasz ciast. Dochód będzie przeznaczony na remont i wykończenie świetlicy w Snopkowie.
 8. Zapraszamy jutro na mszę św. o godz. 17:00 w intencji darczyńców i ofiarodawców. Dla dzieci Fundacja pod Damaszkiem przygotowała spotkanie ze świętym Mikołajem.
 9. Fundacja pod Damaszkiem zaprasza też na pielgrzymkę do Meksyku w dniach 14 lutego – 01 marca 2022 r.
 10. Przed kościołem dostępna jest kawa i herbata misyjna.
 11. We czwartek Godzina Święta – adoracja Najświętszego Sakramentu z rozważaniem Męki Pańskiej od 23:00 do północy.
 12. Dziś po mszy św. o 12:30 zmiana tajemnic różańcowych.
 13. We środę Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. z Uroczystości o 16:00 i 17:00.

Parafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Snopkowie

ul. Kościelna 3, 21-002 Snopków

Telefon:
604 988 929

Adres e-mail:
kancelaria@karolinakozkowna.pl mircomat1@gmail.com

Kancelaria parafialna:

Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać po każdej Mszy świętej oraz telefonicznie z Księdzem proboszczem.