1. Dziś czwarta niedziela Wielkiego Postu – Laetare a zarazem ostatnia niedziela miesiąca. Rozdawać będziemy Boże Krówki zbierając ofiary na działalność Fundacji pod Damaszkiem. Obecnie wspieramy uczniów z Ukrainy, którzy zostali odcięci od finansowania. Przy okazji zwracam się również z prośbą o udostępnienie zbiórki internetowej.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne. Droga krzyżowa w piątek o 17:30 oraz Gorzkie Żale w niedzielę o 16:30.
  3. Przy wyjściu z kościoła najnowszy numer Gościa Niedzielnego. Przed kościołem kawa i herbata misyjna. Jest nowa dostawa.
  4. We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu z rozważaniem Męki Pańskiej od 23:00 do północy w intencji pokoju i za ofiary wojny.
  5. We wtorek nauki przedmałżeńskie. Konferencja 3. Serdecznie wszystkich zainteresowanych zapraszamy.
  6. Trwa rekrutacja do klas I SP w Snopkowie.
  7. W najbliższym tygodniu wypada pierwszy piątek, oraz sobota miesiąca. Ze względu na zbliżające się święta oraz prowadzone przeze mnie w tum tygodniu rekolekcje, spowiedź i komunia Wielka nocna dla chorych będzie w piątek 8 kwietnia. Proszę o zgłaszanie chorych, którzy chcą przed świętami przystąpić do Komunii św.
  8. W najbliższym tygodniu życzenia urodzinowe przyjmują: Barbara Jaworska, Olga Matyjaszek, Wiktoria Kalinowska, Anna Synderkiewicz, Livia Drabiszewska, Norbert Kalinowski, Jarosław Olszak, Karol Ozdoba, Maciej Gamoń, Agnieszka Komorowska, Antoni Belniak, Zofia Jaworska, Paulin Klocek, Lewen Lipiec, Joanna Włoch. Swoją roczniocę ślubu obchodzą państwo Jan i Krystyna Synderkiewicz.

Parafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Snopkowie

ul. Kościelna 3, 21-002 Snopków

Telefon:
604 988 929

Adres e-mail:
kancelaria@karolinakozkowna.pl mircomat1@gmail.com

Kancelaria parafialna:

Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać po każdej Mszy świętej oraz telefonicznie z Księdzem proboszczem.