1. Harcerki z ZHRu oferują dziś palmy za dowolną ofiarą. Datki przeznaczone na potrzeby drużyny.
 2. Za tydzień Rozdawać będziemy baranki Wielkanocne oraz świece paschalne zbierając ofiary na kwiaty do Groby Pańskiego.
 3. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne. Droga krzyżowa w piątek o 17:30 oraz Gorzkie Żale w niedzielę o 16:30.
 4. Dziś po mszy św. o 12.30 zmiana tajemnic różańcowych. Zapraszamy Koła Żywego Różańca.
 5. Przy wyjściu z kościoła najnowszy numer Gościa Niedzielnego. Przed kościołem kawa i herbata misyjna. Jest nowa dostawa.
 6. We wtorek nauki przedmałżeńskie. Konferencja 4. Serdecznie wszystkich zainteresowanych zapraszamy.
 7. We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu z rozważaniem Męki Pańskiej od 23:00 do północy w intencji pokoju i za ofiary wojny.
 8. 8 kwietnia planujemy Drogę krzyżową w terenie na odległości kilkunastu kilometrów. Ruszamy o 19 stej spod kościoła. Chętnych zapraszamy.
 9. Katecheza dla rodziców i chrzestnych mających dzieci do chrztu w święta lub w terminie poświątecznym w sobotę o godz. 19.00.
 10. Trwa rekrutacja do klas I SP w Snopkowie.
 11. Spowiedź i komunia Wielkanocna dla chorych będzie w piątek 8 kwietnia. Proszę o zgłaszanie chorych, którzy chcą przed świętami przystąpić do Komunii św.
 12. Życzenia urodzinowe w najbliższym czasie przyjmują: Natalia Czarnecka, Wiesława Gołębiowska, Jolanta Jabłońska, Agata Kamala, Paweł Szczepański, Teresa Winiarczyk, Grzegorz Miącz, Robert Twardowski, Igor Bochenek, Hanna Czapka, Helena Herman, Joanna Czajka, Kamila Kostyła, Joanna Tarkowska, Katarzyna Twardowska, Paweł Matejko, Mariola Olszewska, Piotr Pytka, Agnieszka Smolińska. Rocznicę ślubu obchodzą: Janina i Dariusz Roszkiewicz.

Parafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Snopkowie

ul. Kościelna 3, 21-002 Snopków

Telefon:
604 988 929

Adres e-mail:
kancelaria@karolinakozkowna.pl mircomat1@gmail.com

Kancelaria parafialna:

Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać po każdej Mszy świętej oraz telefonicznie z Księdzem proboszczem.