1. Dziś druga niedziela miesiąca. Ofiary na tacę przeznaczone na cele inwestycyjne Parafii. Za ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  2. Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami jutro, we wtorek i środę o godz. 17:00 „rekolekcje Last minute”. Msza święta z nauką rekolekcyjną, a wcześniej, od 16:30 okazja do spowiedzi.
  3. Obchody Wielkiego: Wielki Czwartek msza św. o godz. 18.00. Wielki Piątek – Droga Krzyżowa o godz. 17.00, Liturgia Męki Pańskiej 18.00. Wigilia Paschalna w Wielką Sobotę o 20.00. Msza św. Rezurekcyjna w niedzielę o godz. 6.00. Poświęcenie pokarmów w Wielką Sobotę przy Grobie Pańskim od 9.00 do 12.00 co pół godziny.
  4. Przewiduję całonocną adorację Najświętszego Sakramentu z czwartku na piątek i z piątku na sobotę. We czwartek adoracja również w godzinie świętej od 23:00 do północy jak co tydzień.
  5. W Wielkanoc msze św. 6.00, 9.00, 11.00, 12.30. W Poniedziałek Wielkanocny msze o 9.00, 11.00, 12.30. W Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny nie będzie mszy o godz. 17:00. Powrócą one od Niedzieli Miłosierdzia do końca czerwca.
  6. Przy świecznikach wotywnych wyłożone są caritasowskie baranki wielkanocne z czekolady. Podobnie są świece paschalne na Wielką Sobotę oraz książeczki tematyczne dotyczące przygotowania do Wielkanocy. Wszystko to możemy brać za dowolną ofiarą. Wszystko, co będzie ponad koszty jakie musimy odprowadzić za otrzymany towar przeznaczone jest na kwiaty do Grobu Pańskiego. Za baranki odprowadzamy do Caritas 6 zł za sztukę, za książeczki 2, za świecę 5.
  7. Przy wyjściu z kościoła najnowszy numer Gościa Niedzielnego.
  8. Po mszach św. wolontariusze fundacji Życie i Rodzina zbierając podpisy pod projektem ustawy zabraniającej namawiania i pomocnictwa w aborcji. Niestety wiele środowisk wrogich życiu próbuje na wszelkie sposoby obchodzić orzeczenie Trybunału chroniące prawo do życia, stąd ta inicjatywa. Więcej informacji u wolontariuszy.
  9. Bóg zapłać Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Marysinie „Marysieńki” za wykonanie i podarowanie tej dużej palmy, którą dziś święciliśmy.
  10. W najbliższym czasie życzenia urodzinowe przyjmują: Lea Kunka, Witold Skiba, Aneta Turska, Bartosz Dubaj, Danuta Gorajska, Jan Kamala, Jolanta Kuzioła, Ewa Szczepaniak, Mateusz Górski, Krzysztof Kobiałka, Jagoda Marzec, Jan Matysiak, Katarzyna Szymona Pałkowska, Andrzej Lipski, Bożena Makowska, Henryk Szadkowski, Monika Kordowska Wiater, Aleksandra Kozłowska. Swoją rocznicę ślubu obchodzą: Jan i Alina Korczak, Kazimierz i Anna Saneccy, Marian i Danuta Gorajscy, Leszek i Mirosława Pyra, Henryk i Maria Szadkowscy.

Parafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Snopkowie

ul. Kościelna 3, 21-002 Snopków

Telefon:
604 988 929

Adres e-mail:
kancelaria@karolinakozkowna.pl mircomat1@gmail.com

Kancelaria parafialna:

Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać po każdej Mszy świętej oraz telefonicznie z Księdzem proboszczem.