1. Dziś na mszy św. o godz. 12:30 Rocznica Pierwszej Komunii Św. dzieci z naszej Parafii. Prosimy o modlitwę, aby wytrwały w miłości Chrystusowej.
  2. W miesiącu maju nabożeństwa ku czci Matki Bożej o godz. 16:30.
  3. We wtorek nie będzie konferencji dla narzeczonych. Konferencja nr 8 we wtorek za tydzień o godz. 19:00.
  4. We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu i rozważanie męki Pańskiej w Godzinie Świętej od 23:00 do północy.
  5. Przy wyjściu z Kościoła najnowszy numer Gościa Niedzielnego oraz publikacje „wszystko o…”. Przed kościołem kawa i herbata misyjna oraz ostatnie trufle. Wszystko, co pozostanie nam po uregulowaniu należności za produkty trafia na Stypendium Misyjne Fundacji pod Damaszkiem.
  6. Podobnie, na stypendium Misyjne Fundacji pod Damaszkiem przeznaczone są ofiary, jakie składamy dziś przy częstowaniu się Papieskimi Kremówkami z Wadowic. Wspieramy w ten sposób zarówno diecezjalne spotkanie młodzieży organizowane przez ks. Emila jak i młodzież, jaką ma pod swoją opieką nasza Fundacja. Za każdą kremówkę przekazujemy do dyspozycji ks. Emila 5 zł, reszta zasila nasze Stypendia Misyjne.
  7. Zapraszamy na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w lipcu. Programy i informacje szczegółowe u mnie. W planach wakacyjnych także Medjugorie, Fatima i jeziora Alpejskie. Po wakacjach Iran i Liban. Programy i zapisy wkrótce.
  8. Mamy wolne intencje na miesiąc czerwiec i kolejne miesiące roku. Możemy przyjąć także na msze św. gregoriańskie.
  9. Poświęcenia pól w Parafii: Marysin 28 maja w sobotę, godz. 18:00, 16 czerwca – Boże Ciało godz. 17:00 Natalin, 18 czerwca godz. 18:00 Snopków.
  10. W najbliższym czasie życzenia urodzinowe przyjmują: Zofia Ignaciuk, Maja Lewandowska, Czesław Supryn, Iwona Jaworska, Andrzej Królik, Maja Mirosław, Oliwier Cisło, Janina Kostyła Piotr Ciszewski, Renata Drozd, Andrzej Kuwałek, Joanna Pastuszak, Maria Pytko, Amelia Smolińska, Dominik Tarnowski, Jakub Wójcik, Wiktoria Wójcik, Mikołaj Okoń, Danuta Przychodzeń, Teresa Skiba, Teresa Walcz. Rocznicę ślubu obchodzą: Żaklina i Marcin Kasiczak. We wtorek będę wraz z kolegami z roku dziękował Panu Bogu w lubelskiej katedrze za 25 lat posługi kapłańskiej. Ze względu na uroczystości rocznikowe uroczystość w Parafii zaplanowałem na 19 czerwca na godz. 17:00.

Parafia pw. bł. Karoliny Kózkówny w Snopkowie

ul. Kościelna 3, 21-002 Snopków

Telefon:
604 988 929

Adres e-mail:
kancelaria@karolinakozkowna.pl mircomat1@gmail.com

Kancelaria parafialna:

Wszystkie sprawy kancelaryjne można załatwiać po każdej Mszy świętej oraz telefonicznie z Księdzem proboszczem.